MOH: Airborne

Odlicna igra .... samo zauzela mi 6,38 GB mesta dok sam je skinuo + instalacija oko 4 GB ... i na kraju kaze ... BYE BYE ... ako ces da igras menjaj graficku kartu ..a posto imam ATI 9550 128/128 morao sam kod drugara da se malo pozabavim igricom ........ lepa grafika ...ali neverovatno kratka ...za 1 dan predjete igru bez nekog naprezanja ..sa pauzama ...za dorucak , rucak , veceru .... i neki dobar film :)))
 
Da igra je super,ali zašto mi secka??
Počeo sam je danas i teško ide seče pa mu je*e kevu imam:
Intel 3,40
2Gb Ram
6800GT,možda zbog grafičke?Piše da podržava 6600 a 6800 NE,kako ,zašto?!?!?!
 
whitenicky:
Odlicna igra .... samo zauzela mi 6,38 GB mesta dok sam je skinuo + instalacija oko 4 GB ... i na kraju kaze ... BYE BYE ... ako ces da igras menjaj graficku kartu ..a posto imam ATI 9550 128/128 morao sam kod drugara da se malo pozabavim igricom ........ lepa grafika ...ali neverovatno kratka ...za 1 dan predjete igru bez nekog naprezanja ..sa pauzama ...za dorucak , rucak , veceru .... i neki dobar film :)))
kakva je igra?I odakle tebi 40.000 poruka lol
 
nemam pojma, to je uradio jedan klinac u kraju i upalilo je...i ja sam se zacudio..vidim da imaju slicni problemi i na forumu SK, sa slicnim odgovorima i podpitanjima, pa proverite i tamo, stvarno nemam pojma zasto i kako...
 

Back
Top