Da li verujete u ljubav na prvi pogled?

forgotten vampire:
lusy, to nije sreca.. po meni nije.. uzas je kad se zaljubis u nekog na prvi pogled, a posle se ispostavi da je pokvaren ili gej ili nesto slicno. mislim, nemam ja nista protiv ljudi koji su gej, ali bi mi bilo uzasno da sam ja zaljubljena u nekog, a posto je on gej, nikad nece osecati isto prema meni. kapiras..
taj Gej mora da je opasan neki frajer kada se u njega zaljubljuju devojke na prvi pogle:lol:
salim se malo...
ebem li ga....na prvi ili treci pogled,isto ti dodje..
jer mozes da ga gledas i dve god i da ne otkrijes neke njegove bas lose strane...
imas ti i pedera (kad si vec njih pomenula da ih uzmem za primer) koji su u braku imaju dece, a potajno se guze negde sa strane!!!!
dzaba ti od gledanja... :roll:
 
Lusy Lusy:
taj Gej mora da je opasan neki frajer kada se u njega zaljubljuju devojke na prvi pogle:lol:
salim se malo...
ebem li ga....na prvi ili treci pogled,isto ti dodje..
jer mozes da ga gledas i dve god i da ne otkrijes neke njegove bas lose strane...
imas ti i pedera (kad si vec njih pomenula da ih uzmem za primer) koji su u braku imaju dece, a potajno se guze negde sa strane!!!!
dzaba ti od gledanja... :roll:
Nema teorije, on je gay, oni ne vole devojke... ili... ček, ček, ček... da ti nisi možda... :shock:
 
tara623:
Ma isto ti je to..Na kraju se razocaras...okreni obrni...
ne bih da zvucim kao pesimista,ali upravu si....
dzabe ti je od ljubavi i od njegove lepote i pameti i ko zna cega sve kad se ti na kraju razocaras....
valjda za tu ljubav na prvi pogled mora dosta kockica da se poklopi...
a to mu dodje zaljubljivanje u fizicki izgled te neke osobe i harizmu koja ga okruzuje...
ja vise volim da se zaljubljujem u reci i karakter...nekako mi je sigurnije...
 
forgotten vampire:
lusy, to nije sreca.. po meni nije.. uzas je kad se zaljubis u nekog na prvi pogled, a posle se ispostavi da je pokvaren ili gej ili nesto slicno. mislim, nemam ja nista protiv ljudi koji su gej, ali bi mi bilo uzasno da sam ja zaljubljena u nekog, a posto je on gej, nikad nece osecati isto prema meni. kapiras..
ajoj.veza bez buducnosti.i ja se tako zaljubih u strinu.i was twellve...
 

Back
Top