Microsoft Flight Simulator

Imam Century of Flight....toliko je komplikovana da ne mogu ni da skontam sta mi se prica na casu....pa poletim iz Sombora sa 747-icom i srusim se u Novom Sadu jer sam se na 5.000 metara sjebo i avion poceo da se prevrce....
Nemam ni pojma o tim osnovnim pojmovima o avijaciji....pa letim kako znam i umem ali se uvek negde srusim.....
Jesi probao da se zapucas u WTC (World Trade Center) ? :lol: avion prodje kroz zgradu....
 
Imam Flight Simulator 2000,onda igrao sam dugo i Flight Simulator 2004,super igra,trebalo mi malo vremena da skontam kako auto pilot radi,ali sam i to nauchio,nauchih kako se naviguje,chak i da komuniciram sa tornjem na aerodromima.Najteze mi beshe upravljati sa Konkordom na FS 2000,malo se samo zeznesh oko brzine i avion se srushi ko kamen.
 
haha, ja sam medju vama as avijacije :D
dosada sam uspeo jedno 4 sletanja da obavim normalno. I to se ne racunaju ona u kojima zavrsim u terminalu aerodroma ili carini....

Najteze je svakako leteti boingom, to ne treba pokusavati. Super je sto je sve u realnom vremenu, znaci da mi od BG-a do budimpeste treba sat i 15 mina. Ali opet i to ume da smori jer dugi letovi za ekranom umeju tesko da smore. Ali zato je tu save.
Leteo sam ja learjetom od Londona do Rima, i bio sam strasno overspeed i na kraju sam se cuknuo negde posred forum romanuma. haha...

Ali opet, pored svega ovoga, dosta sam stvari naucio i umeo bih relativno da se snadjem. Komande i navigacija jesu komplikovani, ali su istovremeno i jednostavni. Tako da te upute u materiju bez puno problema. Naravno, najgori mi je bio deo da gledam ono dvoje debilnih instruktora sa njihovim instrukcijama tipa "ako rucicu pomeris na levo, avion ce ici na levo" , "ukoliko pritisnes kocnicu, avion ce da zakoci"
zbog ovako debilnih faktora ipak se vidi da je ovaj proizvod prvenstveno za amerikance :D

Cessna skyhawk i Beechcraft Baron 45 su mi omiljeni ;)
 
LOl, da , ako imas samo to:D
Ja sam sad bas malo personalizovao moj fs, inace, imam original fs, jel cujes markoca ? :D ORIGINAL :D
znaci dodao sam hummera, humvee, avione chileanse armade, nacisticke bombardere iz 1939, vozilo koje vozi obi van kenobi u star wars...i tako te stvari.
Bas sam danas vozio avion chileanske armade iz litvanije za irsku i mene su sve do svedske likovi smarali da mi nisu dali dozvolu za poletanje lol...i sta sad? da se vratim ? :D:D
 
Pa ne mogu do najmanjih detalja....nisam nasao svoju kucu :( :lol: ali najveci mi je pwn poleteti sa 747-icom sa somborskog aerodroma :D
Posto necu opet da instaliram igru zbog ovog pitanja, ali ima li sekcija za one najvece n00bove u ovom zanru gde se objasnjavaju oni najosnovniji pojmovi?
 
Tutorial? to ti je tutorial sa babom i dedom, debilnim americkim instruktorima ( nijedan simulator nikada nije bio bez debilnih baba i deda koji su tu da predstavljaju instruktore)
Multiplayer ima, ima jedan cool server, ANKAMA server ja mislim. sad cu da nadjem IP pa da vam dam.
Znaci ima nas jedno 15-20 online 24/7 , i vozimo tako po svetu trkamo se i tako....

Jao sto sam juce sjebao airbus iznad jakarte, ono krenulo da se okrece ko ringishpil, ja spustim gas, krenem da se vadim na aerodinamiku, a ono nemoguce bre, realizam mi na 100%. krene on da stalluje. Ja ubacim u cetvrtu i ono ponovo krene da se okrece ko karleusa ******...i na kraju je pao ko sloba....ali bilo je zabavno :D

Sad cu da nadjem IP za Ankama server, pa da vam dam.
 
A evo i malo slika, ko ne zna, pomislio bi da je stvarno

Vankuver
vancouver.jpg


fs2004_7e7-thumb.jpg


megacitysfo1.jpg


Rio
RIO%20SATELLITE%20VIEW.jpg


Korisni sajtovi
http://www.flightsimworld.com/forums/index.php?act=idx

http://www.flylaf.com/

I ovo za multiplayer
http://www.chocolatesoftware.com/fshost/
 

Slične teme


Back
Top