PREUZIMANJE
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: PREUZIMANJE

Primećen član Jolly Jumper (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

Lightbulb PREUZIMANJE

Nisam primetio sličnu temu, pa rekoh da je otvorim.

Da li vam se dešavalo da vam neko od vašeg društva ili prijatelja preuzme
    devojku/dečka nakon što raskinete i šta ste/biste uradili u tom slučaju?

Ostajete prijatelji ili ne?
    Šta bi ste mislili onda o sebi, o svojim bivšim vezama, prijateljima?

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano Re: PREUZIMANJE

Dešavalo mi se da me preuzmu njene prijateljice.

Posle toga o njima mislim sve najbolje
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Citat Original postavio kojote
    Dešavalo mi se da me preuzmu njene prijateljice.

Posle toga o njima mislim sve najbolje

Aktivan član zgodan&nezgodan (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Nikad mi drug nije preoteo devojku...cak ni sa nekom mojom bivsom nije imao nikakav kontakt...ni ja njemu...kod nas u drustvu je to neoprostivo...Mi ni ne pricamo sa ortakovim bivsim devojkama...Glupo ali tako je...Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN...

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio Jolly Jumper
    Nisam primetio sličnu temu, pa rekoh da je otvorim.

Da li vam se dešavalo da vam neko od vašeg društva ili prijatelja preuzme
    devojku/dečka nakon što raskinete i šta ste/biste uradili u tom slučaju?

Ostajete prijatelji ili ne?
    Šta bi ste mislili onda o sebi, o svojim bivšim vezama, prijateljima?
    Ako je bivši....puca mi brus...sa kim se viđa..... Lično...nikada o momcima svojih drugarica nisam razmišljala kao o potencijalnim udvaračima.... To mi je baš onako jadno.... Pored silnih tipova na ovoj planeti...nije mi baš zapelo da se zabavljam sa drugaričinim bivšim frajerom... A što je još grđe....znam svaki boziji detalj o njihovoj vezi....Bljak! :-?

Aktivan član Nevernik u to (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

To je tako glupo sa bilo cije strane moje ili njegove da budem sa njegovom ili on sa mojom bivsom, istog treuntka bih prekinuo kontakt sa takvim drugom, uostalom to i nije drug?!

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN..
    izvini, a koliko ti imash godina...i kada je to pre...malo se neshto tu ne slaze...

Primećen član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Nisu mi preuzimale, jer nije niko lud da ih vodi za rucicu kod psihijatra...ostaju traume posle mene...heheh

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio zgodan&nezgodan
    Nikad mi drug nije preoteo devojku...cak ni sa nekom mojom bivsom nije imao nikakav kontakt...ni ja njemu...kod nas u drustvu je to neoprostivo...Mi ni ne pricamo sa ortakovim bivsim devojkama...Glupo ali tako je...Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN...
    Ne kapiram! Poštuješ kodeks časti kada su u pitanju ortaci....ali ne i kada su devojke.... Doduše ako je ta mogla da se zabavlja sa momkom svoje sestre njoj iza leđa....što bi tebi bilo glupo.... Kakvih zenskih čeljadi ima... Ponekad se zaista zgrozim..... :-?

Primećen član _Saint (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2007.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio zgodan&nezgodan
    Nikad mi drug nije preoteo devojku...
    ... chini mi se da je tema preuzimanje a ne otimanje... Desilo mi se da me preuzmu , ali sve je to bilo u domenu fizichkih potreba....a i srednje shkole... :razz:

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

moja dugogodisnja najbolja drugarica, htela da mi preotme decka, dugogodisnjeg isto. i to je bilo na njegovom rodjendanu. njemu jadnom vise nista nije bilo jasno. ja sam je odvukla u kuhinju, tresnula nogom vrata i ne znam kojim delicem samosvesti sam uspela da se iskontrolisem da je ne prebijem na mrtvo. tu se "prijateljstvo" i zavrsilo, srecom.

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio nepopravljiva
    Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN..
    izvini, a koliko ti imash godina...i kada je to pre...malo se neshto tu ne slaze...
    U obdaništu! Sa jednom je lizao lizalo u ćošku pre podne...a sa drugom popodne...

Učlanjen
    31.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

Zato i pitam, jer vidim da ima puno takvih priča, a za dobrim konjima se prašina diže!
    E sad lako je biti preuzet, a šta onda kada si hebena stranka?
    Kada ti najbolji ortak mazne ribu, i onda kreneš da misliš da li je to sve vreme
    čekao, koliko dugo to traje, da li je bilo nešto i ranije....krene crv sumnje da te grize.
    A znam i dosta priča kada najbolje drugarice flertuju sa tudjim dečkom, taj ženski
    trip - duel mi nikada nije bio jasan, valjda je to kao kad muškarci mere čiji je veći,
    a nekad bude i ozbiljno pa se onda i desi preuzimanje.
    Koliko sam priča čuo i video kada se najbolje prijateljice zakače oko dečka, a često iz
    razloga koje mi muškarci ni ne primetimo.

Aktivan član zgodan&nezgodan (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio nepopravljiva
    imam 12 godina...a to je bilo pre 5 godina...Sestre sam zbario na polasku u osnovnu...sedele u prvoj klupi...A drugarice na velikom odmoru,jednoj dao uzinu,drugoj igracku da se igra...poludele zamnom...

Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio NovaIsta
    moja dugogodisnja najbolja drugarica, htela da mi preotme decka, dugogodisnjeg isto. i to je bilo na njegovom rodjendanu. njemu jadnom vise nista nije bilo jasno. ja sam je odvukla u kuhinju, tresnula nogom vrata i ne znam kojim delicem samosvesti sam uspela da se iskontrolisem da je ne prebijem na mrtvo. tu se "prijateljstvo" i zavrsilo, srecom.
    Mislim da bi svako normalan tako postupio kao ti...

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio ludopileglodjekosku
    Ako je bivši....puca mi brus...sa kim se viđa..... Lično...nikada o momcima svojih drugarica nisam razmišljala kao o potencijalnim udvaračima.... To mi je baš onako jadno.... Pored silnih tipova na ovoj planeti...nije mi baš zapelo da se zabavljam sa drugaričinim bivšim frajerom... A što je još grđe....znam svaki boziji detalj o njihovoj vezi....Bljak! :-?
    Isto ko ludo pile.

Ali, u mom slucaju je jos bolje, sto se mojim dvema najboljim drugaricama ne svidjaju isti tipovi ko i meni, i obrnuto.
    Mozda se desilo da bude neka varijanta, ali to nit je bio iciji bivsi, nego samo muvanje... Pa, kad jedna nece, prebaci ga ovoj drugoj, pa se onda zezamo, dajes mi tvoje opuske itd...

A ja... Ja se nikad ne bih mogla zabavljati sa drugom svog bivseg decka. Mozda nakon par godina, i to ako nasa veza nije neka sa nekim emotivnim posledicama sa bilo cije strane...

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

word

nije mi se desilo,...........a mozda i jeste, a ja ne znam

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

ako moj drug i moja bivsa odluce da se smuvaju, i da pokusaju da imaju nesto lepo, ko sam ja da im stojim na putu sreci? ako sam ja vec izvisio, to ne znaci da neko ko bi mozda mogao da ima vise srece od mene ne sme da pokusa... to mi je bas lose... a opet, sa druge strane... jednom sam se zeznuo i poslusao ortaka da se smuvam sa njegovom bivsom i zazalio zbog toga... nije bitno zasto
    planetary displacement failed (still stuck here)

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

И ја и моји ортаци смо из фазона да не дирамо 'запишану' територију ... ал ако би се то десило грдно би се разочарао

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

mislim da se problem preuzimanja kod oba pola deshava iz prosto jednog razljoga...ljudi u svoj svojoj zanesenosti prichaju sve najbolje o onom drugom...a ljudi ko ljudi..povodljivi...i vole ono shto nemaju i shto je tudje...tako dodje to toga...drugovu...drugaritzinog...

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio W.A.S.P.
    И ја и моји ортаци смо из фазона да не дирамо 'запишану' територију ... ал ако би се то десило грдно би се разочарао
    Ti, bre, ko moj pas, zapisavas...

Učlanjen
    09.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Sad se setih imao sam jedan takav slucaj,kad je drug uzeo,ali nisam se bunio,jer sam tad imao pored sebe ljubav...

Zainteresovan član gulum (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Moj ortak je preuzeo ribu od svog ortaka ali posle njihovog raskida i ono kao ništa sve ok,još su sad i kumovi,meni to nekako ne ide baš,u stvari mi je baš loš fazon.
    Poz.

Obećava в.а.с.п. (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Reputaciona moć
    38

Ti, bre, ko moj pas, zapisavas...
    чуј пас, то је бре џукела, кад год се врати пијан кући запиша све око веце шоље

Učlanjen
    31.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

Ja vala znam puno takvih primera. Dosta puta sam odbio kada mi je bilo nagovešteno.
    Takodje, dosta puta sam čuo a i video šta moji prijatelji hoće iza mojih ledja.
    Možda je štos u tome što se te osobe vidjaju često jer su iz istog društva, i prime se.
    Znam i puno primera kada su prijateljice to uradile jedna drugoj.
    Baš me zanima koliko bi osoba moglo da predje preko toga i nastavi druženje?

Slične teme

1. Unmik Samardžiću najavio preuzimanje suda
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.03.2008., 15:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •