Tajne veze

lmihajlo

Aktivan član
Poruka
1.300
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.
 
iznenadila me gazdarica. postoje razlozi zasto se nesto taji i pored toga sto je seks odlican i privlacenje veliko. problem je sto je nemoguce prikriti sve to. ljudi naslute pre ili kasnije i nastaje brdo problema, a dodaj tome i svoje, emotivne, posto voleo ili ne tu osobu, ako je seks dobar i jako privlacenje, emocija ima. i to jakih. u neku ruku to je lepo, a u neku.... isteruj misao o tome iz glave ODMAH.
 
pa ne moze lako. ipak, ... ne znam, zeznuto, ako se ne reaguje na vreme. kao i svaka bolest. ako se ne leci u ranoj fazi, posle je sve teze, ponekad nemoguce. :) zato, bolje spreciti nego leciti. :)
 
@MYOB, u odnosima sa muskarcima ja uvijek igram otvorenih karata. To, izmedju ostalog, znaci da ako sam s nekim u javnoj vezi, onda sam a) zaljubljena, b)imamo odlican seks, c) ne postoji drugi muskarac u mom zivotu.
Licno, ne poznajem kategorije tajnih veza, opisanih u uvom postu ovog topica.
Kad sam u vezi, ne svrljam. Svrljam samo kad sam slobodna.
 
lmihajlo:
Sta recimo mislite o tajnim vezama, vi imate ozbiljnu vezu i partner isto tako, i povremeno se sastajete samo zbog privlacnosti i nezaboravnog seksa, koji ni sa jednom osobom do tada niste imali, a zatim odete svom partneru, i on nista ne sluti o tome.
Pogledaj na temi "Veza bez obaveza"....isti sadrzaj....omot različit.....
 
Štos je u tome što oba faktora u tajnoj vezi imaju već stalne partnere, te moraju biti diskretnio da im se život ne bi iskomplikovao, bez obzira na komplikacije koje nosi tajna veza.
 
ne volim ni ja te stvari, ali zivot je pun iznenadjenja. nekada se neko neprimentno uvuce u deo mozga koji podstice na ... ne moze se to racionalizovati. zato i govorim ljudima koji kazu da je nemoralno svrljati, kada si u vezi ili braku, da to nema veze sa moralom, osim ako osoba nije bas patoloski neverna. to za njih ne vazi, vec na nas koji se smatramo vernima.
 
Episkop:
Štos je u tome što oba faktora u tajnoj vezi imaju već stalne partnere, te moraju biti diskretnio da im se život ne bi iskomplikovao, bez obzira na komplikacije koje nosi tajna veza.

zato i kazem da, ako se moze, treba misao izbaciti iz glave u zacetku, a ako ne moze onda ...srecno! :) nevolje na pomolu.:)
 
MYOB:
nekada se neko neprimentno uvuce u deo mozga koji podstice na ...
da li u mozgu ima rupa, kad se ceo novi covek uglavi, i to neprimetno?
ili prvo dodje ideja/zelja za novim, pa se onda novi pojavi?

mislim da se sve moze racionalno objasniti, samo objasnjenje obicno ne prija.
doduse, ja sam prilicno spora osoba, kojoj se u mozak ne ulazi ni lako ni brzo ni slucajno...
 
Gazdarica:
@MYOB, u odnosima sa muskarcima ja uvijek igram otvorenih karata. To, izmedju ostalog, znaci da ako sam s nekim u javnoj vezi, onda sam a) zaljubljena, b)imamo odlican seks, c) ne postoji drugi muskarac u mom zivotu.
Licno, ne poznajem kategorije tajnih veza, opisanih u uvom postu ovog topica.
Kad sam u vezi, ne svrljam. Svrljam samo kad sam slobodna.
A šta ako ne švrljaš ti nego on?
Recimo on ima neku vezu, a sa tobom se sastaje zbog seksa.
Ti naravno sve znaš, i nećeš vezu sa njim već sex, a sex vam je super i sve, ali iz navedenih razloga morate da se pritajite...
Je li to tajna ili javna "veza"?
 
E o tome bi mogla knjigu da napisem :D Prvi samar sam popila u 16toj zbog tajne veze...mindjusa mi je odletela kako me je zveknuo. Posle sam se dugo plasila, kapiram nije to bas zdravo i sve, ali sta mogu kad mi se sve nekako tako namesta, nikako mi ne uspeva da budem verna samo jednoj osobi, a nije da nisam pokusavala. Bedak :-(
 

Back
Top