САД: Влада Србије није мислила оно што је рекла

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
ДАкле, од сада званично и ја сумњам да су се представници и чланови америчке администрације заразили неким вирусом који нагриза мозак. Или да су им тела отели неки свемирски мутанти.
Ово што следи је једна од најимбецилнијих изјава које је неки политичар дао, а по највише нас подсећа на изјаве, нама добро познатих комунистичких првака типа "Диктатура пролетеријата у народној демократији" :)

SAD: Stav o 'stvaranju NATO države na Kosovu' nije stav vlade u Beogradu

22/08/2007



Portparol Stejt Dipartmenta Gonzalo Galjegos ponovio je danas na brifingu da Sjedinjene države podržavaju nezavisnost Kosova definisanu Ahtisarijevim planom.

Komentarišući stavove pojedinih ministara vlade Srbije da se tim planom stvara marionetska država NATO-a, on je rekao da Vašington to mišljenje ne doživljava kao zvaničan stav vlade u Beogradu.

“Beskorisna i neosnovana retorika neće nas dovesti do zajedničke pozicije koja će, po našem mišljenju, doprinositi miru i stabilnosti u regionu” kazao je Galjegos.

On je do dodao da se nada da će se vlada Srbije koncentrisati na rad sa liderima Kosova i predstvnicima Kontakt grupe, da bi se našlo svima prihvatljivo rešenje konačnog statusa za Kosovo.

Rekao je da će Ahtisarijev plan biti osnova za nove razgovore i da Vašington deli viziju buduće Srbije sa većinom njenih građana – a to je mirna, prosperitetna Srbija, povezana sa transatlanskim i evropskim institucijama.

http://www.voanews.com/serbian/2007-08-22-voa4.cfm


Дакле, да вам преведем ако нисте разумели:

- Ми Американци хоћемо да вам отмемо Косово, али мислимо да ви нисте то мислили озбиљно.
 
Jerry Ropero:
odprilike tako.

americke ubice logike :shock: :shock: :evil:
"Осуђујм вас на електричну столицу због убиства"
- "Ја нисам убица и знам сигурно да судија то није озбиљно мислио"
БЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!! БЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!! БЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!
:lol: :lol: :lol:
 
KoscheiBesmertnii:
А што су они ратовали међусобно у 19. веку, што нису дали Југу да се отцепи, што не нађоше онда неког Ашиптарија!???
U pravu si mi smo sada u 19.veku a oni u 21. ....Naucili su lekciju iz istoeije koju mi 2 veka nikako da naucimo...Jbg,kako neko rece:sve je prolazno samo je glupost vecna....
 
volunteer:
U pravu si mi smo sada u 19.veku a oni u 21. ....Naucili su lekciju iz istoeije koju mi 2 veka nikako da naucimo...Jbg,kako neko rece:sve je prolazno samo je glupost vecna....
Е па сјајно, ако су схватили да су погрешили у грађанском рату, ето им прилике да им Ахтисари направи добар план па да исправе ту вековну неправду!!!
 
KoscheiBesmertnii:
Е па сјајно, ако су схватили да су погрешили у грађанском рату, ето им прилике да им Ахтисари направи добар план па да исправе ту вековну неправду!!!
Mislim da je rec o Kosovu a ne o juznim drzavama SAD-a gde robovi sade secernu trsku.... :neutral:
 
Уебем ли им милу мајчицу, посред .... И, мислим управо тако као што сам рекао !
stopnoeldinde.gif
 

Back
Top