zasto se i cure okrecu.......?

Žene se okreću za drugim ženama zato što su podsvesno lezbejke. Svaka opservacija, komentar, mišljenje ili uopšte mešanje jedinke sa drugom jedinkom istog pola, ili u vezi nje, nije normalno i to treba uništiti u korenu.
 
Volim da vidim lepo.
A ruku na srce, muškarci su 99% lepi "u očima posmatračica" tj. zahvaljujući erotskom impulsu registrujemo ih kao lepe, zgodne, mega-frajere...sa sve njihovim dlakavim rukama, kvrgavim kolenima i širokim stopalima :lol:
A žene su lepe. Koža kao breskva, obline kao kod poršea, stopala koja kuckaju svojim savršenim štiklicama po gradskim pločnicima...Uopšte ti ne treba erotski impuls da bi to videla.
Ja sam iz Crazy Horse-a izašla omamljena ;)
 
Ja sam primetio da se zene najcheshce okrecu za napucanim zenama.Znachi ono..utegnuta,prilichno neukusno obuchena sa daleko napred izbachenim poprsjem.
Tu neka lepota ne igra ulogu,meni se vishe chini da reaguju na tudj egzibicionizam...sad da li zavide na "hrabrosti"ili se zgrazavaju...ili neshto izmedju,valjda je stvar od zene do zene koja se okrene.
 
Ja se nikad ne okrecem..ni za zenama, muskarcima, invalidima....to mi je bas bezveze...ne volim da buljim u ljude...deluje mi nekulturno....

Ali priznajem da ako prodje devojka pored mene a iscrtala je usne preko rubova, usukala se ko sa je pobegla iz Granda, ili je toliko vazno digla nos.....ja okrecem glavu...jer ne mogu da je gledam toliko mi je odvratna...
 
Ja se uglavnom okrećem iz zayebavancije, kad sam raspoložena da se tako šalim.

Ali jednom sam se stvarno okrenula za jednom ženom u po dana, na sred grada... ne znam kad sam nešto fantastičnije videla na ulici. Prodje od tad već godina dana, a ja je se i dalje sećam...
 
Da budem iskrena mene to okretanje na ulici extremno nervira. Kao sto ja ne volim da neko bulji u mene tako ni ja ne buljim u nekog, bilo da je zbog toga sto izgleda lepo ili ruzno. Najvise sto cu uraditi je da bacim pogled na dve sekunde cisto da vidim da li mi neko poznat slucajno ne ide u susret i nastavim dalje.
 
Muskarci se okrecu za devojkama i kolima, a devojke za devojkama i muskarcima u kolima!!!
Mislim da se najvise okrecu -zbog OVAKVIH, kako bi, sirote, bezbedno presle ulicu, da im ne iscepaju carape, polome stikle i sl...
super_smilies101.gif
 
Derer:
Ja sam primetio da se zene najcheshce okrecu za napucanim zenama.Znachi ono..utegnuta,prilichno neukusno obuchena sa daleko napred izbachenim poprsjem.
Tu neka lepota ne igra ulogu,meni se vishe chini da reaguju na tudj egzibicionizam...sad da li zavide na "hrabrosti"ili se zgrazavaju...ili neshto izmedju,valjda je stvar od zene do zene koja se okrene.

U mom slucaju apsolutno tacno. Samo se ne okrecem, to je previse. Buljim dok mi je u vidokrugu.
 
*Hellena*:
Prolazi lepa, zgodna cura gradom.Jasno mi je zasto se muskarci okrecu za njom, ali zasto se i cure okrecu i gledaju.To mi nije jasno.....?objasnite.......... :)

Za mnom vriste, vicu "Cao" sa 100 metara, dobacuju, komentarisu.To sam htela to sam i dobila, ja sam poznata, vidjena, slavna, pa zato sve to meni pripada kao merilo koliko sam poznata, to mi bas, bas pricinjava zadovoljstvo.
 
topmodelsica:
Za mnom vriste, vicu "Cao" sa 100 metara, dobacuju, komentarisu.To sam htela to sam i dobila, ja sam poznata, vidjena, slavna, pa zato sve to meni pripada kao merilo koliko sam poznata, to mi bas, bas pricinjava zadovoljstvo.

Uh BRE, kako ta
super_smilies074.gif
ko tanke nozice nose taj TERET SLAVE i tolike popularnosti ..???

Siroti tvoji telohranitelji....
 

Back
Top