Obaveštenja, predlozi, primedbe ...

gost 42348

Poznat
Poruka
7.267
Нешто сам размишљала - волела бих да чујем ваша мишљења, све у циљу да побољшамо овај подфорум ако треба. ;)

Унапред се захваљујем! :p

п.с. За сада ће бити "лепљива", а ако не буде одзива, обрисаћу је.
 
Po savetu moderatora, volela bih da iskazem sugestiju.

Radi se o zatvaranju teme o incestu medju psima. Mislim da tema nije trebala biti zatvorena, zato sto je i pored prepirke i dosta nepristojnosti sa raznih strana, cini mi se ipak bilo i dosta kvalitetnih postova, sasvim pristojno argumentovanih. Ko zna, mozda bi se na kraju pojavio i neki strucnjak, veterinar ili geneticar (ako ih uopste ima u nasoj zemlji) da iskaze svoje strucno misljenje. Cak i ako se takav ne pojavi, mozda bi se pojavio neki odgajivac ili neka druga osoba koja bi svojim iskustvom mogla da obogati diskusiju i upozna nas sa praksama koje se koriste u nasoj kinologiji.

Zatvaranjem teme se cini mi se izrazava nepostovanje prema ljudima koji su zeleli da lepo diskutuju i obeshrabruju se da ucestvuju u daljim diskusijama. Za razliku od njih, provokatori tesko odustaju od svojih aktivnosti. Zato mislim da bi se pre opomenama na pp od strane moderatora i brisanjem postova (uz kulturno objasnjenje zasto je post obrisan i osvrt na pravilnik foruma) mogli sankcionisati provokatori, nego zakljucavanjem tema.

Pa eto, ako jos neko misli da bismo mogli lepo da nastavimo temu nek javi ovde ili modovima.

Pozdrav svima,
Lilium.
 
Lilium:
Po savetu moderatora, volela bih da iskazem sugestiju.

Radi se o zatvaranju teme o incestu medju psima. Mislim da tema nije trebala biti zatvorena, zato sto je i pored prepirke i dosta nepristojnosti sa raznih strana, cini mi se ipak bilo i dosta kvalitetnih postova, sasvim pristojno argumentovanih. Ko zna, mozda bi se na kraju pojavio i neki strucnjak, veterinar ili geneticar (ako ih uopste ima u nasoj zemlji) da iskaze svoje strucno misljenje. Cak i ako se takav ne pojavi, mozda bi se pojavio neki odgajivac ili neka druga osoba koja bi svojim iskustvom mogla da obogati diskusiju i upozna nas sa praksama koje se koriste u nasoj kinologiji.

Zatvaranjem teme se cini mi se izrazava nepostovanje prema ljudima koji su zeleli da lepo diskutuju i obeshrabruju se da ucestvuju u daljim diskusijama. Za razliku od njih, provokatori tesko odustaju od svojih aktivnosti. Zato mislim da bi se pre opomenama na pp od strane moderatora i brisanjem postova (uz kulturno objasnjenje zasto je post obrisan i osvrt na pravilnik foruma) mogli sankcionisati provokatori, nego zakljucavanjem tema.

Pa eto, ako jos neko misli da bismo mogli lepo da nastavimo temu nek javi ovde ili modovima.

Pozdrav svima,
Lilium.
OK. Tema je otvorena. ;)

PS Evo lepog primera kako i na koji način treba komunicirati. Hvala Lilium. ;)
 
;)
evo ja cisto da pitam sta se desava sa cuvenim banovanim veterinarom? nije sugestija, ali nemam gde drugo da ubacim pitanje... jer se jos nista nije resilo? jer i ovo bilo cudo za tri dana, pa onda nista...
Uh...
Neće se ni "rešiti", zapravo to sam mogla odmah da vam kažem jer na Forumu, kako neko reče "nema demokratije"!
Jasno vam je svima šta ja mislim, jasno vam je, nadam se i kako ja doživljavam "titulu moderatora" (izvinjavam se zbog ironije) kao i svi mo ovde, uostalom. Zato i imamo takav podforum, zato sam, uostalom, i tu još uvek.
Neki (na žalost: mnogi) sve to gledaju drugačije i strašno im prija "vlast" na Forumu pa tako rešavaju konflikte koje ne znaju da reše drugačije.
Aom_nut je prošla tako kako je prošla samo zato što ima više mozga od velike većine onih sa kojima je pokušavala da se zabavi. Bez dovoljno mozga i smisla za humor (šta to beše?) a sa "moći" (ličnom ili tuđom) - jedini način da se "osvete" bilo je da se ona eliminiše u fazonu: "No, no".
Niko nije promenio svoje mišljenje (pokušala sam zaista) i tu smo gde smo...
Inače "aom_nut" vas pozdravlja i ako neko ima neki problem - naćoćemo način da joj ga prosledimo. ;)
 
Offtopic:

Ово је мој задњи пост овде. Желим да искористим прилику да поздравим све добре људе са подфорума "Кућни љубимци", посебно оне са којима сам се лепо дружила. То сећање ће ми увек бити једно од најдражих. Нисам више у могућности да проводим време на форуму а посебно да будем модератор. Не дозволите да лицемерје, злоба, пакост, љубомора преовладавају овде, посебно не на овом месту где је присутна несебична љубав коју гајите према својим љубимцима.
Поздрав!
 

Back
Top