Will and Grace-pitalica

Ben_Adam:
nisam nashao nishta apsolutno feministichko u njima
Sta?! Ako uzmemo u obzir da je feminizam pokret koji se bori za zenska prava i ravnopravnost medju polovima, nije ni cudo sto nisi nasao nista feministicko u ovoj seriji koja je ekranizacija gej parade.

Ben_Adam:
dosta osoba msuhke populacije je gleda
Da, i siguran sam da su mnogi klinci nasli idole u doticnim pederima.Zar je to dobro? Jos ako vas zasmejava... ne znam sta drugo da vam kazem nego da ste imbecili koji su pored svega gej! Nemojte gledati ovo sranje
 
Sta?! Ako uzmemo u obzir da je feminizam pokret koji se bori za zenska prava i ravnopravnost medju polovima, nije ni cudo sto nisi nasao nista feministicko u ovoj seriji koja je ekranizacija gej parade.
Nadam se da tje ti ovo pomotji, i iole obrazovati.
http://www.vokabular.org/?lang=sr-lat&search=feminizam
Stavka 2


Da, i siguran sam da su mnogi klinci nasli idole u doticnim pederima.Zar je to dobro? Jos ako vas zasmejava... ne znam sta drugo da vam kazem nego da ste imbecili koji su pored svega gej! Nemojte gledati ovo sranje
Ne znam zashto zhivish u uverenju da se idoli nalaze u dotichnim serijama.
Pre svega, homoseksualnost je deo zhivota. Ne mogu da osudjujem ljude koji su homoseksualci, premda oni nisu odluchili da to postanu, vetj je to priroda nekim bolesnim nachinom uredila. Dakle, serija opisuje komichne situacije kroz koje prolaze dvoje najboljih prijatelja, Will i Grace, sa josh jednim prijateljem Jackom i prijateljicom Karen, gde su prvi i tretji homoseksualci. Iz serije se takodje mogu izvutji poruke, kako psiholoshke, tako i drushtvene. Ne mozhesh nishta od mojih argumenata oboriti ako prethodno ne pogledash 5-10 epizoda, shto ne verujem da si uradio.
O tvojoj ignoranciji u pogledu odredjivanja seksualnosti osobe navodetji se stvarima koje predstavljaju razonodu - u ovom sluchaju televizija, odnosno gorepmenut sitkom - ne zhelim da govorim, jerbo je sama po sebi ochigledna.
 

Back
Top