Cela Srbija jedinstvena po pitanju Kosova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
volunteer:
Nisam bas upucen ali na cemu oni zasnivaju svoj politicki program....ti hitlerovci ili kako se vec zove partija.Do sad sam cuo samo za hriscansku demokratsku uniju
Ta Hitlerovska partija dobiva sipatiju najvise od korektne gastajbarere strance.....

Nemci su jako tolerantni i strpljivi narod.... Ali stranci (Arapi Turci i Siftari gamad olos paraziti prave nered..) Primer Siftari usvjavaju nesto sto nije njihovo... To se zove Demoktija... Koja vrsi nered... Stranci imaju vece pravo nego Nemci.... (Na primer moze Fracuzi Englezi itd. da budu za primer) zavisi koja zemlja.

Problem je Demokratija koja daje pravo tudjima vece--- nego svojima..


Ne branim Svabe.. ali ih veoma dobro razumem... Fazisam koji dnas vlada vlada i u nama...mozda jos veci nego u Svabe.. to je tako zvana Demokratija koja vrsi exodus.... :lol:
 
Samanta_:
Ta Hitlerovska partija dobiva sipatiju najvise od korektne gastajbarere strance.....

Nemci su jako tolerantni i strpljivi narod.... Ali stranci (Arapi Turci i Siftari gamad olos paraziti prave nered..) Primer Siftari usvjavaju nesto sto nije njihovo... To se zove Demoktija... Koja vrsi nered... Stranci imaju vece pravo nego Nemci.... (Na primer moze Fracuzi Englezi itd. da budu za primer) zavisi koja zemlja.

Problem je Demokratija koja daje pravo tudjima vece--- nego svojima..


Ne branim Svabe.. ali ih veoma dobro razumem... Fazisam koji dnas vlada vlada i u nama...mozda jos veci nego u Svabe.. to je tako zvana Demokratija koja vrsi exodus.... :lol:
Pa zasto onda stranci podrzavaju tu partiju....Hitler nije bio bas gostoljubiv...ili mi se cini....?
 
volunteer:
Pa zasto onda stranci podrzavaju tu partiju....Hitler nije bio bas gostoljubiv...ili mi se cini....?
Najveci Fazizam je na tvoj kazi prst pod te 50 zvezde...


Ne branim Svabe a i Svabe kao narod .... su .... svaka im cast--- se --- opametili.
Faziam ja podrzavam jel demokrati su pokvarili system ravnopravnost Nemaca....
Kad danas u tvoju kucu ima vece pravo "Sory" serem se ja u taku demokratiju.... :twisted: "STRANAC"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top