мир у србији ...

биолошко истребљење албанаца ...

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opcija nije moguca.....
врло је могућа, додуше уз санкције ал то се може решити постављањем проамеричке владе која ће 2-3 пута да им изљуби позадину те ће санкције бити укинуте кроз годину две, просто ко пасуљ
 
W.A.S.P.:
Да ли мислите да је биолошко истребљење албанаца једини (или можда најбољи) начин да обезбедимо дуготрајни мир у земљи ???


a sta bi rekao drugar da padne recimo nekome na pamet ideja da bioloski iskorijeni srbe kao nacin da obezbjedi dugotrajni mir na zemlji????

kako bi se ti tada osjecao??? da li je moguce da neki ljudi nisu u stanju ama bas nista iz povijesti da nauce...ccccccccccccc....uzas...
 
a sta bi rekao drugar da padne recimo nekome na pamet ideja da bioloski iskorijeni srbe kao nacin da obezbjedi dugotrajni mir na zemlji????

kako bi se ti tada osjecao??? da li je moguce da neki ljudi nisu u stanju ama bas nista iz povijesti da nauce...ccccccccccccc....uzas..
па пало је аустроугарској у првом светском рату а и хрвати су правили етничко чишћење аа ево сада и шиптари
 
W.A.S.P.:
хвала на комплименту ...

колко видим овде има доста демократа ... фино ... значи и даље ћемо дозвољавати да нам шиптари силују девојке и туку другове ...

nije kompliment nego vrlo jasna konstatacija.
svako ko predlaze biolosko istrebljenje bilo koga je ili neosvescen,ili lud ili retardiran...
a ono sa proamerickom vladom....misssim nemam komentar,bolje nemoj da izvaljujes takve stvari :?
pa tek posle sankcija bi zapali u govna i sami sebe bi istrebili u nemastini i gladi....e stvarno ljudi gde vi zivite i na cemu ste kada tako fantazirate....
 
nije kompliment nego vrlo jasna konstatacija.
svako ko predlaze biolosko istrebljenje bilo koga je ili neosvescen,ili lud ili retardiran...
значи ја сам или луд или ретардиран (а можда само бесан или осветољубив?!?!?!) ... хм ... добро, ајмо следећи ...

a ono sa proamerickom vladom....misssim nemam komentar,bolje nemoj da izvaljujes takve stvari
pa tek posle sankcija bi zapali u govna i sami sebe bi istrebili u nemastini i gladi....
јел, па прошли пут није било баш тако

e stvarno ljudi gde vi zivite i na cemu ste kada tako fantazirate....
живим(о) у једној земљи која има озбиљан проблем који може да се реши нажалост само чистом силом
 
W.A.S.P.:
Да ли мислите да је биолошко истребљење албанаца једини (или можда најбољи) начин да обезбедимо дуготрајни мир у земљи ???

ako razmislimo realno, ni tada nema mira, jer cete morati kasnije istrebiti i hrvate i bosnjake, pa posle mozda i.... nego pade mi na pamet jedna druga solucija, da npr. .... me ne nije ni to fer :lol: :lol: :lol: :lol:
 
W.A.S.P.:
па пало је аустроугарској у првом светском рату а и хрвати су правили етничко чишћење аа ево сада и шиптари


da li je moguce da neki ljudi nisu u stanju da iz povijesti bilo sto nauce?????

ponavljam jos jednom...posto izgleda nisi shvatio....vidim da ides linijom manjeg otpora i zivis po onoj klin se klinom izbija...

ajde neka ti je sa srecom....ziv ti meni bio... :(
 
W.A.S.P.:
значи ја сам или луд или ретардиран (а можда само бесан или осветољубив?!?!?!) ... хм ... добро, ајмо следећи ...
igleda.

јел, па прошли пут није било баш тако
koji prosli put,o cemu pricas?

W.A.S.P.:
живим(о) у једној земљи која има озбиљан проблем који може да се реши нажалост само чистом силом
nemamo ni sredstava ni podrske ni da uradimo mnogo manje stvari od oga sto ti predlazes,a kamoli biolosko istrebljenje.
a na stranu sto je ideja o bioloskom istrebljenju krajnje,ali krajnje retardirana.
secas se sta je prosli put bilo kada je onaj manijak hteo da iztrebi pola sveta?zavrsio je u bunkeru otrovan cijanidom i sa metkom u glavi,pocepao je drzavu i sopstveni narod doveo do propasti.
toliko o tvom jedinom resenju.
ajde malo ukljuci mozak.
 
ako razmislimo realno, ni tada nema mira, jer cete morati kasnije istrebiti i hrvate i bosnjake, pa posle mozda i.... nego pade mi na pamet jedna druga solucija, da npr. .... me ne nije ni to fer
па они нам не отимају територију те с тога не морамо да се тако опходимо према њима

da, malumne pacenike bez grama mozga.
Јел? Кад ми то каже памперс војник нешто се баш не увредим

da li je moguce da neki ljudi nisu u stanju da iz povijesti bilo sto nauce?????

ponavljam jos jednom...posto izgleda nisi shvatio....vidim da ides linijom manjeg otpora i zivis po onoj klin se klinom izbija...

ajde neka ti je sa srecom....ziv ti meni bio...
због те линије мањег отпора смо сада овдее где смо, да смо лепо направили један мали геноцид не би им пало на памет да раде оно шта сада раде
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top