Najefikasniji startovi

E, ja sam ubeđen da po knjižarama možeš naći neki zbornik odgovora na tvoja pitanja. Brže ćeš doći do mnogo potpunijeg odgovora nego ovde. Razlozi:
1. Zaključaće ti temu,
2. Dok ti ne zaključaju temu, opravdano ćemo ti pomerati dupe.
 
Ne razumem, bre vise te startove. Sto je rekla vecina, ako ti se neko svidja, start ti ni ne treba. Ja sam sve moje momke navatala, kao nesto bzvz pricam i onda ih pitam: e, aj me otprati kuci. Aahhaha... I onda im kad krenemo, kazem da zivim na Papazovcu, (jedno od najudaljenijih brda u Smederevu). Ali to je sala, na njihovu srecu, zivim u centru. :P
 
Koji god "start" da upotrebis, ako si mlohav, smushen, nesiguran i delujes kao devojcica, zvucace smesno.
Sto ne znaci da treba da delujes naduveno, bahato, neotesano i primitivno.
Nije to magija koju prospes i ona "padne"
Uostalom, sta ti vredi "start" ako posle njega ne umes nista dalje da kazes.
 
Meni bi najbolje kad bi mi prisao neko, a vala, i ja bih to rekla kad bih prisla:
"Molim te, izvini, stvarno ne znam sta da ti kazem, jednostavno slatka si mi, hteo sam da te upoznam, onako, bzvz, malo da pricamo i tako... Sve drugo sto bih rekao/la je danas vise isprazno..." i td...

Prosto i jednostavno...
 
lyon69:
Koji god "start" da upotrebis, ako si mlohav, smushen, nesiguran i delujes kao devojcica, zvucace smesno.
Sto ne znaci da treba da delujes naduveno, bahato, neotesano i primitivno.
Nije to magija koju prospes i ona "padne"
Uostalom, sta ti vredi "start" ako posle njega ne umes nista dalje da kazes.


pre ulaska na forum...
Choose man or woman pa kad klikne man ovaj pop-up preko celog ekrana...
i onda ne udje...na forum afkors...;)
 
Dana2503:
Meni bi najbolje kad bi mi prisao neko, a vala, i ja bih to rekla kad bih prisla:
"Molim te, izvini, stvarno ne znam sta da ti kazem, jednostavno slatka si mi, hteo sam da te upoznam, onako, bzvz, malo da pricamo i tako... Sve drugo sto bih rekao/la je danas vise isprazno..." i td...

Prosto i jednostavno...

Upravo...nema tu neke posebne cini(recenice) na koju svaka mora da padne...ako joj se ne svidjas jos gore ti je da pridjes sa nekom "forom",pomislice :"pogledaj molim te ovog kromanjonca"...budes fin,iskren,neka kroz 5-o minutni razgovor uvidi koliko si simpa,ako si simpa,naravno...
Sto se mene tiche koristio sam neke forice,ali to vise iz zezanja,kad mi neka bas zapadne za oko,tu krene neka apsolutno bezvezna prica...i nikad nisam JA trazio broj devojci...dam joj svoj,pa nek zove ako zeli...to devojke vise cene...
 
lmihajlo:
Koji su startovi koje pamtite i koji su imali veci uspeh.....sa kojim startom ste imali najveci uspeh muski a devojke na koje startove ste padale ......

Igor je igrao neku igru sa kartama u zajednickom dvoristu i svi su cutali i igrali, ja sam sela pored njega i sasvim spontano, jer mi je tako doslo rekla sam mu "Sladak si". A ne kao Ljilja da koja je htela kasnije da uradi isto to, da mu se unosim i becim u lice, i da lomim svima noge sa onom stolicom i da nema kuda neko da me obidje, stolica ni na nebu ni na zemlji, tako je ona bila postavila stolicu, i proderala se kao kapetan, da mu se zalede zile i kosti od straha, kao neko naredjenje.

A kasnije, uvece, kaze meni Igor, isto u tom dvoristu "A sto ti ne ides da spavas?", i ja se iznenadim, sto on mene salje u krevet, ali to je bila super ideja, meni se stvarno spavalo, i ja odem u krevet sama u sobu.... i on dodje posle 5 minuta u moju sobu da me uspava. :D
 
zgodan&nezgodan:
Upravo...nema tu neke posebne cini(recenice) na koju svaka mora da padne...ako joj se ne svidjas jos gore ti je da pridjes sa nekom "forom",pomislice :"pogledaj molim te ovog kromanjonca"...budes fin,iskren,neka kroz 5-o minutni razgovor uvidi koliko si simpa,ako si simpa,naravno...
Sto se mene tiche koristio sam neke forice,ali to vise iz zezanja,kad mi neka bas zapadne za oko,tu krene neka apsolutno bezvezna prica...i nikad nisam JA trazio broj devojci...dam joj svoj,pa nek zove ako zeli...to devojke vise cene...
E, da, to je dobra fora. Mislim, to za telefon. Nedavno je stajao pored mene neki lik u klubu, i bzvz, video on sliku mog psa na mobilnom dok ja pisala poruke, (gvirio je :x :P) i pricali oko sat vremena o psima. Na kraju ja htela da idem kuci, on mi trazio broj, i meni blio glupo, jbg, pricali cele veceri ok, doduse, bez muvanja, on je hteo, ali sam ja okretala pricu na drugu stranu, tj.pse, i dadoh ja nejmu broj. Sutra mi poslao poruke, zvao me, al se nisam javljala. Otkacila bih ga kad-tad, zato bolje odmah. :|
A, da, kromanjonac... :lol:
 
Volim neobican komentar, neobicna zapazanja... Neobican recenicni sklop moze da me obori s nogu...
Kad muskarac uspe da me zbuni, sto se retko desava (na zalost) i da ucini da se osecam nemocno... Onako, da se spetljam i ne znam sta da odgovorim. Dosad mi se to samo dva puta desilo, ni sa jednim od njih nisam bila, svojom krivicom i zakasnelim reakcijama.

Svidja mi se kad momak i ja osmislimo neku nasu igru, nase nadimke, nas neki jezik... neke tajne sifre... Za tako nesto kao dovoljno kreativan nasao se samo jedan momak, ali je on sad u inostranstvu (citajte: Crnoj Gori :) )
 
lmihajlo:
Koji su startovi koje pamtite i koji su imali veci uspeh.....sa kojim startom ste imali najveci uspeh muski a devojke na koje startove ste padale ......

bez zezanja, ali nikad necu da zaboravim decka koji mi je prisao, sasvim lezerno mi uzeo ruku i poljubio je. uz jedan slatki pogled. posle kratke tisine je jednostavno, lezerno, rekao:
ja sam "taj i taj", dobro vece.

prosula sam se
ps. nema veze, na pricici je sve ostalo, imala sam decka tada.
 
NovaIsta:
bez zezanja, ali nikad necu da zaboravim decka koji mi je prisao, sasvim lezerno mi uzeo ruku i poljubio je. uz jedan slatki pogled. posle kratke tisine je jednostavno, lezerno, rekao:
ja sam "taj i taj", dobro vece.

prosula sam se
ps. nema veze, na pricici je sve ostalo, imala sam decka tada.
Vidis, nikad o tome nisam na taj nacin razmisljala, ali, sada, moram priznati da je to lepo. :)
 
NovaIsta:
bez zezanja, ali nikad necu da zaboravim decka koji mi je prisao, sasvim lezerno mi uzeo ruku i poljubio je. uz jedan slatki pogled. posle kratke tisine je jednostavno, lezerno, rekao:
ja sam "taj i taj", dobro vece.

prosula sam se
ps. nema veze, na pricici je sve ostalo, imala sam decka tada.


ebes to to se ne racuna...to nije uspjesno to je zalosno :(
 

Back
Top