слика на екрану мог лаптопа се не види довољно јасно

neledr:
Hej snejks, a sta sta kazes da proba ovako? Taster Fn zadrzis i istovremeno pritiskash taster u gornjem redu tastature koji na sebi ima +(oznaku sa svetlo najverovatnije kod tebe je sibol sijalice ili nesto sto podseca na sunce....) Probaj pa javi.Pozz.
Kao prvo nije meni oslabila slika na laptop-u
Kao drugo valjda je pokušao da pojača osvetljenje i kontrast slike na svom laptopu , čisto sumnjam da nije probao , nije valjda toliki kreten kao što si ti pretpostavio, a bio je u stanju da se registruje , uloguje i postavi pitanje na forumu.
Kao treće previše si se potcenjivački okrenuo ne prema meni samo nego prema svim korisnicima foruma , pa mi smo svi idioti a ti si ispao jako pametan.

s poštovanjem
snejks
 
snejks:
Kao prvo nije meni oslabila slika na laptop-u
Kao drugo valjda je pokušao da pojača osvetljenje i kontrast slike na svom laptopu , čisto sumnjam da nije probao , nije valjda toliki kreten kao što si ti pretpostavio, a bio je u stanju da se registruje , uloguje i postavi pitanje na forumu.
Kao treće previše si se potcenjivački okrenuo ne prema meni samo nego prema svim korisnicima foruma , pa mi smo svi idioti a ti si ispao jako pametan.

s poštovanjem
snejks
Uhhhh..... dakle ovako:
Prvo, dugujem ti jedno veeeeliko izvinjenje posto ni na kraj pameti mi nije padalo da nekoga uvredim a pogotvu Tebe! Meni licno ste milion puta pomogli Ti i jos nekoliko osoba poput : GZ,Agenta Orange , Dr Bore.....itd tako da prema Tebi i takvima imam posebno postovanje.
Drugo: i meni se licno na lap-u desavalo da nepojacam osvetljenje i kontrast, pa posle par minuta mi dodje iz d**** u glavu o cemu se radi te sam stoga pretpostavio da se mozda i njemu nije isto desilo.Zato sam napisao......" Snejks a da pokusa ovako......"
Trece: nikada ne bih nikome uradio nista sto ne bih zeleo da niko meni uradi,te se ovim JAVNO IZVINJAVAM SVIM KORISNICIMA FORUMA koji su se nasli uvredjeni mojom porukom, a posebno se izvinjavam jos jednom Tebi !
dakle Snejks, respekt chovece,i .......jbga,nije mi to bila namera zaista......
S' postovanjem Nele.
 
Imao sam sličan problem, pa da napišem par riječi o tome.
Slika je bila gotovo nevidljiva, a nije reagovao na te Fn kombinacije. Jednostavno nije želio pojačati svjetloću slike i gotovo.
Restart u sejf modu dao je sliku normalne svjetloće, ali se, naravno, drajveri za video karticu nisu učitali pa nisam mogao ništa korigovati.
Jednostavno rješenje: ubio sam drajvere za video karticu i sve prateće aplikacije. Restart u normalni mod dao je normalnu sliku, pa sam ponovo instalirao drajvere i prateće programe video kartice i sada sve radi normalno. Neka glupost u redžistriju bila je blokirala funkcije Fn + i Fn - .
 
Ок. Можда се нисам довољно добро изразио. Пази знам ја да са менија изаберем сејф мод, али да ли постоји нека пречица директно до сејф мода јер не видим ништа на екрану? Пробао сам да приклључим други монитор на лаптоп, јер лаптоп има одговарајући излаз тј. графичка на лаптопу има излаз, и прикађже ми се слика на том другом монитору, али само на кратко, право да ти кажем страх ме да ми напајање не прегори јер ми се онај исправљач греје. Ако неко има још неку идеју нека каже. Хвала свима на одговорима.
 

Back
Top