Potreban savet -privatni vrtici u NS
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Potreban savet -privatni vrtici u NS

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Potreban savet -privatni vrtici u NS

Posto su nas bez pardona odbili u drzavnom vrticu, moramo da upisemo dete u neki privatni vrtic u Novom Sadu.
    Obisli smo nekoliko najblizih, pa cak i neke dalje (zivimo na Limanu III) ali ne mozemo da se odlucimo. Vecina ih lepo izgleda ali nije sve u izgledu. Nama je najvaznije da je osoblje kvalitetno i strucno i da dobro rade sa decom, kao i da imaju dobru ishranu.Moraju da imaju licencu Ministarstva,a to vecina nema. Takodje mislim da je vazno da imaju dobro ogradjeno dvoriste da deca budu na svezem vazduhu sto vise. I poslednje je spavanje. Mnogi nemaju uslove za popodnevno spavanje a nase dete je naviklo i stvarno joj je potrebno.
    E pa dragi roditelji novosadjani, cekamo vase preporuke....

Aktivan član darkoje (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Potreban savet -privatni vrtici u NS

Pa oija mama je vaspitacica a dugo se razmisljala dali da predje da radi u privatni.Samo da to kazem da gledas dobro vecina njih stvarno nema to sto si nabrojala ali nemoj da ti lokacija bude problem i da se ogranicis samo na liman bolje da malo setas a da ti dete ima dobar vrtic.Mislim da na naselju imas ozbor ok .Izvini ne znam bas najbolje odselila sam se iz NS ali vidi dali mozes da nadjes neku vezu jel preko nje mozes upisat dete u vrtic.Ispricacu ti jedan slucaj kpoji se desio mojoj mami.Dosla kod nje ona voditeljka sa pinka Jelena Bacic Alimpic i pita je da li moze da primi njeno dete u svoju grupu,a ne poznaju se .mama joj kaze da ne moze posto ima vec 7 preko broja ea ode u drugi vrtic koji je isto u blizini i da pita tamo .Ova se zahvali i pita kako se moja mama zove cisto kao da zna,i ode kod glavne vaspitacice u drugi vrtic i kaze da ju je moja mama poslala( a ove dve skolske drugarice) i prime jpoj dete u vrtic .mislim strasno

Slične teme

1. Privatni vrtici u Pancevu
    Autor Astroduda u forumu Srbija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.08.2011., 16:41
  2. Potreban mi je savet
    Autor Kikina u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.05.2007., 19:00
  3. drzavni i privatni vrtici
    Autor Marijanka u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1