BUDJENJE

Dana2503:
Nikad nemam zelju kad se budim sama. >_>

Ni ja. Samo imam zelju da jos spavam. A ovako radi moja prva komsinka: ona je navikla u selu da ustaje u 5 sati ujutru i onda oko stoke da vice "Stuk' se" i kako se jos govori stoci ne mogu da se setim, uglavnom ostalo joj je navika da vice, izadje napolje, sedi, i kad neko naidje ona u stilu folkolora podvriskuje kad prica kao ono "Ju. ju, ju", a i cerka joj ide na folkolor, i skroz me probudi. A onda, posle 8, utihne, i kad naidje neko, ona lepo se javi prirodno, tisim glasom, to znaci da moze da prica tise, nego je to naviklo u selu, ustaje se rano, orno za rad, svi vicu dok nahrane, namire stoku, pa onda utihnu oko 7 sati, sve je zavrseno, mogu da se odmaraju, da budu tihi.Vikendom kad odu u selu, naspavam se. Imam jedan razlog da se radujem zimi, onda nece izlaziti napolje da me budi.
 
evo jedna sprava za jutarnju gimnastiku, ukoliko se ima zelja a nema se s kim....
 

Prilozi

  • teretana1313-1.jpg
    teretana1313-1.jpg
    41,2 KB · Pregleda: 10
Seljaci su se probudili. A ja konacno vise se ni malo ne lozim kad me traze i javljaju se oni seljaci iz one pesme "A moja devojka sa polja zelenih", ha ha ha ha, mnogo dobra metafora! U te seljake pre svega spada onaj decko kojeg sam zvala da ide sa mnom na dens nastup a dosao je Igor.
 
Hocu da kazem, prestali su da ponavljaju ono sto sam pricala nekad, aktivno prate forum, vise se ne plase foruma, nabavili su kompjutere, i konacno vide i priznaju da su seljaci a da sam ja Beogradjanka. Mnogo im je trebalo, ali bolje ikad nego nikad da ukapiraju. Ukapirali su, probudili su se.
 
topmodelsica:
Hocu da kazem, prestali su da ponavljaju ono sto sam pricala nekad, aktivno prate forum, vise se ne plase foruma, nabavili su kompjutere, i konacno vide i priznaju da su seljaci a da sam ja Beogradjanka. Mnogo im je trebalo, ali bolje ikad nego nikad da ukapiraju. Ukapirali su, probudili su se.

Je l' može neko malo bliže da mi pojasni ovu pojavu ? Je l' to od neke hemije, organski poremećaj, ili ? Kako se ovo dogodilo ?
 
Episkop:
Je l' može neko malo bliže da mi pojasni ovu pojavu ? Je l' to od neke hemije, organski poremećaj, ili ? Kako se ovo dogodilo ?

Pisala sam juce bas opusteno, sve, i videli su na sta im lici to pisanje. Ne lici im ni na Crnogorku, ni na Uzicanku, lici im na Beogradjanku, i to sa kucom, i to sto kod nas u kuci svako zivi svoj zivot, sto ne mislimo o kuci, i imanju, sve im to lici na Beograd.
 

Back
Top