Dali obican gradjanin ove zemlje robuje politickim strankama?!

dejina811

Aktivan član
Poruka
1.533
Malo frustriran nekim stvarima koje se desavaju oko mene pokrecem ovu temu... dali su obicni gradjani ove zemlje koji nisu clanovi neke politicke organizacije gradjani drugog reda. cini mi da se ove danasnje stranke ni malo ne razlikuju od predjasne iz `90-ih.
jer trazeci posao u prosveti uvideo sam da ako nisi clan neke stranke bez obzira na sve, pa cak i ako imas vezu nema snase da dobijes posao jer clanovi politickih stranaka imaju izgleda primat u svemu... Voleo bi da jos neko da komentar na ovo jer sm ubedjen da nisam jedini... A unapred jeb** kevu onome ko mi poruci da se uclanim u neku od stranaka! Hvala unapred.
 
dejina811:
A unapred jeb** kevu onome ko mi poruci da se uclanim u neku od stranaka! Hvala unapred.
Onda ništa :lol:



Zezam se.
Mislim da je to uvek tako u budžetskim delatnostima tipa prosveta, zdravstvo i sl. Moraš da imaš vezu, najbolje stranačku. E sad koja stranka pitanje je lutrije. Smenjuju se k'o na ringišpilu. Te u ovom domu zdravlja je direktor iz ove stranke, a u pripadajućoj opštini je neka druga, pa mu malo-malo preti smena, ako se njegovi i njihovi tako isfrikombinuju. Sve u svemu, nisi jedini.
 

Back
Top