Judas Priest

Pozdrav svim fanovima kvalitetne muzike.
Meni je licno Maiden na prvom mjestu, a Judas na drugom (stvar ukusa), medjutim ova djevojka je sve rekla - PAINKILLER. Jednostavno grmi, trese, udara.
Definitvno jedan od 5 najboljih Heavy Metal albuma ikad snimljenih (produkcija, muzika, tekst, "divlje" solo dionice Downinga i Tiptona, i sve ostalo). Ovaj album mi je puno bolji od svih njihovih ostalih albuma.

Pozdrav svima
 
Hej ljudi,ovaj band postoji preko trideset godina a vi se uhvatili samo za Painkiller i Breaking The Law.
Sta reci o legendama?Neprevazidjeni utemeljivaci Heavy Metala sa toliko himni napravljenih za sve ove godine.Prosto nemam lose reci za jednu od mojih najoliljenih grupa.
Ali se ne bi ja osvrtao toliko na Painkiller,koji jeste remek delo,ali da li se slusali najsavsreniju verziju "Victim Of Changes" sa Unleashed In The East albuma????Ljudi su otsvirali fenomenalno.E to je njihova himna,upravo ta pesma.
Mada,mogu reci da sam bio fasciniran,odusevljen,kada sam cuo kako Tim Owens peva live "The Green Manalishi" i "Desert Plains". To je uradio toliko bolje od Halforda da kada sam slusao te pesme u live izvodjenju ucinilo mi se da je sam Tim njihov stvaraoc.Zaista predivno.
Doduse ima jedna zamerka koju bi uputio na racun gospodina Glenn Tiptona i i u vezi albuma Jugulator i Demolition.Koliko god da je dobar gitarista i u nekim stvarima neprevazidjen,nije nikako trebao da dopusti sebi da napravi tako dva totalno neinventivna albuma i da sam pise sve pesme i uradi celu produkciju.Zato su albumi i ispali tako slabi.Po meni,trebao je vise da da odresene ruke Owensu i da naprave vise klasicne Priest albume,poput Screaming For Vengeance ili Killing Machine.
Takodje mi smeta to sto su bukvalno sutnuli Owensa iz banda samo da bi se Rob Halford vratio,sto je krajnje pokvaren potez sa Tipton/Downing/Hill strane.
Drugacije je to bilo kod Maidena koji su kada su izbacili Bayleya na moju zalost prvo angazovali Doug White,pa tek onda se pojavio Dickinson.
Ovako,pokvaren potez vracanja Halforda nazad u band stvarno nije fer.
A i pitam se kako ce zvucati novi album.Mislim,da li ce i Judas Priest da polude pa da uzmu za producenta onog odvratnog monstruma Roy Z da im upropasti album ili ce naci nekog normalnog producenta.Ali cisto sumnjam da se ista klasicno vise moze ocekivati od njih,ono sto je napravljeno od Rocka Rolle do Painkillera,to je izgleda Judas Priest.Sve ostalo je samo odrzavanje na aparatima u zivotu.
Koliko bi voleo da gresim i da ponovo cujem neki riff kao Living After Midnight ili You've Got Another Thing Comin'.....ili mozda nesto kao Turbo...videcemo.
 
AngelOfRetributionCover640.jpg


Heroji Heavy Metala su se vratili sa novim,fantasticnim novim,dvadesetim po redu albumom.
Band se vratio svojim pravim korenima,i napokon,posle nekoliko promasaja,evo ga ovde,pravi i punokrvni Judas Priest,koji opet zvuci onako mocno kao i ranije.
Naravno da je ovo pravi Judas Priest,pogotovo sto se jedan od najboljih pevaca svih vremena vratio u band.

GLENN TIPTON-guitars
KENNETH DOWNING-guitars
IAN HILL-bass
ROBERT HALFORD-vocal
SCOTT TRAVIS-drums


od 28.Februara moze se kupiti u svim zemljama Evrope.

The PRIEST Is Back !!!!!!
 
Dont_Break_The_Oath:
AngelOfRetributionCover640.jpg


Heroji Heavy Metala su se vratili sa novim,fantasticnim novim,dvadesetim po redu albumom.
Band se vratio svojim pravim korenima,i napokon,posle nekoliko promasaja,evo ga ovde,pravi i punokrvni Judas Priest,koji opet zvuci onako mocno kao i ranije.
Naravno da je ovo pravi Judas Priest,pogotovo sto se jedan od najboljih pevaca svih vremena vratio u band.

GLENN TIPTON-guitars
KENNETH DOWNING-guitars
IAN HILL-bass
ROBERT HALFORD-vocal
SCOTT TRAVIS-drums


od 28.Februara moze se kupiti u svim zemljama Evrope.

The PRIEST Is Back !!!!!!
 
Pa Vision,meni album lici dosta na neku mesavinu "Ram It Down" i "Defenders Of The Faith".
Znaci nema onoliko klasican zvuk kao sto je na "British Steel" ili "Killing Machine".
Album jeste neki logican nastavak svega onoga sto Priest rade,ali znas kako je to kada se u tim godinama svira ovako nesto,ne mozes ocekivati originalnost albuma.
Ali za jedna veterane,ovo je stvarno super.

Lepo je odrasti uz jednu grupu,ali izgleda da je jos lepse ostariti uz njih.
 
Mala opaska za ...Ti kada si predstavljao novi album od King Diamond,niko ti nista nije rekao,a ja sam se ovde osvrnuo samo na novi album Judas Priest,i malo je glupo zatvarati temu o novim albumima i preusmeravati na vec postojece teme.
 

Back
Top