Sef

Užasno loš odnos... nemam šta da stavim u sef... minus u banci... moraću da ga odnesem na buvljak i prodam... al' ko još ima pare da ga kupi... i šta će da stavi unutra? :?
 
Sa šeficom sam imala sjajan odnos, neverovatno razumevanje, podršku, pomoć u svim segmentima. A sa direktorom - katastrofalno.
 
Ja sam od onih za koje se kaze "Ne zna gde sta ima". Lepo je meni Zoran rekao da ce sve da mi da a ja nisam znala kako ce da mi da sve, mislila sam da cu morati mnogo da radim kad mi bude sve dao, ali to nije isto kao sefica, sefice rade, a ja samo uzivam i naredjujem.
A na primer, ne vezano za to, ili mozda u vezi s tim, svejedno, kad udjem u prodavnicu ili u ugostiteljski objekat, neke radnice se saplicu, bukvalno je jedna pala, pre dva tri meseca, saplela se i pljas, mozda o tome nije nikome pricala, sad cu da je ofiram, u prodavnici zdrave hrane "Bakin ducan" gornjoj, do glavne ulice, uspanice se, ako neko ima ispred mene pogrese, daju mu pogresnu robu, meni dodje da im kazem "Samo polako i nemoj sipati po meni".
 
sumi1:
:shock: :shock:

Pojma nemam što si shockirana. Ne razumem šta si mislila pod onim "sve tako počinje".
Pojasni, nemoj se bečiš :lol: Mada kapiram da si htela da kažeš kako je sve super u
početku u odnosima sa šefom, a kasnije...E pa to nije moj slučaj. Imaš loše iskustvo?
 

Back
Top