stampac hp1020
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: stampac hp1020

Početnik
    Učlanjen
    27.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano stampac hp1020

Imam problem sa ovim stampacem. Koristim ga dve godine sa prvim tonerom i sve je bilo u najboljem redu, ali od skoro poceo je da mi stampa stranice jako prljavo, konkretno odstampan tekst na, recimo vrhu stranice on ga ponovo odstampa malo nize, dosta bledje. Jednom recju preslikava. Sve je namesteno po defoltu. I jos nesto: kako da znam kada trebam da menjam toner.

Aktivan član *P*A*B*L*O* (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: stampac hp1020

Citat Original postavio sto.milan
    Imam problem sa ovim stampacem. Koristim ga dve godine sa prvim tonerom i sve je bilo u najboljem redu, ali od skoro poceo je da mi stampa stranice jako prljavo, konkretno odstampan tekst na, recimo vrhu stranice on ga ponovo odstampa malo nize, dosta bledje. Jednom recju preslikava. Sve je namesteno po defoltu. I jos nesto: kako da znam kada trebam da menjam toner.
    Kako da znash ? Eto bash tako kako si opisao da shtampa text na vrhu stranice pa onda preskochi nekiko cm pa opet shtampa.....
    Mozesh da ga izvadish i protresesh nek se prah ( toner ) razmesti raznomerno i mocicesh da shtampash josh nekoliko stranica ( do oko 50-60 ).... Treba da ga drzish vodoravno i onda ga protresesh....

Slične teme

1. stampac
    Autor marry u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.11.2004., 15:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •