Velimir Ilić-jedan čovek, jedan ministar...

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
Sećam se u jednoj od silnih predizbornih emisija za one famozne izbore u septembru 2000, bio je jedan debilan serijal na TV Palmi gde je Šešelj bio "sam protiv svih" i gde se u emisiji u toj debati pojavljivao Batić, Čanak i Ilić. Ilić je bio tada glas razuma, diskusije, tolerancije, opuštenosti..sećam se da je komentar o njemu među svim mojim prijateljima bio da je to primer vrednog, čestitog i nadasve normalnog srpskog političara koji se kako to i dolikuje u modernim demokratijama dokazao pre svega u svojoj varoši, pa je red da ide u više strukture vlasti.
Davao je tokom bombardovanja hrabre izjave da se generali kockaju sa našom decom tako što postavljaju beskorisnu tehniku uz civilne objekte, tada je i bežao po okolnim šumama da ga Milošević-Marković ubice ne ubiju...
Onda se pojavljuje neki drugi Velimir Ilić, koji bio dao Bećkovićki da mu ******, koji šutira novinare, koji je doveo gospodu koji su na naplatnoj rampi pokrali milione, samo se o tome ćuti, koji pravi budalama celu ovu Srbiju sa ugovorom o koncesiji, koji aminuje divlju gradnju po prirodnim rezervatima...
"Daj čoveku malo vlasti i videćeš kakav je čovek"
Žalosno!
 
@ filatelista

Onda se pojavljuje neki drugi Velimir Ilić, koji bio dao Bećkovićki da mu ******,

.......Najjace je, kada nakon nekog vremena, Beckovic senior, cupka pored Velje, koji mu nagrdi cerku da je fukos , i da bi mu pushila, samo da nije tako ruzna................ladno Matija, ruku pod ruku sa Veljom skakuce na doceku Nove godine, uz Cecu, sa sve Kostunjavim u pozadini......

Koja su to gomna...........
 
medved_bg:
Pa to me i baca u bedak povremeno. Ko će bre opet da duva u pištaljku...

..........ovaj puta, niko..........

Onog dana kada radikalsko - DSS - SPS ovska koalicija zavlada, a to je, izgleda pitanje dana.......jer pametni i mladi i dalje odlaze, a budaletine se kote ko zecevi............ja pakujem koferche, i familiju, ovaj put za uvek..........

Nemam ja zivce vise da se yebavam sa patriJotama i polupismenim oloshem.......neka se yebavaju medjusobno...........Gucha, Vrh brate......... :D
 
E to je kapitalac,sposoban covek nego sta.Sta se cudite kad znamo da je najbolji uvek prvi,a u ovom slucaju je prvi kostunjavi,eh kavi li su ovi drugi???Jadna li si Srbijo moja sa ovakvim "sposobnjakovicima"koji vode i po tri ministarstva...Covek stize da potpise sve lopovske ugovore,da napravi bolnice na privatnom imanju,da bije policajce kad ga zaustave,da bije i psuje novinare..uh...napred Veljo ti si ogledalo ovog drustva...ko te postavi na tom mestu,bagro lopvska...koliko ti jos para treba da odes iz ove jadne zemlje???
 

Back
Top