Seranovi

Cao svima
Nova sam ovde, i pre svega sam se prijavila zbog Seranovih, ako jos neko gleda da malo diskutujemo
Ja sam stigla do 115 ep, ne znam kako to ide po sezonama
Iskreno malo me smaraju trenutno, Santjaga mogu da gledam 24h nikad mi nece dosaditi, ali ostali su mi smor tj ne svi, cekam da se Gilje i Tete smuvaju opet 20ep nikako da docekam, a tek sto onaj Manu smara, nema poente njegov lik u seriji uopste, tu je samo da bi se svidjao Tete
 
Pozdrav svim ljubiteljima "Seranova". Vjerovatno ste primjetili da se postavljaju epizode sa engleskim prevodom i u nešto boljoj rezoluciji koja sada ide 480p ili 720p što je opet dosta bolje nego 360p ili nedaj Bože 240p.

Željela bih malo prodiskutovati o ovim titlovima na engleskom. Šta mislite o tome i jesu li dobro urađeni? Mislim da ja gledam Seranove treći ili četvrti put ispočetka i svaki put se jednako oduševim jer smatram da je to najbolja komedija svih vremena proizvedena u Španiji.

Omiljena stvar mi je "prljavi pogled" Diega Serana. Šta je vama omiljeno u seriji?
 
Cao, cao drugari, drago mi je sto vidim da se jos uvek prati serija, ja u poslednje vreme gledam dosta filmova, slabije serije ali odgledacu ispocetka (7,8,9 put) Seranove kad budem bio slobodan.

Manu i jeste jedan od glupljih likova u seriji, generalno i sama serija prelazi u "nesto drugo" nakon Lusijine smrti, nazalost.

Nisam pratio seriju sa engleskim titlovima, znam dobro spanski a mnoogo puta sam gledao seriju tako ne pratim prevod dok gledam ::D
Da li je najbolja komedija ikada to nisam siguran ali meni jeste definitivno najdraza i bukvalno uvek kada gledam ponovo smejem se kao prvi put da gledam :D

Omiljen mi je trio - Fiti - Dijego - Santi... Kakav zaplet oni naprave ni David Lynch im nije ravan :zcepanje:
 
seranovi.png


Slika iz novembra 2019 sa nekog filmskog festivala. Nisu puno ostarili, Belen bolja nego ikad :D
 
Evo kao uci se, spremaju se ispiti. Kako si t? Malo kasno odgovaram. Jedno vreme sam gledao cesto nakon mog komentara da li ce neko da napise post i onda sam zaboravio. Ja sam eto stigo do 87. epizode :D
 
Cao,i ja sam nov ovde...ja sam uvek gledao seranove iz delova nikad od prve do poslednje...sada ih ima na eurocinema 3 kanalu na iris tv,krenuli su oko nove godine da se prikazuju svakog dana u 6 popodne po jedna epizoda..juce bila famozna 107 epizoda,znaci nije mi dobro jos uvek jedva sam zaspao od emocija....pustio sam suzu *******....vise i mi se se i ne gleda ispraznjen sam...jedva sam preboleo odlazak markosa i eve iz serije i sad lusija...trebalo su nekako da ih vrate markosa i evu da se vrate iz tuluza i kandela na kraju da se vrati fitiju i da lusija naravno ne gine bzv totalno..pustio sam 108 na netu ne mogu da cekam 6 popodne,de nema smisla vise emocije me rade prazna kuca nema lusije,nezamislivo mi....odgledacu do kraja serijal ali na jedvite jade.....
 

Back
Top