Seranovi

Ne prakticno maltene, vec stvarno odlaze iz serije.
Inace Markos se kao gost pojavio u jednoj epizodi, emitovanoj negde u junu/maju ovde godine.
A ko ti je pricao za desavanja?
 
The One Who:
Ne prakticno maltene, vec stvarno odlaze iz serije.
Inace Markos se kao gost pojavio u jednoj epizodi, emitovanoj negde u junu/maju ovde godine.
A ko ti je pricao za desavanja?

Prijatelji iz Barselone,inace sa nasih prostora. Serija je snimana u 6 sezona,poslednja epizoda (124) je snimljena negde do skoro leta 2007. ako se ne varam ... Znaci ne kasnimo mnogo,posto je STB valjda otkupio celu seriju (ili kako god da je vec do nje dosao)... Meni je zao sto neko umire,ali eto zivot je prikazan verno u ovoj seriji sto je razlikuje od sapunice i stavlja u rang extra dobrih serija... One sto takodje znaju sta ce biti,a to jedino mi niko nije rekao, kako Lusija umire na sredini 6. sezone? Cini mi se da i ti to znas,napisi bar da znam posto najverovatnije necu gledati...

A pitanje za ostale : Koji lik vam se najvise dopada?
 
The One Who:
Ne prakticno maltene, vec stvarno odlaze iz serije.
Inace Markos se kao gost pojavio u jednoj epizodi, emitovanoj negde u junu/maju ovde godine.
A ko ti je pricao za desavanja?

Tacno. Odlazi sa Evom u Francusku,u Tuluz,ona upisuje studije tamo... Ali bolje da ne duzimo,nece biti interesantno...
 
Арион Дали:
Serija je stvarno fenomenalna ...
Sta, debili iz Studia B kupili samo 84 epizode ?

Da li neko ko zna spanski moze da potrazi po netu i vidi da li postoje epizode na DVD?

Jel moguce? Pa necemo videti dosta toga... Mada mislim da ce tu biti razvod Kandele i Fitija i njen odlazak iz serije - i nova Fitijeva saputnica...
 
Saint Andrew, bolje da ne davimo ovde - znaci ovde idu pitanja, ako imas nesto ovako nevezano, pisi na onoj temi...

Inace Tete ima najbolju drugaricu koja se zove JOLI.

Ko je glumio Han Solo-a umesto Umberta u jucerasnjoj epizodi?
 
Proizvodnja: GLOBO MEDIA, Španija
Trajanje: 84 x 1 sat - mada traje sat i po
Uloge: Antonio Resines, Belen Rueda, Jesus Bonilla, Nuria Gonzales, Antonio Molero, Jorge Fernandez, Manolo Caro, Fran Perea

I ne mogu da verujem da nisu stavili Veronica Sanchez - pa ona se pojavljuje u vise epizoda od Frana Pere

Inace Lusija ce umreti u skoli - valjda ce nesto pasti na nju ili sta vec.
Na youtube-u ima klip, ali ne prikazuju tacno njenu smrt, mozda ni u seriji nije tacno prikazana.

E vidim da si dosta upoznat sa tim - reci mi kakve ce biti nove Fitijeve i Dijegove saputnice?
 
ja bila na moru i nisam gledala 5-6 epizoda :(
gledala sam u pon. i utorak i super je!!!! meni su nekako sladji par Tete i Gilje nego onaj Umberto . oni ce biti zajedno i bas su slatki (takodje videla na klipu na youtube) ali treba to docekati.. :)
neeeeeee sto si reko sta ce biti?!
CUTI !!! necu da znam unapred
 
aaa obozavam ih! gledam ih neke 2 nedelje... pre sam mislila da je smor, ali prizvala sam se pameti!
najbolji mi je markos, aleks (mmm :mrgreen: ) , fiti i kandela (blesavi :lol: ).
umberto mi je odvratan, gde ga tete nadje tako ruznog? :(
ali ubedljivo mi je najjace kad se fiti i santi zapale za neku fiks ideju, tipa da dijega vara lusija, i onda mu pune glavu glupostima :lol:
aaahhhh ajde ako nadjete neki sajt, da se skine serija, sa engl, titlom...
pozz
 
*milkshake*:
aaa obozavam ih! gledam ih neke 2 nedelje... pre sam mislila da je smor, ali prizvala sam se pameti!
najbolji mi je markos, aleks (mmm :mrgreen: ) , fiti i kandela (blesavi :lol: ).
umberto mi je odvratan, gde ga tete nadje tako ruznog? :(
ali ubedljivo mi je najjace kad se fiti i santi zapale za neku fiks ideju, tipa da dijega vara lusija, i onda mu pune glavu glupostima :lol:
aaahhhh ajde ako nadjete neki sajt, da se skine serija, sa engl, titlom...
pozz

Njabolja je Rut :D Pobegla je od kuce, nema niko da je smara.
 

Back
Top