Seranovi

Serija zaista nije klasicna sapunica na kakve covek ovde nailazi... Ovo je prava spanska serija...

Svestenik se zove Don Anselmo,a klub valjda trenira Fiti... Usput,ne znam da li da kazem sta ce se dalje desavati,bolje gledajte. Nek mi samo neko kaze kako ce Lusija umreti?
 
Saint Andrew:
Serija zaista nije klasicna sapunica na kakve covek ovde nailazi... Ovo je prava spanska serija...

Svestenik se zove Don Anselmo,a klub valjda trenira Fiti... Usput,ne znam da li da kazem sta ce se dalje desavati,bolje gledajte. Nek mi samo neko kaze kako ce Lusija umreti?
Pa sapunice su meksichke, a ljudi ih pripajaju shpanskim zbog jezika, iako izmedju meksichkog i shpanskog izgovora postoji velika razlika...
Shpanska produkcija nikada nije napravila telenovelu meksichkog stila...
 
Kazu oni koji su gledali da ce posle Markosovog i Evinog ''vencanja'' (navodnici nisu dzabe) serija da dramaticno promeni svoj bezbrizni i svakodnevni tok... Markos i Eva prakticno maltene izlaze iz serije posle ovog ''vencanja''... Dobice bebicu itd.... Desavace se jako interesantne stvari,meni upropastili gledanje jer su mi sve prepricali unapred... :( Idem van grada na neko vreme i dalje od TV-a pa necu moci ni da gledam sve to...
 

Back
Top