Najgluplje recenice gestovi kojim su vas startovali?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Glupi , ali i blesavi i smesni...i ako postoji ijedan koji smatrate originalnim , volela bih cuti

ovo su samo glupi , za mene

:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maco ,idesh u setnju?

E moj drug bi hteo da se upozna s tobom , i da igrate zajedno.

Volish da gledash?Ocesh da pipnesh?

Mache , ocesh da mi budesh riba?

(hvat za dupe) Imash lepu guzu
.


....ovo bih izdvojila kao zrelo za peglu , a ima li josh neko neki da dopishe , pa da peglamo i smejemo se zajedno...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E i naravno muskarci da napishu smesne recenice kojima su devojke njih startovale.Obavezno!
 
...ma razumem ja vashu problematiku , nije vama lako...ali opet nista bez malo truda ;)
...bdw. ja startujem muskarce koji mi se svide , nije da nisam bila odbijena , ali na greskama ucish...i na kraju da ga nisam ja startovala sad bih bila sama...;)

[SIZE=-2]A kako je to bilo.Da citiram sebe , posto je verovatno i ovo smesno , (al bilo je uspesno)

''Ti imash tako strasne oci , ja stvarno ne smem da te gledam u oci. A mogu li ipak , da pokusham , pa koliko izdrzim? (pogled , pogled , pogled , pogled , cmok u usta , okret i trk kutji , na pola puta me stize , zagrli i poljubi.... )
[/SIZE]

...gledajte na ovo , kao na tudje greske koje ne bi trebalo vama da se zalome...(:
 
Naravno mogu i trebaju muskarci da napishu glupe recenice , gestove kojima su njih ribe startovale ;)

Evo iz repertoara bivsheg:

Nema veze ako si zauzet , ona ne mora da zna.

Hvat za k... , ''Uzmi me.''

Jesam li ti lepa?


...toliko znam od njega...

Od sadasnjeg znam samo kad mu je starija zena u busu rekla:

Ma toliko ste mi dobri i lepi , da bih ja prosto morala da vas poljubim! I cmoknula ga u obraz. :) (al ovo mi nije glupo, ovo mi je bash slatko )
 
maricicak:
meni je jedan lik prisao sa pricom: ''cao, ja znam sve o tebi, ti si ta i ta, tad rodjena, isla u tu srednju, studiras to i to na toj godini'' i najsmesnije:'' dete si dva profesora, akademska gradjana''

ha, ha, ha.................... :lol: :lol: :lol:

Nemam pojma, ali ja sam ovo prochitao kao "Zdravo forume, ja sam dete akademskih gradjana, uspeshno studiram i jedva sam nashla nachin da vam to saopshtim". Verujem da to i nije bio neki start...
 

Back
Top