lagovanje u wow-u

nishtavilo

Početnik
Poruka
3
u toku igranja igrice izgubim konekciju sa serverom, i sve stane, pa iz igrice moram da izadjem koristeci alt + F4, a kad izajdem i dalje sam konektovan i mogu da otvaram stranice i da downloadujem sttvari itd itd...... to se desava na svakih 20-tak minuta i traje od kako sam uzeo adsl... Postoje lagovi koji traju par sekundi pa i minut ponekad, ali u mom slucaju i vise od pet minuta... pricao sam sa gamemasterima u igri i oni su mi rekli da problem lokalnog karaktera... Imam telekomov adsl sa brzinom od 512 kb/s a latency u igri ne prelazi 250ms ... probao sam da reinstaliram igru i da reinstaliram windows ali avaj, nista ne pomaze ... ne znam vise sta da radim ... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
mooolim vas pomozite mi ! ! ! ! ! !
 
Uff brate imas ozbiljan problem, prvo sam mislio da ti je do Windowsa ali kad sam video da si ga Reinstalirao zbunio sam se! Nemam pojma mozda ti je do ADSL! Koji modem imas ASUS-ov? Zna sa vremena na vreme da se ubaguje ali se resetuje pa je sve OK! Stvarno nemam pojma ZALIM!
 

Back
Top