Skandalozan film na HRT1

ilkebgd:
Ceca prvo igra obucena kao zadnja drolja na stolu i vataju je dok tresti Miroslav Ilic a onda izlazi napolje sa nekim koji ju je najvise vatao naslanja se na auto a on pokusava da je k**** ali mu "vrsnjak" otkazuje poslusnost... a film je iz 2000. i pokrovitelji ministarstvo kulture RH, poglavarstvo grada Osijeka i bar 50 hrvatskih "tvrtki",ukljucujuci najpoznatije,a zahvaljuju se poglavarstvu Vukovara. zna li neko kako se zove film? kakvo ispiranje mozga,nemam reci...
vidi li se u Cece mashina medju nogama.
 
otkacena slavonka:
vala bas...nema kafica u hrvatskoj u kojoj se ne slusaju njene pjesme...ironija do jaja... :shock:

Sva sreca da su je ovde na nekim televizijama zabranili pa ode zeca kod vas 8)
by the way popularni su i puno drugih narodnjaka kod vas komsije.probajte nekako da se odbranite (tesko) ,ako je to moguce. Inace sledice vam dekada zatupljujucih godina i trovanja omladine.
p.s. kontaminacija jaca od nuklearku!! 8-)
 
ilkebgd:
Upravo sada na Hrtu 1 ima neki film koji bih za ovih 15ak min. nazvao nekakvom degutantnom parodijom. Ambijent cine rusevine verovatno Vukovara, grupa totalno pijanih prljavih i razdrljenih bradatih mentola Divlja, puca i peva od topole pa do ravne gore, Ceca je predstavljena kao prostitutka koju neki tip pokusava da k**** na parkingu al mu ne ide, u nekoj kuci treste pesme Miroslava Ilica a unutra kao neki Srbi slave, a "Ceca" polugola igra po stolu i neki je vataju, pri tome kao neki avioni bombarduju.

Па имаш такве филмове и код нас на Б92, сличе додуше, у емисији Б92 Истражује итд. ****** кад је у данашењем свету битнија форма од суштине, тј пропаганда од истине. Правили смо злочине истина је, али су их правили и они, а ако се у Хрватској буду емитовали овакви филмови као код нас на Б92 ја ћу појести ову тастатуру на којој типкам.

Истина је да су Словенија и Хрварска готово етнички очишћене од Срба а да о томе готово нико и не говори. Наравно да су томе допринели и наши кретени који су тада били на власти и којима би ми требали да све по списку, али то не даје за право Вучо и Кандићки да серендају по телевизијама и нервирају нормалне грађане Србије.
 
LysergicAcid:
Sva sreca da su je ovde na nekim televizijama zabranili pa ode zeca kod vas 8)
by the way popularni su i puno drugih narodnjaka kod vas komsije.probajte nekako da se odbranite (tesko) ,ako je to moguce. Inace sledice vam dekada zatupljujucih godina i trovanja omladine.
p.s. kontaminacija jaca od nuklearku!! 8-)


sve je to stvar opce kulture...a balkan ostaje balkan svejedno sto pokusavamo da mijenjamo ime... :wink:
 
Derer:
Najbolji film o ratnim deshavanjima ovde je Lepa sela..iskren,bez foliranja o nashoj strani i ako su ga Srbi snimali....mozda malo vishe dramski patetichan za moj ukus ali bolje od bravura Bulajica i ekipe.
Da Hrvati snime tako neshto to bi bilo u duhu Partizanskih filmova o nevinim domobranima i Srbima divljacima koji sve kolju i unshtavaju-neshto kao Bitka kod Termopila 1991.-1995. sa Njofrom kao Leonidom na braniku Vukovara...
Мислиш ''лепа села лепо горе''
 
Surender or die, because...
ak74mfin_03.jpg
 

Prilozi

  • smrce bijelo.jpg
    smrce bijelo.jpg
    24,4 KB · Pregleda: 5
Ej bunite se protiv tog hrvatskog "filma"...pa ko brani da Srbi snimaju filmove koje hrvate pretstavljaju kao divljacku rulju...problem kod Srba je u tome sto pustamo da razne propagande "susjeda" puste korijenje u svijetu i da se o Srbima stvori losa slika, a onda na nekom "sitnom forumu" se zalimo i pricamo o skandaloznosti nekog trecerazrednog filma.....ma budalast smo mi narod..... 8-)
 
vlado_s:
Ej bunite se protiv tog hrvatskog "filma"...pa ko brani da Srbi snimaju filmove koje hrvate pretstavljaju kao divljacku rulju...problem kod Srba je u tome sto pustamo da razne propagande "susjeda" puste korijenje u svijetu i da se o Srbima stvori losa slika, a onda na nekom "sitnom forumu" se zalimo i pricamo o skandaloznosti nekog trecerazrednog filma.....ma budalast smo mi narod..... 8-)

jest vala...i tko takve filmove uopce gleda??? :confused:

prebacis na drugi kanal i uzivas... :wink:

problem nastaje samo onda kada se na svim kanalima vrte takva sranja... :confused:
 
vlado_s:
Ej bunite se protiv tog hrvatskog "filma"...pa ko brani da Srbi snimaju filmove koje hrvate pretstavljaju kao divljacku rulju...problem kod Srba je u tome sto pustamo da razne propagande "susjeda" puste korijenje u svijetu i da se o Srbima stvori losa slika, a onda na nekom "sitnom forumu" se zalimo i pricamo o skandaloznosti nekog trecerazrednog filma.....ma budalast smo mi narod..... 8-)
Nisu nam samo "susjedi" posadili korenje po svetu, nego i dosta drugih nacija.Predsavljani smo na CNN-u 90 kao divljaci sa balkana(sto je mozda i istina donekle).Zbog tih korenja mi necemo jos dugo da izvadimo nasu repu ;-) 8)
 
ilkebgd:
Upravo sada na Hrtu 1 ima neki film koji bih za ovih 15ak min. nazvao nekakvom degutantnom parodijom. Ambijent cine rusevine verovatno Vukovara, grupa totalno pijanih prljavih i razdrljenih bradatih mentola Divlja, puca i peva od topole pa do ravne gore, Ceca je predstavljena kao prostitutka koju neki tip pokusava da k**** na parkingu al mu ne ide, u nekoj kuci treste pesme Miroslava Ilica a unutra kao neki Srbi slave, a "Ceca" polugola igra po stolu i neki je vataju, pri tome kao neki avioni bombarduju.
Ja sam ga kao pocela gledati,ali preglup je bas zbog tih pr.e.s.eravanja oko Srba! Inace,film se zove "Srce nije u modi", a takodje mislim da se ne radi o Vukovaru jer kobajagi neki Englez trazi hrast u selu Stari Rastovac negde u Slavoniji,a znam da to selo nije u blizini VU.
 

Back
Top