bubnjevi-novi sad

Zashto svi je.beno sviraju gitaru ko da je jedini instrument na svetu...koga god pitam shta svira...gitaru...B!ker ne znam nikog u ns-u znam u Indjiji...al mislim da ti to bash i netje vredeti...koje imash bubnjeve,kolko prelaza?dupla pedala?ma ne treba ti to ako pochinjesh al posle tjesh se zazheleti tih stvari...:)
 
Stedza:
Zashto svi je.beno sviraju gitaru ko da je jedini instrument na svetu...koga god pitam shta svira...gitaru...B!ker ne znam nikog u ns-u znam u Indjiji...al mislim da ti to bash i netje vredeti...koje imash bubnjeve,kolko prelaza?dupla pedala?ma ne treba ti to ako pochinjesh al posle tjesh se zazheleti tih stvari...:)

Pa zato sto ti za bubnjeve treba dosta prostora, a ja ga recimo nemam + komsije bi mi se zalile zbog buke. Mada bi voleo da ih naucim svirati.
 
Stedza:
Zashto svi je.beno sviraju gitaru ko da je jedini instrument na svetu...koga god pitam shta svira...gitaru...B!ker ne znam nikog u ns-u znam u Indjiji...al mislim da ti to bash i netje vredeti...koje imash bubnjeve,kolko prelaza?dupla pedala?ma ne treba ti to ako pochinjesh al posle tjesh se zazheleti tih stvari...:)

Ja sviram bass :-D
 
Ja sviram sve sto mi dodje pod ruku... :D
Ali najuspesnije gitaru i bass...
Bubanj je najzajebaniji instrument koji postoji...
A evo i odgovora zasto svi sviraju gitaru...
Pa... gitara je najlaksi instrument ;)
 
Dobro i klavir isto nije toliko tezak, ali opet je girara laksa...
Na klaviru moras razdvojiti ruke... to je malo zajebano...

A na bubnjevima moras razdvojiti i ruke i noge...
E TO je tek zajebano :D
 
DJM:
Ja sviram sve sto mi dodje pod ruku... :D
Ali najuspesnije gitaru i bass...
Bubanj je najzajebaniji instrument koji postoji...
A evo i odgovora zasto svi sviraju gitaru...
Pa... gitara je najlaksi instrument ;)
pa brate nisu bubnjevi toliko zajebani...ako uhvatis ritam nece ti biti problem da nastavis....ja sam totalno antitalentovan za gitaru.. :cry:
 

Back
Top