lekarski pregled - regrutacija

Ivan015:
Ja sam cuo da sta ces biti [pesak, padobranac ovo ono] biraju od duzine qrca...

Sta kao ako imas duzi **** onda ne mozes u padobrance da ti se slucajno pri sletanju ne zakaci za neku granu?! :)

Ja kad sam isao, valjda negde u junu ove godine, bila totalna opustencija. Isao sam u VMC Karaburma. Upoznao neke likove, iscimali se. A imali smo nekog zajebanog lika sto nas je vodi kod tih svih specijalista!!! Dadrkan ko da prethodne noci nije dobio picu! Vadili su nam krv, ocni, ovo, ono... Skidali se ispred nekog mladjeg doktora (majku li mu...) i sva sreca nije nas pipao za jaja! Samo kaze skini cega, navuci cega, slobodan si... E tacno bi mu pregrizao ruku da je krenuo da me vata!!! A oni sendvici...ZLO!!! Pojeo sam pola i ostatak bacio! Stavili malo sunke i malo kackavalja, pretrgli se! A da, psiho test je konza! Znaci gomila nebuloznih pitanja!!! Jedan lik, kad sam ja bio, dosao vec 2,3 put sve zbog tog psiho testa. Ko zna sta je on baljezgao tamo!!! Taj dan je dobio uverenje "90% lood"!!!
Ja vristao!!!

Sve u svemu, kad sam dosao ciku, javio sam se u sup da sam prosao regrutaciju i odabrao sam radio veze! :)))
 
Vlada 013:
Sta kao ako imas duzi **** onda ne mozes u padobrance da ti se slucajno pri sletanju ne zakaci za neku granu?! :)

Ja kad sam isao, valjda negde u junu ove godine, bila totalna opustencija. Isao sam u VMC Karaburma. Upoznao neke likove, iscimali se. A imali smo nekog zajebanog lika sto nas je vodi kod tih svih specijalista!!! Dadrkan ko da prethodne noci nije dobio picu! Vadili su nam krv, ocni, ovo, ono... Skidali se ispred nekog mladjeg doktora (majku li mu...) i sva sreca nije nas pipao za jaja! Samo kaze skini cega, navuci cega, slobodan si... E tacno bi mu pregrizao ruku da je krenuo da me vata!!! A oni sendvici...ZLO!!! Pojeo sam pola i ostatak bacio! Stavili malo sunke i malo kackavalja, pretrgli se! A da, psiho test je konza! Znaci gomila nebuloznih pitanja!!! Jedan lik, kad sam ja bio, dosao vec 2,3 put sve zbog tog psiho testa. Ko zna sta je on baljezgao tamo!!! Taj dan je dobio uverenje "90% lood"!!!
Ja vristao!!!

Sve u svemu, kad sam dosao ciku, javio sam se u sup da sam prosao regrutaciju i odabrao sam radio veze! :)))

a kaze ne moze ni pesaka, jer ako treba da trcis ne sme da te usporava...kaze ti sa duzim q uzimaju radio veze i ta sra*a :lol: :lol: :lol:
 
Ivan015:
a kaze ne moze ni pesaka, jer ako treba da trcis ne sme da te usporava...kaze ti sa duzim q uzimaju radio veze i ta sra*a :lol: :lol: :lol:

Pa pazi, moguce, nije da nije! Cim postoji prica za pesake i padobrance, moguce da i za veziste ima nesto. U principu, najlogicnije je da vezisti imaju najduzi, zar ne? Ako samo sedim i drndam po onoj stanici, nema sanse da mi zasmeta velicina. :p E ali ako mi se desi da mi se ide do CW-a onda ce da bude problem. Moracu da trazim kolica da bih ga otpremio do klonje! :D
 
am nema pricu nego sam cula da tamo lakse pushtaju jednom ortaku su rekli da ide tamo kad je hteo da se oslobodi on je krenuo u civilnu pa je odustao kao nece i tamo je isao da kaze da ne moze i prosao je pregled na godinu...i sad ide opet na regrutaciju i to tamo..on inace ne pripada karaburmi
 
beogradjaninBAS:
JEDNO PITANJE...
ne znam da li sam ok razumeo, da je neko isao OPET na pregled za regrutaciju??? Zasto?
Taman da se opet probudim u 5, ujutru klatim do karaburme i drndam tamo ceo dan, ma pali!!! Nema sanse!
ondak ti trebaš dideš kod privatnika d oslužiš voisku.
jel državna jenea je teška
al u prifatnu armiu služu jagode sas šlagom za marendu
 
beogradjaninBAS:
JEDNO PITANJE...
ne znam da li sam ok razumeo, da je neko isao OPET na pregled za regrutaciju??? Zasto?
Taman da se opet probudim u 5, ujutru klatim do karaburme i drndam tamo ceo dan, ma pali!!! Nema sanse!

Da i ja sam cuo za to! Kad sam ja bio bilo je likova koji su dosli po 3,4 put! Ali mi stvarno nije jasno zbog cega!!! Mogce da su odlagali vojsku zbog neke bolesti ili "bolesti". Pojma nemam. :confused:
 
S*boy:
ima li neko da je isao u skorije vreme na obavezan lekarski pregled za regrutaciju u vojsku u vojno medicinski centar?
zanima me da li jos uvek kao pre 10 godina mora da se vadi krv i skida go da bi oni kao nesto proveravali ili je mozda sada taj pregled kraci.

thnx
isto ko u stara vremena.
dodjes, onda dajes krv ,mokracu, svlacenje do gaca preged visina -tezina ,skines gace podignes -sve to brzo ide,ma samo opusteno to su obicne zajebancije,psiho-testovi,pa dodeljuju vam rod mozda te i pitaju trazi nesto laganije pvo,vezu auto-jedinicu,ako nisi resio da budes specijalac to jest, jeste malo smaranje, otegne se i poneki se onesveste kad im vade krv u epruvetu.
bolje da si ovo postavio na avijacija i vojska, sad ces morati da slusas svakakve baljezgarije.
 
cLick - OR - Die:
Bolje biti pametan i jednom godi$nje ustajati u 5 da odlozhi$ vojsku nego biti retard i ustajati pola godine u 5-6 dok sluzhi$ istu 8)
wow,kakav si ti dasa ,kad ono NESPOSOBAN...
nije da se rugam, ali znas li da su momci DUPLO manji od tebe sluzili po 9 meseci i prosli sve bez dana postede...sve je to u glavi a tebi je izgleda premali da bi sluzio vojsku.
 
...сећам се питања...да ли волите полицију...:lol: ...а оно било најгоре време...пред одлазак Слобе...а ови млатили само тако...и сад ти буди сурово искрен...
...сећам се да се један познаник зезао мало...заокруживао тако свашта...3 дана био на испитивањима...:lol:

KiZo:
wow,kakav si ti dasa ,kad ono NESPOSOBAN...
nije da se rugam, ali znas li da su momci DUPLO manji od tebe sluzili po 9 meseci i prosli sve bez dana postede...sve je to u glavi a tebi je izgleda premali da bi sluzio vojsku.

...види овако...није да се ја ругам...али не видим поенту да 9 месеци радим неке затупљујуће послове, купам се сваке недеље, једем оне кобаје које као да су у презервативу, мењам чарапе на 5 дана, покривам се ћебетом које није опрано од '72-e и толеришем Синана Сакића или неког дечка од 19 коме се диг'o паја да смара нешто. Не ради се ту о способности...и страху од ментално-физичких напора...конкретно добио сам морнарицу својевремено...опуштено бих могао у специјалце...ево да ми кажу да ћу 3 месеца нпр бити у таквом окружењу (они бар једу нешто и бољи су услови)...не бих ни размишљао о цивилном служењу...овако не да ме не занима то...него...:roll:
 
Ljuba82:
...сећам се питања...да ли волите полицију...:lol: ...а оно било најгоре време...пред одлазак Слобе...а ови млатили само тако...и сад ти буди сурово искрен...
...сећам се да се један познаник зезао мало...заокруживао тако свашта...3 дана био на испитивањима...:lol:



...види овако...није да се ја ругам...али не видим поенту да 9 месеци радим неке затупљујуће послове, купам се сваке недеље, једем оне кобаје које као да су у презервативу, мењам чарапе на 5 дана, покривам се ћебетом које није опрано од '72-e и толеришем Синана Сакића или неког дечка од 19 коме се диг'o паја да смара нешто. Не ради се ту о способности...и страху од ментално-физичких напора...конкретно добио сам морнарицу својевремено...опуштено бих могао у специјалце...ево да ми кажу да ћу 3 месеца нпр бити у таквом окружењу (они бар једу нешто и бољи су услови)...не бих ни размишљао о цивилном служењу...овако не да ме не занима то...него...:roll:

пичкице
 
...још један пандур...или неки ситнији чиновник у војсци...:lol:

...ма није то...него се плашим да ће ми пре или касније доћи да напеналим једног таквог...
 

Back
Top