Baš me veseli...
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Baš me veseli...

Domaćin
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Baš me veseli...

...što mi je Rajkec locknuo temu.Ili nije citao sve ili voli da ga ljudi smatraju Šerbedžijinom karakternom osobinom.
    Bili smo na dobrom putu da nadjemo neko resenje razgovorom,medjutim Žakijev kolega Rajkec je svojim neprofesionalnim i krajnje djetinjastim komentarom zaključao temu koja je možda mogla doprinjeti ako ništa drugo barem prestanku mangupiranja na Svaštari.
    Cestitam Rajkec,tebe ne treba da učim ja već Žaki koji je ipak na kraju pokazao da zaslužuje mesto moderatora što se ne bi moglo reći za tebe. Vaše je da saslušate,uvažite ili ne uvažite (ukoliko je jedan od zadataka moderatora da održava red kao i da razvija forum)a ne da ostavljate idiotske komentare na ozbiljnim prepiskama. Pozz Žaki a ti Rajkec lockni opet,ne smeta mi,dapace veseli me tvoja karakterna osobina.

Domaćin lilyl (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Baš me veseli...

STA je, BRE ljudi ovo : jel tema "Sta me VESELI" ii "Sta me RASTUZUJE" ????
    Ako je ovo prvo - ja dobila Sesticu na Lotou, ali stvarno, a ako je ovo drugo: sto ne pogodih jos jedan Carobni broj, gde bi me bilo, Sigurno - ne ovde za kompom....Poslala bih vam razglednicu...

Obećava spasilda (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio Alexanna
    ...što mi je Rajkec locknuo temu.Ili nije citao sve ili voli da ga ljudi smatraju Šerbedžijinom karakternom osobinom.
    Bili smo na dobrom putu da nadjemo neko resenje razgovorom,medjutim Žakijev kolega Rajkec je svojim neprofesionalnim i krajnje djetinjastim komentarom zaključao temu koja je možda mogla doprinjeti ako ništa drugo barem prestanku mangupiranja na Svaštari.
    Cestitam Rajkec,tebe ne treba da učim ja već Žaki koji je ipak na kraju pokazao da zaslužuje mesto moderatora što se ne bi moglo reći za tebe. Vaše je da saslušate,uvažite ili ne uvažite (ukoliko je jedan od zadataka moderatora da održava red kao i da razvija forum)a ne da ostavljate idiotske komentare na ozbiljnim prepiskama. Pozz Žaki a ti Rajkec lockni opet,ne smeta mi,dapace veseli me tvoja karakterna osobina.

A da to nije bila možda Rajka, Burduševa žena, što ga jadnog ostavi zbog limara,a? Mislim, asociralo me to što tako olako prihvati Šerbedžijinu karakternu osobinu, bez da se imalo pobuni što je od jednog muškarca za očekivati, zar ne? Mislim, to, da se bar sa par reči pobuni i da demantuje da je baš on ta Š. osobina, mislim!

Aktivan član baba????? (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lilyl
    STA je, BRE ljudi ovo : jel tema "Sta me VESELI" ii "Sta me RASTUZUJE" ????
    Ako je ovo prvo - ja dobila Sesticu na Lotou, ali stvarno, a ako je ovo drugo: sto ne pogodih jos jedan Carobni broj, gde bi me bilo, Sigurno - ne ovde za kompom....Poslala bih vam razglednicu...
    O'š se družimo ???

Do 200.000 dinara !!

Domaćin
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio baba?????
    O'š se družimo ???

Do 200.000 dinara !!
    aloo Baki,ja valjda prva,tebi šta ostane

Aktivan član baba????? (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alexanna
    aloo Baki,ja valjda prva,tebi šta ostane
    Ma tebi je katanac zagarantovan, tako da ...... !!

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

ajde molim vas nemojte vise se prepirati javno ni sa moderatorima ni medjusobno....rekao sam vam vec...za takve stvari pitajte preko privatnih poruka....

Slične teme

1. Odgovora: 1782
    Poslednja poruka: 06.11.2016., 00:41
  2. Veseli spust(Kraljevo)
    Autor bebidoll u forumu Srbija
    Odgovora: 166
    Poslednja poruka: 26.06.2009., 23:43
  3. VESELI SPUST
    Autor shadowBG u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.02.2006., 20:21

Pravila za slanje poruka