Softver za snimanje i dotjeravanje glasa preko mikrofona???

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Danas sam kupio u prodavnici HEADSET 242 - Stereo headset with microphone... Znate shta je to: Slushalice za komp sa mikrofonom! :lol:
E sad da vas zamolim za jednu malu pomoc:
1. Mikrofon se ubacuje u rupu Roze boje, a gde se ubacuju slushalice :???: jel umesto zvuchnika?
2. Da li mi je potreban neki softver da bi snimio npr. svoj glas na komp i zatim ga doradjivao? Ako jeste zamolio bih vas da mi preporuchite neki, ukoliko je moguce da bude freeware...
HVALA!
 
dvr:
Da dopunim,

pod 1-uzmi džek i ubodi ga u mesto za zvučnike i na njega kači zvučnike i slušalice (verujem da imaš na tim sluškama on/off).

pod 2-Sound Forge je idealan za te stvari,možeš da se zezaš koliko mašte imaš....;)


Pozdrav Stefane. Da kažem i ja neku reč zašto jednostavno ne uzmem nero 6 tu imaš snimač za microfon ja preko njega radim kada otvoriš nero 6 imaš u donjim delu čovečuljke na njih klikni kad si to uradio idi na opciju za mp3 itd trebalo bi da ima stazica u donjim delu povuči skroz udesno imaš opciju tape cd to bilo to probaj treba da radi
kažeš da li treba da vadiš kabal od zvučnika nema potrebe u zeleno idu zvučnici a u roze ide microfon samo pazi ako imaš džifors karticu kada ti zatraži za potvrdu gledaj gde je čekirano mislim na line in i line out eto rešenja pozdrav
 

Back
Top