samofinansiranje
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: samofinansiranje

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano samofinansiranje

Zanima me da li je moguce iz samofinansiranja na medicinskom fakultetu prrci na budzet ukoliko postane samofinansirajuci u toku studija,a fax upise na budzetu?
    Da li je neko imao iskustva s tim?

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2180

Podrazumevano Re: samofinansiranje

.trebalo bi da moze........ako si samo jednu godinu obnovio....

Primećen član DisMisaL (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ajd da budem od pomoći (mada nisam)

Ukoliko si na faxu (bilo kom) bio na budžetu i taj status izgubio (trecim ponavljanjem godine ili drugim obnavljanjem iste godine studija) ne možeš se vratiti na budžet. Postoji indicija da će po novom zakonu biti omogućeno da svako ko očisti sve ispite upiše narednu godinu studija na budžetu (u okviru kvota, tj prema rang listi), ali ono što sam napisao u prvoj rečenici važi za sve koji su upisani i studiraju po starom (a novi zakon praktično počinje da važi tek nakon akreditacije, koja tek treba da započne).

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ajd da budem od pomoći (mada nisam)

Citat Original postavio DisMisaL
    Ukoliko si na faxu (bilo kom) bio na budžetu i taj status izgubio (trecim ponavljanjem godine ili drugim obnavljanjem iste godine studija) ne možeš se vratiti na budžet. Postoji indicija da će po novom zakonu biti omogućeno da svako ko očisti sve ispite upiše narednu godinu studija na budžetu (u okviru kvota, tj prema rang listi), ali ono što sam napisao u prvoj rečenici važi za sve koji su upisani i studiraju po starom (a novi zakon praktično počinje da važi tek nakon akreditacije, koja tek treba da započne).
    hvala na informaciji,ali u studentskoj sluzbi medicinskog fakulteta u bg-u kazu da je moguce vratiti se na budzet,samo treba otici sa indeksom da bi rekli koji je uslov

Primećen član DisMisaL (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano može?

Ako je već tako, tj dozvole ti, obavesti me na osnovu čega može. Zaista bi me zanimalo, jer sam bio uveren da je isključivo kao što sam napisao (na osnovu zakona o visokom školstvu i sugestija iz stud. službe jednog drugog fakulteta).

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: može?

Citat Original postavio DisMisaL
    Ako je već tako, tj dozvole ti, obavesti me na osnovu čega može. Zaista bi me zanimalo, jer sam bio uveren da je isključivo kao što sam napisao (na osnovu zakona o visokom školstvu i sugestija iz stud. službe jednog drugog fakulteta).
    ok,obavesticu te,ako mi dozvole,tj mojoj sestru,ona je na medicini

Slične teme

1. ?info:DIZANJE CENA ZA SAMOFINANSIRANJE NA PRAVNOM BG
    Autor crazysquirrel u forumu Arhiva
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.06.2008., 15:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •