Pogledaj bagru andjele!!!

Драги мој рођаче па морају они увек да нађу неког домаћег мајмуна типа ЛДП који ће да сере уместо ове јевропске аристокрације док нису ту, по нама Србима. Ко зна какву нам омчу спремају на тим преговорима. Али важно је да су нашли домаће смрдлове који ће нас убеђују да Косово није српско. Видиш шта овај ****** каже да му је Чеку премијер. Нема везе што је убијао Србе у Хрватској и на Косову, кад га подмаже ловом има да пева све у шеснаест.

Већ виђено. Тако су нас убеђивали и да Крајина и Бањалука није српска, па Црна Гора није српска.Данас Косово није српско. Сутра ће нас убрђују да Рашка област није српска већ ваљда балијска, а Војводина ваљда Мађарска. На крају ће да дођу у мој Крушевац да ме убеђују да ни он није српски него ***** ли га кинески. Па јел има овде нешто што је српско.За кој ***** ја плаћам порез кад није ништа српско.

Ма посерем им се у ручак. Нек ми отму све, нек запале и поруше ал ДУШУ ми не могу узму и тачка.
Да Бог да сви постали хомосексуалци и изумру.
 
Nije stvar moj Dikane bas u tome.Problem je sledeci:Ovaj minisar u Kosovskoj vladi je kao izabran na izborima,dobio ni manje ni vise nego 100 glasova.Pa to se na izborima zove statisticka greska,a gledaj coveka razmako se na Kosovo polje,pa uziveo se u ulogu ministra (kao izabranog na izborima),pa juri li juri i kao stiti interese Srba.Jadni li su raseljeni i napaceni Srbi sa ovakvim ministrom za povratak.A sto se ovih drugih tice,Olivera i Milana Ivanovica,pa Jaksica,pa Rade i Mome Trajkovica,pa Bogdanovica i Milorada Todorovica,i o njima narod zna sve.Tuzan li si moj narode sa ovakvim kvazi-patriotama.Dok se narod po Kosmetu vozi autobusima crvenog krsta(uz naoruzanu pratnju),gospoda putuje crnim dzipovima (normalno uz pratnju telohranitelja).Dok narod zivi od socijalne i humanitarne pomoci,gospoda primaju mesecno po nekoliko hiljada evra (samo plate),a gde su "honorari"za cinjenje odnosno necinjenje nista.Dok narod nemoze da kupi deci ni knjige za osnovnu skolu,njihova deca studiraju na zapadu,a te skolarine cesto kostaju i po nekoliko stotina hiljada evra.Dok se narodu ruse kuce i iste niko nema sredstva da popravi,gospoda kupuje kuce po zemlji Srbiji (i to ne tako retko i na Dedinju),prave sebi privatne bolnice po zemlji Srbiji.Kupuju vile na moru,idr...
I ovi u Cekuovoj vladi i ovi kvazi-patriote i navedeni pregovaraci su obicna banda pljackasa,koja se bore za poziciju u pregovarckom timu,a sve cilju poboljsanja njihovog licnog budzeta (jos koje milionce u kucnom budzetu)i zato toliko varnice izmedju njih,ko je legitiman a ko ne.
A ti jadni narode cekaj i nadaj se,JER TEBE NIKO ZA NISTA I NEPITA,NA KRAJU CES MORATI U KOLONI PA U KOLEKTIVNOM SMESTAJU.A bagra koja te kao predstavlja u svojim vilama...
 
Па знам ја то све. Они су са Титове сисе све знање посисали. Њима је нација професија, а не духовно стање. За Јакшића не знам он ми није деловао тако али ко зна. Кад би ови наши усрани политичари барем у овом тешком тренутку за Српски народ, показали душу и разумевање. Али не код нас се народ хипнотише рке-коке музиком, док они крмче последња јавна добра која су нам остала. Па ниси ваљда очекивао да ће Динкић да напуни војни буџет и стави ову руину од војске на ноге.Ови на Косову су само њихови одрази у огледалу. Овај што је код Чекуа у влади је вероватно Чедин, јевропејац.
Много ће Саве и Дунава протећи док Српски народ не стане на ноге. Чекамо Сунце на истоку али оно неће скоро сванути за Србе.
Дај Боже да се Срби сложе, обоже и умноже.
 
Dikan:
Па знам ја то све. Они су са Титове сисе све знање посисали. Њима је нација професија, а не духовно стање. За Јакшића не знам он ми није деловао тако али ко зна. Кад би ови наши усрани политичари барем у овом тешком тренутку за Српски народ, показали душу и разумевање. Али не код нас се народ хипнотише рке-коке музиком, док они крмче последња јавна добра која су нам остала. Па ниси ваљда очекивао да ће Динкић да напуни војни буџет и стави ову руину од војске на ноге.Ови на Косову су само њихови одрази у огледалу. Овај што је код Чекуа у влади је вероватно Чедин, јевропејац.
Много ће Саве и Дунава протећи док Српски народ не стане на ноге. Чекамо Сунце на истоку али оно неће скоро сванути за Србе.
Дај Боже да се Срби сложе, обоже и умноже.
Apsolutno si u pravu,samo kad vidim ove kvazi demokrate da niko nece da prica o ovome,onda se ponovo setim Bore i njegove pesme Andjele.
 

Back
Top