Beer fest-bili, niste, utisci ;)

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Sve vise cujem od raznih ljudi kako beer fest nije vise ono sto je nekad bio, kako je postao "fancy" i komercijala, vasar sa svim onim ringispilima, kako sve vise ima likova u belim pantalonicama i svilenim kosuljama, koji setaju devojcice u minicima i stiklama od 20cm sa hamburgerima u rukama i sokicima ili sto je jos gore sa pivom na slamcicu :lol: koji deluju blago izgubljeno ko da se pitaju sta uopste tu traze, sve vise pijanih kretena, tuca i kojekakvih bljuvotina...

Ja sam bila u subotu, slatko smo se iskakali i izigrali uz pesme Haustora, Ortodox Celtsa, So sabi a bogami i uz malu sirenu :lol:, odavno se nisam tako smejala jer sam bila sa pravim ludacima koji su se bez blama istalasali i izvristali, uz "lashko" i kokice :lol:...bogami padalo mi je na pamet da odem i do "vasara" jer mi je onaj "chekic" koji okrece naglavacke delovao primamljivo, ali me je isto ono "lashko" zbog koga sam se verovatno malo vise smejala odvratilo od takve ideje :lol:...Meni je bilo super, umesto da ostanemo samo do ponoci kako smo planirali zaglavili smo do 3:30 ujutru...Cak nije bilo ni blato, a ove godine nisam videla ni one dobro poznate face, ubijenih od alkohola posle 5 dana neprekidnog cevcenja, razlepljenih uz neke stepenice i ispod stolova, ili eventualno okacenih preko stolica u nekim jako cudnim pozama...mada to mozda znaci da samo nisam gledala u pravom smeru :lol:

Ko je sta probao od piva i dal je neko probao "berliner"?
 
Pa i nije kao što je bio, ali to je lični utisak, jednostavno su se izmestili ljudi i ima zapanjujuć broj preslobodnih kretena, ali dobro, to se daa očekivati u datoj situaciji, elem... nije loša organizacija i ove godine je stvarno sve bilo - - simpatično. Bila sam u četvrtak i juče, došla sam jutros, malo dremnula i popila kafu, opet u krevet... muzika je OK, ozvučenje je sjajno, ono me je baš oduševilo... klonje im opojno smrde i to je najveći minus. Na drugom stejdžu juče su bili postavljeni novi toaleti podjednako korišćeni tog dana kao i stari, i oni su :shock: :shock: :shock: mirisali... jerbo je našu gospodu teško naterati da se otvore za to jbeno dezinfekciono sredstvo kojim ga Švabe natrpaju, pre nego ga pošalju..... :?

Probala sam dosta "egzotičnih piva" i najrazočarenje je skopsko, češko je kao apatinsko, ipak su Švabe zakon :)

U suštini uopšte nije bilo loše organizovano i stvarno čovek ima odrešene ruke da se simpatično izblamira, ne i da se usvinji.
 
ja sam bila u subotu i krivo mi je sto nisam bila i u nedelju ali sta da se radi..a sto se tice utisaka nikad bolji..majke mi extra sam se provela...znaci videla sam ljude koje nisam videla i po 4 godine a srela sam ih....a pritom sam se extra,extra provela..sta da vam kazem..:)
 
StoRmyGirl:
Nisam bila, ali nije mi ni zhao kad chujem kako
je lepo proshla vetjina koja se isponapijala!
Treba uvesti vetju kontrolu na takva mesta, a

ono shto se desilo onom jadnom mladitju na
Kalemegdanu je - jezivo!
pa ti se nemoj napiti :roll:
ja sam jedino prvi dan bila malo fijuuuu...pa na mene naleteo neki manijak pocho da me grli :lol: pa sam ga jedva zbacila sa sebe xD
ali kompletan utisak je :cool:
 
A berliner? Izgleda niko nije probao...reklamirali su ga kao pivo sa sprajtom, kombinacija koja ne uliva bas mnogo poverenja :lol: mada ko zna...

A za tog decka sto je zavrsio kod medveda stvarno nemam sta da kazem, mislim tuga i zalost, ali iskreno meni treba stavrno puno maste samo da naslutim okolnosti pod kojima bi neko mogao da se nadje go u kavezu medveda...
 
Nesi:
Sve vise cujem od raznih ljudi kako beer fest nije vise ono sto je nekad bio, kako je postao "fancy" i komercijala, vasar sa svim onim ringispilima, kako sve vise ima likova u belim pantalonicama i svilenim kosuljama, koji setaju devojcice u minicima i stiklama od 20cm sa hamburgerima u rukama i sokicima ili sto je jos gore sa pivom na slamcicu :lol: koji deluju blago izgubljeno ko da se pitaju sta uopste tu traze, sve vise pijanih kretena, tuca i kojekakvih bljuvotina...

Ko je sta probao od piva i dal je neko probao "berliner"?

Drago mi je da je tradicija sa $ibanjem prekinuta. Mozda i nije ali ja nisam video nijednu ove godine. Zaista je sve delovalo nekako kulturnije. Iskreno. Bilo me briga koje cu pivo da probam. Ionako sam prestao da na Fest dolazim zbog piva, a na sEgzit zbog zbuchnih grupa koje nastupaju. Vazna je interakcija, djuskanje, lepo vreme :)
 
Bio sam 2 dana i jako sam se razocarao...
1. na sred livade (pa makar bila i kalemegdanska)
2. prasincina, nije se moglo disati
3. smece smece smece ... na celom festu nije bila nijedna kanta ili kontejner ... pa gde god stanes ono flasa, casa, limenka ...
4 samo sto nisam poginuo kad sam silazio niz one glupe "stepenice" sa kalemegdana
5 i najvaznije ... alo bre ljudi to treba da je promocija piva, a ne da prodaju za 100 din limenku MLAKOG piva
katastofa

Sve u svemu .... dodjite u Zrenjanin na dane piva ... mnogo je bolje ... a i bice 22 po redu ... hladno i jeftino pivo ... i mnogo stosta ...
 
ma, ne zna se ko je weca boodala...medjed ili pijandura....oboje su bili ludi od droge i sada im se lose pise...sve su to samo posledice Beer festa!!! Znaci, pouka bi bila: "Ne idite na Beer fest, vec ako zelite dobar prowod; zgrabite gajbu piva, odvalite mjuzu sa kompa, pozovite drustwo iz kraja i igrajte masne fote!!!" ...
 
pagi:
Bio sam 2 dana i jako sam se razocarao...
1. na sred livade (pa makar bila i kalemegdanska)
2. prasincina, nije se moglo disati
3. smece smece smece ... na celom festu nije bila nijedna kanta ili kontejner ... pa gde god stanes ono flasa, casa, limenka ...
4 samo sto nisam poginuo kad sam silazio niz one glupe "stepenice" sa kalemegdana
5 i najvaznije ... alo bre ljudi to treba da je promocija piva, a ne da prodaju za 100 din limenku MLAKOG piva
katastofa

Sve u svemu .... dodjite u Zrenjanin na dane piva ... mnogo je bolje ... a i bice 22 po redu ... hladno i jeftino pivo ... i mnogo stosta ...
1.shta ocjesh,VIP lozhu na sred tvrdjave?
2.To jes,ali shta si drugo ochekivao :?
3.Smecja jeste bilo,ali bilo je chistacha koji su ga redovno kupili
4.Ograda stvarno fali...tu sam i ja polecjela :lol:
5.s tim se slazhem
 
katy:
Meni je zao one pijane boodale sto su ga pojeli medvedi....beer fest je bio prepun pijanih budala, nista lepo nije moglo da se nadje, i muzika je bila, blago receno KRS!!!!!!!
btw,nevezano za katy-in post,ako necjete da se isprljate,da vas poliju,ako vam smeta guzhva,koji djavo idete na koncerte :? :roll:

@katy
Muzike je chini mi se bilo za svachiji ukus...ako neko ne ovli rock,pop,shta se sve vecj moglo chuti na glavnoj bini,imao je becks stage.
 
milicaanchy:
1.shta ocjesh,VIP lozhu na sred tvrdjave?
2.To jes,ali shta si drugo ochekivao :?
3.Smecja jeste bilo,ali bilo je chistacha koji su ga redovno kupili
4.Ograda stvarno fali...tu sam i ja polecjela :lol:
5.s tim se slazhem

1 necu VIP lozhu, ali uopste nisam imao utisak da sam u centru Beograda, vec na nekoj livadi u pzd materinoj
2 mogli su standovi da budu veci, a ne da gde se zavrsava sank pocne prasincina
3 verujem da bi neko i bacio u kontejner svoju flasu, da je bio neki postavljen. A ovako je bila shema, svi bacajte dole , pokupicemo kad odete.... sto je kretenski!
4 mogu da naprave montazne stepenice, kao na exitu kad se silazi za dj arenu
5 :-)
 

Back
Top