zvaka za muvanje
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 123

Tema: zvaka za muvanje

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zvaka za muvanje

To je prica koju bi neka devojka volela da cuje da bi se smuvala/pojebala sa vama a koja ne mozra uvak da bude istina cak sta vise mnogo ceste je laz.

jesam li u pravu?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: zvaka za muvanje

Nisi. Zato i jesi tu gde jesi i zato ti i jeste tako kako ti jeste.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

a sta je zvaka?

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Efendija je sve rekao. Dragi Lucifere, kada shvatis da zene nisu kokosi bez mozga onda mozda i smuvas neku.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Zvaka je predstavljanje sebe u nekom drugom svetlu verbalnim putem. Ali ta zvaka mora bar malo interesantna iako je susta laz. Znaci, zene vole zvaku ali ne glupu, neoriginalnu, pretencioznu, hvalisavu i grubu. To grubu je posebno bitno. Da na primer ne slazes evidentno ruznoj ribi da je lepa... Zene to posebno ne vole. Kako god, jako su svesne svog izgleda, veoma kriticne i takve stvari dozivljavaju kao uvredu.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Domaćin Lusy Lusy (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Luciferko
    a sta je zvaka?
    to je ono sto se zavace,razvlaci i sa cim se prave baloni koji ako ti pukne napravi haos na licu.... :-D :-D
    eto sad znas 8-)

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Citat Original postavio Lusy Lusy
    to je ono sto se zavace,razvlaci i sa cim se prave baloni koji ako ti pukne napravi haos na licu.... :-D :-D
    eto sad znas 8-)
    Mislim da je kranje vreme da se prestanete da se sprdate sa covekom i da ber njega ne yajebavate.Ako mozete, pomozitemu i ne gusite mu temu.

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Zvaka je predstavljanje sebe u nekom drugom svetlu verbalnim putem. Ali ta zvaka mora bar malo interesantna iako je susta laz. Znaci, zene vole zvaku ali ne glupu, neoriginalnu, pretencioznu, hvalisavu i grubu. To grubu je posebno bitno. Da na primer ne slazes evidentno ruznoj ribi da je lepa... Zene to posebno ne vole. Kako god, jako su svesne svog izgleda, veoma kriticne i takve stvari dozivljavaju kao uvredu.
    ja sam rekao da je laz to je istina a to i sam priznajes
    i smatram da treba da buse interesantna nigne nisam rekao da ne mora

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

buse nigne brate

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Citat Original postavio Luciferko
    ja sam rekao da je laz to je istina a to i sam priznajes
    i smatram da treba da buse interesantna nigne nisam rekao da ne mora
    Tacno, ali to sto zoves zvaka se nadovezuje na sve sto prethodi toj zvaki a to si ti sam.. Ako nisi to sto ona hoce, zvaka ti ne vredi. A ako je za zenu potrebna zvaka a ne ti, ne vredi ni ona tebi ni ti njoj.

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Mislim da je kranje vreme da se prestanete da se sprdate sa covekom i da ber njega ne yajebavate.Ako mozete, pomozitemu i ne gusite mu temu.
    ko je rekao da zayebavam,samo pokusavam da ga malo oraspolozim....
    ja mislim da teze pada ozbiljno kontriranje tj ne slaganje sa onim sto je izlozio (ne mislim da bi sad plakao zbog toga) nego jedna obicna sala...
    ako ne smem ni da se nasalim na neku temu onda ebiga...

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

ko je rekao da zayebavam,samo pokusavam da ga malo oraspolozim....
    ja mislim da teze pada ozbiljno kontriranje tj ne slaganje sa onim sto je izlozio (ne mislim da bi sad plakao zbog toga) nego jedna obicna sala...
    ako ne smem ni da se nasalim na neku temu onda ebiga...
    Ma lovi moje postove i sali se koliko hoces... On covek ima problem i to je vec evidentno godinu i vise... I svi ga drkaju...

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

A sto barem njega da ne zezamo. Pa njega bas treba zezati. Covek zeli da se neka devojka ubije zbog njega ili barem to pozeli. Mislim da ga treba istresti iz gaca od zajebancije.

Poznat linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

kako sam samo znala da je acina tema i pre nego sto sam videla ko je istu i postavio....

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Citat Original postavio MYOB
    A sto barem njega da ne zezamo. Pa njega bas treba zezati. Covek zeli da se neka devojka ubije zbog njega ili barem to pozeli. Licno, miaslim da ga treba istresti iz gaca od zajebancije.
    Ja u sustini i ne znam koji je njegov problem. Mislim samo da je smarach nevidjen i da ribe beze od njega na kilometar.

Zainteresovan član Bu_Rek (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Ti Luciferko bas imas neki syeban ljubavni zivot....Al' lepo od tebe sto trazis savete.... U stvari ni ja nemam neki zavidan status po tom pitanju,al' ne bi smela da pred sav ovaj narod iznesem svoje jade. Mislim da bi me pojeli.... Tebi svaka cast!

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Ma lovi moje postove i sali se koliko hoces... On covek ima problem i to je vec evidentno godinu i vise... I svi ga drkaju...
    zaista nisam znala...ebiga nisam bas toliko upucen u sve sto se desava na forumu....
    mada ja iskreno mislim da se ozbiljni problemi ne mogu resiti na forumu vec u rl medju pravim ljudima....
    naravno uvek moze da se da savet ili podigne raspolozenje nekom pozitivnom salom :wink:

Učlanjen
    20.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Al' da znas da si malo naporan....

Poznat linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

ahahahah... de malo....

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

[QUOTE=
    mada ja iskreno mislim da se ozbiljni problemi ne mogu resiti na forumu vec u rl medju pravim ljudima....
    :wink:[/QUOTE]

Da je to tako moguce, forum ne bi ni postojao.

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Da je to tako moguce, forum ne bi ni postojao.
    sve je to uredu...ali postoje odredjene granice....nije sve tako jednostavno,odredjeni problemi traze mnogo vise ozbiljnosti i truda da bi se resili....
    mnogi pricaju o svojim problemima ovde,ali niko od nas ne moze da zna bas sustinu toga....neke nedoumice imaju duboke korene i potrebno je dosta objasnjavanja ili da se poznaje odredjena osoba kako bi se shvatio problem i dao pravi savet....
    a to ovako ne moze da se postigne,pomoc je samo delimicna...a problem ostaje ne resen...

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

sve je to uredu...ali postoje odredjene granice....nije sve tako jednostavno,odredjeni problemi traze mnogo vise ozbiljnosti i truda da bi se resili....
    mnogi pricaju o svojim problemima ovde,ali niko od nas ne moze da zna bas sustinu toga....neke nedoumice imaju duboke korene i potrebno je dosta objasnjavanja ili da se poznaje odredjena osoba kako bi se shvatio problem i dao pravi savet....
    a to ovako ne moze da se postigne,pomoc je samo delimicna...a problem ostaje ne resen...
    To znaci da niko ne moze da pomogne. Ko te poznaje tako dobro kao ti sam sebe? Niko. Ovde moze da se prepozna resenje, ako je neko dovoljno pametan i sposoban da misli o svom zivotu. Mada malo ljudi "sedne sa sobom da porazgovara".

Ističe se senoviti (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2007.
    Reputaciona moć
    63

buducnost je laz...
    sadasnjost je istina...
    glavu u proslost!
    dovoljno?...

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MYOB
    To znaci da niko ne moze da pomogne. Ko te poznaje tako dobro kao ti sam sebe? Niko. Ovde moze da se prepozna resenje, ako je neko dovoljno pametan i sposoban da misli o svom zivotu. Mada malo ljudi "sedne sa sobom da porazgovara".
    tu si upravu,ukoliko se ti zaista ne trudis da sam sebi pomognes i uvidis pravo resenje onda ti niko drugi ne moze pomoci...
    stvar je u izboru,kome sta najbolje polazi za rukom i kao se neko najbolje koncentrise...
    meni licno najbolje moji bliski prijatelji mogu da pomognu najvise...jer njima verujem i razumem ih kad me savetuju..jer pre svega oni mene znaju kakva sam i najbolje shvataju sustinu mog problema...

Učlanjen
    20.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Prelistala sam tvoje prithodne teme. Mnogo si negativan i cini mi se da imas dosta problema,ali sam se zgrozila kad sam videla onu "imam patolosku potrebu".... Stvarno ima tu nesto patolosko....

Slične teme

1. Zvaka
    Autor Milanche.at u forumu Žene
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 25.01.2009., 15:30
  2. Ah, ta ZVAKA
    Autor milimail u forumu Žene
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.01.2007., 08:46
  3. zvaka, prica....
    Autor Bg8333 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 64