odakle pravo Telekomu

intimo band

Zainteresovan član
Poruka
202
Odakle pravo Telekomu da gura pare u dzep onom nesrecniku Sasi Churchicu? Pobedniku medju debilima!! Majko mila ima li kraja neukusu i gluposti ovde? Zar nisu mogli da ako vec imaju lovu za bacanje daju nekim sirotanima,ili obolelima za lechenje.?
Ne nego probisvetu? Pa zar mora uvek najgore? Pitam se zasto se Telekom uopste reklamira? Nema neki drugi telekom...konkurencija i sl. Ok u mobilnoj i ima,ali gledam Andjele3 danas i vidim -Telekom!!! Zasto?
Prosto se namece zakljuchak da su odvojili i podelili lovu (predhodno nafilovali troskove)

E zato nam treba EU!! da stignu zakoni i da se razbiju nichim izazvani klanovi koji jedan drugome guraju u dzep narodne pare.
Nas kradu zar ne?
 
Pa to je njihova stvar, ko ce da ih reklamira................

Curcic jeste decko retard, ali , kao takav je omiljen u Srbiji, i masi koja moze da se identifikuje bas sa takvim likom.............bolje ce im on izreklamirati proizvod nego Stonsi......:)
 
@intimo
a odakle tebi da koristis taj kompjuter, umesto da ga prodas i to das u dobrotvorne svrhe?
pravila velikog brata su bila jasna - ko pobedi dobije kes.
reklama je roba kao i svaka druga, i kao takva se placa...
 
Pa to je njihova stvar, ko ce da ih reklamira................

Cija? Shvatas sta hocu da pitam? Ko je se to osmelio i rekao , Telekom je moj!
Kako smo to prihvatili za normalno da nekada opstenarodne firme postanu nechije ,samo na osnovu stranachkepripadnosti? Bez dinara ulozenog?
Bas je fino kada izigravas kapitalistu na takav nachin!
I zato nam treba EU !! Da ako vec treba da nas izrabljuju ,to urade po nekom zakonu ,a ne ovako na divlje i plus za dzabe!
Radicemo za kikiriki sve dok nestignu "tate" ovima nasim mangupima i kazu dosta bre!
Za koje plate se ovde radi? Moze li iko da od ovih plata odvoji za ista osim za goli zivot?
A onda neki lik odluchi da je bolje dati pare Sashi nego u plate.....
Nece se ovde jos dugo cutati to je sigurno...sigurno ce izbiti socijalni nemiri ,sigurno ce se voditi velika bitka oko sindikata.
 
Obersturmfuehrer:
@intimo
a odakle tebi da koristis taj kompjuter, umesto da ga prodas i to das u dobrotvorne svrhe?
pravila velikog brata su bila jasna - ko pobedi dobije kes.
reklama je roba kao i svaka druga, i kao takva se placa...
Zar nemislis da je strasno to sto je pobedio bas takav lik?
Shvatam da su mnogi iz zezanja glasali za njega, ali ta poruka je previse opasna.
Mi nesmemo biti zemlja sirovina!
Dodatak:com-p je moj i mogu sa njim raditi sta hocu , ali telekom nije "njihov" -prosto se nezna chiji je...
 
Obersturmfuehrer:
normalno da je strasno...ali nazalost to je recept uspeha...dovedes nekog blagoretardiranog koji obozava da prica gluposti i eto ti dobre emisije....

Indijka koja je pobedila u Big brother, u UK , je neverovatno dobra riba, pametna, lepa, obrazovana.............nakon pobede napravila je svetsku karijeru i milione..........

Britanci izabrali svog favorita............a mi Saleta Retardiranog :D :D :D

Vrh .......brate :D :D ........svakome prema afinitetima :wink:
 
Tako je...radim u Telekomu , i trebalo bi da je u nekom smislu i moj .
Ona vremena su prosla-radnichki saveti i slichno. Ja samo tvrdim da politichari namerno odlazu svaku vrstu promene na tom polju jer ovako mogu beskrajo da koriste te pare.
Tako je u svakoj firmi tog tipa.
Nedavno mi je jadan privatnik rekao kako da trazim sponzorstvo za svoj rukometni klub.
Kaze:"Trazi sto vise " zasto? pitam ...."ako trazis malo odbice te sigurno......chitaj -a sta da podelimo u toj transakciji?
 
intimo band:
Pa to je njihova stvar, ko ce da ih reklamira................

Cija? Shvatas sta hocu da pitam? Ko je se to osmelio i rekao , Telekom je moj!
Kako smo to prihvatili za normalno da nekada opstenarodne firme postanu nechije ,samo na osnovu stranachkepripadnosti? Bez dinara ulozenog?
Bas je fino kada izigravas kapitalistu na takav nachin!
I zato nam treba EU !! Da ako vec treba da nas izrabljuju ,to urade po nekom zakonu ,a ne ovako na divlje i plus za dzabe!
Radicemo za kikiriki sve dok nestignu "tate" ovima nasim mangupima i kazu dosta bre!
Za koje plate se ovde radi? Moze li iko da od ovih plata odvoji za ista osim za goli zivot?
A onda neki lik odluchi da je bolje dati pare Sashi nego u plate.....
Nece se ovde jos dugo cutati to je sigurno...sigurno ce izbiti socijalni nemiri ,sigurno ce se voditi velika bitka oko sindikata.

Па шта те спречава да организујеш народ?
Само напред, крени, сигуран сам да ћете милиони следити!
"Великог Брата" су измислили... ко оно беше...? Руси?
Не, него они чију "демократију" и "цивилизацијска достигнућа" ти и твоји сапатници величате!!!
 
@intimo band
Вредно ради, купуј акције, па ће, можда, једног дана Телеком бити твој, па онда паре можеш да даш и твом идолу Чеди! Требаће му кад одробија оних 40 година!
 
inagadadavida:
Indijka koja je pobedila u Big brother, u UK , je neverovatno dobra riba, pametna, lepa, obrazovana.............nakon pobede napravila je svetsku karijeru i milione..........

Britanci izabrali svog favorita............a mi Saleta Retardiranog :D :D :D

Vrh .......brate :D :D ........svakome prema afinitetima :wink:

Pa dobro mogli smo da izaberemo one drolje Gogu ili onu Kerusu ili kako se vec preziva.A tu je i kulturiska Maca i onaj neki fensi maneken....itd
 
Dr.Torrente:
Ja vec razmisljam da predjem na 063 ili 061 samo da proucim sta ko od njih nudi.
U mom slucaju reklama sa Curcicem je imala efekat da odlucim da vise ne budem korisnik 064 mreze :)
Ја сам већ на 061, само, неквалитетно ради мрежа. Закупили су Телекомове услуге, па дал их телеком зајебава или нешто друго, углавном мрежа је нестабилна, слаба.

063 је "врх брате" :lol:
 
Lacibg:
Ја сам већ на 061, само, неквалитетно ради мрежа. Закупили су Телекомове услуге, па дал их телеком зајебава или нешто друго, углавном мрежа је нестабилна, слаба.
Koliko para toliko muzike... :)
 
intimo band:
Odakle pravo Telekomu da gura pare u dzep onom nesrecniku Sasi Churchicu? Pobedniku medju debilima!! Majko mila ima li kraja neukusu i gluposti ovde? Zar nisu mogli da ako vec imaju lovu za bacanje daju nekim sirotanima,ili obolelima za lechenje.?
Ne nego probisvetu? Pa zar mora uvek najgore? Pitam se zasto se Telekom uopste reklamira? Nema neki drugi telekom...konkurencija i sl. Ok u mobilnoj i ima,ali gledam Andjele3 danas i vidim -Telekom!!! Zasto?
Prosto se namece zakljuchak da su odvojili i podelili lovu (predhodno nafilovali troskove)

E zato nam treba EU!! da stignu zakoni i da se razbiju nichim izazvani klanovi koji jedan drugome guraju u dzep narodne pare.
Nas kradu zar ne?
Jbg...Prostakluk i prizemnost se prodaju ko Alva.....Rece neko da nam je prestonica,sto rece Gorcin-nadam se privremeno-Guca.....Sta ocekivati :roll: .....
 
KoscheiBesmertnii:
@intimo band
Вредно ради, купуј акције, па ће, можда, једног дана Телеком бити твој, па онда паре можеш да даш и твом идолу Чеди! Требаће му кад одробија оних 40 година!

E stani na loptu...kakav bre Ceda ? Chitaj sta sam napisao i pokusaj da razumes , nije tesko veruj mi
 
intimo band:
E zato nam treba EU!! da stignu zakoni i da se razbiju nichim izazvani klanovi koji jedan drugome guraju u dzep narodne pare.
Nas kradu zar ne?
„Срби су народ без закона и без вере. То је народ разбојника и терориста”.
(Изјава Жака Ширака, председника Француске, за ручком, јуна 1995. поводом састанка Шефова влада држава чланица ЕУ)

„Молим се да се ватра небеска обруши на Србе”.
(о. Пјер, познати француски свештеник - хуманитарац, по повратку из Сарајева и посете Маркалама 2, на конференцији за штампу)

„што се Срба тиче... То је данас један болестан народ”.
(Генерал Жак Кот, бивши командант УНПРОФОР-а у Босни и Херцеговини, Војни месечник Дифенс национал, јун 1997, Париз)

„Србе треба бацити на колена”.
(Клаус Кинкел, немачки министар иностраних послова, изјава 27. маја 1992)

„Зауставите Србе. Одмах. Заувек”.
(Маргарет Тачер, бивча премијерка Велике Британије. „The New York Times:, 4. мај 1994)

”Суштински узрок сукоба је идеологија етничког чишћења коју је обновио господин Ћосић, председник Србије, који је већ 1990. објавио Меморандум„.
(Жак Делор, бивши председник ЕУ, изјава на француској телевизији, маја 1994)

”Уосталом, Срби су за нас увек били и остали само банда разбојника и убица„.
(Јохан Фриц, директор бечког дневника Ди Пресе, директор Међународног Института за штампу)

”Србија, несумњиви агресор, требало би да буде присиљена УН резолуцијом да сноси читав терет репарација„.
(Јосиф Бродски, руски јеврејски песник-дисидент, Нобеловац, у дневнику Интернешенел Хералд Трибјун, 5. августа 1993)

”Срби су дводимензионалан народ са тежњом ка простаклуку... Животиње користе своје ресурсе знатно сређније него ови наопаки створови, чија припадност људској раси је у великом закашњењу„.
(Сер Питер Јустинов, глумац, амбасадор УНЕСЦО, The European:, 10. јун 1993)

”Предлажем да се српској деци забрани у школама учење српске националне поезије„.
(проф. др Ролф-Дитер Клуге, директор славистичког семинара Универзитета Тибинген, на округлом столу Универзитета у Тибингену, 1997)

”Срби су немилосрдни људи, спремни заклати ножем, што могу захвалити свом словенском пореклу„.
(Франсоа Кремио, припадник француских снага СФОР-а, 19.2.1994, Република, мај 1995)

"Србе убијају, зар не?"
 

Back
Top