Obesni policajac ispalio 25 hitaca u mladiće

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
MUP Srbije ćuti o pucnjavi u parku u Rakovici

BEOGRAD - Policajac Aleksandar Trajković, radnik Uprave za obezbeđenje MUP Srbije, ispalio je čak 25 hitaca u sredu uveče kada je u parku u Rakovici teško ranio Bojana Matića (21) , saznaje „Blic“.
Osim u Matića, policajac Trajković te večeri pucao je i u druga ranjenog mladića M.T. (19).

Iste sekunde pojavio se momak u crnom šortsu i sivoj majici. Uperio je u nas lampu i pištolj. Vikao je da smo pohapšeni i da legnemo, da je on policajac, a onda je u vazduh ispalio dva hica. Bojan i ja smo zalegli istog momenta. Bukvalno sam se bacio na zemlju. A onda je sve zapraštalo. Policajac je pucao svuda oko nas... Čuo sam Bojana da viče: „Šta ti je? Hoćeš da nas pobiješ?“ Ali on je i dalje pucao. Ne znam koliko je hitaca ispalio. Vikali smo da se predajemo, da ne puca. Predavali smo se pet puta. Nije vredelo. U jednom momentu je prestao da puca. Video sam da se pomerio nekoliko metara dalje. Iskoristio sam situaciju i počeo da bežim. A onda sam ponovo čuo hice, sigurno više od dvadeset. Onda se čuo Bojanov krik... - priča M.T.


Koga čuva Trajković?
Pucnjava u Rakovici ponovo je otvorila pitanje o tome kome se sve u ruke daje policijska legitimacija i oružje.
- Trajković je pripadnik Uprave za obezbeđenje koja je direktno odgovorna direktoru i ministru policije. Veliko je pitanje koga taj policajac čuva. Možda radi u obezbeđenju predsednika Vlade, nekog ambasadora ili štićene osobe. Šta bi bilo da je tako na njih potegao oružje - kaže naš izvor.


***** ti zemlju koja ima ovakvu policiju , i policiju koja ima ovakvog ministra.........pa kad je osudjena lopina ministar, sto ne bi neka taraba pucala u decu od 19 godina, onako , iz zezanja??? :evil:
 
Obersturmfuehrer:
nije uopste strasno sto se ovako nesto desava...citava planeta je podlozna ludosti...
ono sto je strasno je sto niko nece prstom da mrdne da ovoga dozivitno oteraju na prinudni rad ili neku slicnu aktivnost...

A šta se uopšte tamo dogodilo?

Izjava momaka koji su upucani, ok..Nije ok, ali šta se desilo, zar vama nije nejasna čitava priča?
 
Obersturmfuehrer:
hm
pa posle nekoliko clanaka u novinama o tome izgleda mi kao da je pandur odlepio i poceo da puce (ovo nije nova vest, ovo je jos od pre 2-3 dana)...

normalno, ako su ovi likovi na koje je pucano kriminalci ili barabe ili stajaznam, prvi cu da pozdravim akciju...

Ne znam za to, nisam baš preterani ljubitelj crnih hronika, ali ovako postavljena tema mi je totalna konfuzija...I niko da objasni zašto je pucano, ko su bili ti momci, šta su radili (ako su nešto loše radili), gde se to desilo (ebo rakovički park, ako mi svi znamo gde je to), šta se dalje desilo i sl.

Bar bi postavljač teme mogao da prozbori koju, kad je već postavio...Bilo bi korektno.
 
mora de je bilo blizu one shkole gde su grozni srbi popalili pasoshe ceshkoj deci..... :lol: :lol: :lol: fin mlad svet danas u srbiji, svi nose utoke i kurche se a kad jedan pub povileni novine pishu po hronikama.... preporuka za sve odavde, ko mozhe nek ode jednu noc sa interventnom u obilazak grada pa ce vam se malo vishe otvoriti ochi...
 
inagadadavida:
MUP Srbije ćuti o pucnjavi u parku u Rakovici


***** ti zemlju koja ima ovakvu policiju , i policiju koja ima ovakvog ministra.........pa kad je osudjena lopina ministar, sto ne bi neka taraba pucala u decu od 19 godina, onako , iz zezanja??? :evil: [/B]

А шта ви ЧЕДЕРИ оћете овим да кажете. Да је Коштуница крив због:
1) пожара у сред јула
2) терористичког напада у Беслану
3)ширења СИДЕ у Боцвани
4)недостатка уљане репице у истој

Срам вас било. Људске трагедије злоупотребљавате у политичке сврхе. Ко да су вас Хитлер и Стаљин штанцовали.
 
Dikan:
А шта ви ЧЕДЕРИ оћете овим да кажете. Да је Коштуница крив због:
1) пожара у сред јула
2) терористичког напада у Беслану
3)ширења СИДЕ у Боцвани
4)недостатка уљане репице у истој

Срам вас било. Људске трагедије злоупотребљавате у политичке сврхе. Ко да су вас Хитлер и Стаљин штанцовали.
Da prijatelju, ali sada će oni da ti objasne kako se to u Europi radi civilizovano:

 
Titus:
Ovo je vec treci slucaj u poslednjih par meseci da policija upucava ljude pod nerazjasnjenim okolnostima. Krajnje zabrinjavajuce...
Lik u crnoj majici i crnom šorcu za sebe kaže da je policajac, ispaljuje iz pištolja (verovatno ne menjajući okvire) 25 hitaca...
Oni momci su ležeći potrbuške uspeli ne samo da prebroje metke, već i da saznaju ime tog policajca... Mora da su ga pročitali sa značke koju je imao na šorcu.
 

Back
Top