psi lutalice

Svi psi iz ulice su se preselili u moje dvoriste... U celoj ulici samo ja imam zensko kuce... :? Kazu da je februar za macke,a od njih ni traga ni glasa... :?
Ne smem iz svog dvorista da izadjem... :(
 
Jadni oni :( Da imam neke natprirodne sposobnosti sve bi ih poslala na neku drugu planetu gde im ljudi nece smetati, gde ce moci da se razmnozavaju, uzivaju...laju do mile volje. A ne da se ovako pate.
Strasno je to :(
 
Ernesto_Che:
meni je najtuznije kada idem ulicom i onda samo pogledam neko kuce, eventualno ga pomazim, i ono onda ide zamnom...i nakraju mora da ode...kako da ga povedem kuci?
place mi se kad ih tako vidim :cry: :cry: :(
buuuuuuuuuuuu.............i meni je tako.......da barem imam dvoriste.......ali mrzim neke ogromne,besne dzukele koje smrde
 
Volim ih, zao mi ih je... A dobri su, kako samo slatko masu repicima... Naravno, bilo bi bolje da ih nema, jer oni strasno pate, ali nisam za to da ih treba unistavati. Imam slatku pricicu o kucicima u om delu grada. Ima jedan "bracni par" kucica, stalno su zajedno, nikad se ne druze sa drugima, maze se, idu sa svojom decicom... To mi je bas neobicno... kome god da sam to rekla nije mi poverovao... ali njihova privrzenost jedno drugom mi je bas simpaticna... :wink:
 
Snezna_kraljica:
Volim ih, zao mi ih je... A dobri su, kako samo slatko masu repicima... Naravno, bilo bi bolje da ih nema, jer oni strasno pate, ali nisam za to da ih treba unistavati. Imam slatku pricicu o kucicima u om delu grada. Ima jedan "bracni par" kucica, stalno su zajedno, nikad se ne druze sa drugima, maze se, idu sa svojom decicom... To mi je bas neobicno... kome god da sam to rekla nije mi poverovao... ali njihova privrzenost jedno drugom mi je bas simpaticna... :wink:

pa uzmi aparat i slikaj to :wink:
 
ja se uzasno plasim SVIH kucica i oni me stalno napadaju tako da kad sam se pre neki dan vracala od drugarice napali su me neki kucici (kojih kod mene u kraju ima mnoooogo) i ja sam se popela prvo na neki auto pa sda njega na drvo i odatle sam zvala mamu da dodje po mene.to je bilo jako smesno ali ja sam se stvarno prepala pa sam na tom drvetu vristala na njih i plakala,a dolazilo ih je sve vise i vise! eto to je moja slatka prica o jos sladjim kucama!!!! :cry: :x :x :cry:
 
Lutalice. . . . . :cry: meni je njih tako zao,i obavezno zimi dovedem kuci nekoliko chisto da se ugreju,najedu...i nazalost..opet odu :( Inache obozavam kuchice...chak sam jednu lutalicu zadrzala preko cele zime i nashla joj dom i sve... sve u svemu :(
 
I ja mnogo volim sve zivotinje... Pre par dana je dosao jedan ludak i hteo da ubije dogy-ja koji je usao u moje dvoriste (100ti po redu :? ) ja sam toliko vristala i posle nisam mogla da se smirim pola sata koliko sam se tresla, kad sam videla kako kako ga ubada sikom,a ono jadno vristi... Srecna njegova sto ga nije ubio....
Ali mnogo ih... I nisu bas bezopasni... :?
 
mog kucu su hteli da ukradu i da prodaju jer je rasan pas ..... i lep ......
ja ga pustio da se promuva i na kraju video da ga neki tipusi pojurili da ga uhvate i uzmu .....
kad sam im doshao ....... :twisted:
 
Ljudi, nemojte da mislite da ke**m ali otkako sam bila mala, imam zelju da jednog dana... lepog dana... ako ikad budem imala toliko para... osnujem azil za pse lutalice. Jer toliko mi je zao kad ih vidim na ulici, pogotovo zimi, onako gladne, jadne i promrzle, i sve bih ih povela kuci, ali ne mogu... A ovi glupi Somborci :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x se stalno zale na lutalice, te treba ih ubijati, te opasni su, te ovo, te ono... Ja ne pamtim slucaj da je ikad neko kuce, ovde u Somboru, nekoga ujelo... Oni su skroz bezopasni... Ni da zalaju, a kamoli nesto drugo... A sinteri stalno iznova dobijaju dozvole da ih love... To je po mom misljenju strasno... Jadne kuce :cry:
 

Back
Top