Ko zna....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 74285

Domaćin
Poruka
4.881
...mozda i ova tema ode pod Lepljivu.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Zao mi je samo sto su moderatori odgovorili kada ih niko nista nije pitao a kad su postavljana pitanja i trazena objasnjenja cutali su.Procitala sam pravilnik...i ponovo i ponovo...cak i vise nego sto je trebalo i shvatila da nam teraju mak na konac prvenstveno isti oni koji se ne pridrzavaju pravila tj..

Pravilnik za operatere Pričaonice Krstarice
Operateri Pričaonice Krstarice dužni su da:
moderišu javne razgovore na kanalima Pričaonice Krstarice i sankcionišu korisnike koji krše pravila ponašanja Pričaonice Krstarice
jednako gledaju na sve korisnike i ne zloupotrebljavaju svoj status u lične svrhe

Ovo na svastari jeste revolt i van svakog pravila je,medjutim na poznanstvima u pojedinim temama koje su dugo opstajale nije apsolutno nigde prekrsen pravinik,banovani su ljudi sa Poznanstva koji su rel. NOVI i nisu ni stigli mnogo da ispisu.

I nakon svega toga moderatori ovog foruma se odjednom drze ovog dela pravinika

Kršenje ovih pravila povlači sankcionisanje korisnika, uz prethodno poslatu opomenu ili bez nje:

A ja sad lepo pitam IZ KOJEG RAZLOGA MODERATORI NAMA NE OBJASNE ARGUMENTOVANO ZASTO SU SVE TO U RADILI jer je to jedini nacin da se nadje neko rjesenje

Takodje sam primetila jos jednu stvar... a to je...

Napomena:

Operater je dužan da, čim primeti nesporazum ili neki veći konflikt među korisnicima povodom nacionalnih ili nekih srodnih tema, istoga momenta umiri korisnike ili ih izbaci i banuje ako korisnici ne žele da se smire.

U slučaju kršenja nekog od pravila, operater može biti privremeno ili trajno razrešen statusa, u zavisnosti od odluke administratora. Administrator Pričaonice Krstarice ima pravo da bez najave i obrazloženja briše ili dodaje operatere.


1. Na poznanstvima nije bilo vecih nesporazuma
2. Na svastari nisam primetila da nas bilo ko umiruje vec da se jos trudi da doprinese radjanju novih tema i opstem haosu
3. Banovani nismo tu gde krsimo sva pravila a jesno tamo gde smo se druzili i da ne ponavljam vec toliko puta ponavljanu pricu
4. KO JE OVDE LUD, MI ILI ADMINISTRATOR?????

UKOLIKO i ova tema nestane ostace samo jedan natpis nad svima onima koji su jaki da osudjuju ali ne i da prime osudu, necu ga navesti,dovoljno je da kazem da je svojevremeno Serbedzija lepo okarakterisao karakternu osobinu.
 
Aleksana, imaš bajadere (koliko god želiš) za ova slovca!
A i Šerbedžija je znao sve da zove pravim imenom pa i karakternu osobinu!

moždA će ovo izazvati pozitivnu reakciju: STAVLJANJE KAŽIPRSTA NA ČELO I RAZMIŠ
LJANJE ADMINISTRATORA, MODERATORA I OSTALIH ..RATORA O SVOJIM POSTUPCIMA TJ. NEOBJAŠNJIVIM ODLUKAMA!
 
Cheetah-03-june.gif
 
i opet iznova isterujes pravdu kod nekoga ko ti nista nazao ucinio nije.....za sve sto vam je uradjeno se morate buniti kod administratora i moderatora na poznanstvima/lilcnim kontaktima...a ne ovde.....niko od njih ne zalazi u ovaj deo foruma i ovo nikad nece procitati....shvatili smo....po vasem misljenju,naneli su vam nepravdu.......ali vi nikako da shvatite da ovo nije mesto za to sto vi pokusavate uraditi....
 
izvod iz pravilnika.....zbog ovog su vam zakljucavane i brisane teme ovde na Svastari.....za poznanstva ne znam......tamo imate druge ljude odgovorne za to,pa resite sa njima....


Šta je zabranjeno?

* prijavljivanje pod tuđim nadimkom
* postavljanje kopiranih tekstova od preko 2.000 karaktera
* korišćenje više različitih nadimaka
* postavljanje ilustracija koje nemaju veze sa temom diskusije
* otvaranje tema o drugim učesnicima Foruma
* otvaranje tema koje nisu u vezi sa određenim forumom
* otvaranje već otvorenih tema, jer će biti zaključane ili izbrisane
* objavljivanje privatne komunikacije, osim uz saglasnost svih strana koje učestvuju u prepisci
* ometanje normalnog rada Foruma



a o Administratorima:
Zadržavamo pravo da uklonimo, izmenimo, premestimo ili zatvorimo bilo koju temu iz bilo kog razloga.
 
Žake, mogao bi da me uputiš kako da uđem na Poznanstva i koga da kontaktiram tamo od tvojih kolega (kako ti reče). Trebam li da uzmem novo nik ili da molim komšiju da mi ustupi svoj? Unapred ti hvala, Žake!
 
Nema potrebe da citam vec procitano. Reci mi Žak,šta radi administrator? Spava ili se drogira? :shock: Blondika je prva prekršila pravilnik za operatere,Zar Zaista misliš da nismo pokušali sve na Poznanstvima? Rezultat je bio brisanje i banovanje BEZ OBJAŠNJENJA! Administrator je ili takodje prekršio pravilo jer nije odreagovao ili.. :shock: recimo da ću biti kulturna.
 
Spasilda - ne moras ulaziti ako vec ne mozes.....posalji privatnu poruku moderatoru i administratoru koji su zaduzeni za poznanstva....
Alexanna - nemam pojma sta radi Administrator i zasto ne raguje kod takvih stvari....a operateri na pricaonici i moderatori na forumu nije isto.....
i opet se sve vraca na isto.....ne mozete na Poznanstva pa hocete napraviti haos ili isterati pravdu ovde.....a ponovo vam kazem da od toga necete imati nikakve vajde...mogu vam samo zabraniti dolaske i na ovaj deo foruma....a umesto svega toga mozete normalno pisati ovde....bez stalnog prepucavanja.....Jel to toliko tesko?

Kazem vam...sve je lakse resiti kada se na miru i tisini obratite nadleznima...a uostalom...nije vam ni za vecnost stavljena zabrana pristupa na Kontakte...nego na odredjeno vreme...mozda 10 dana..mozda mesec...videcete i sami....
 
e da me guzi ceta crnaca ako provalim sta oce ovde i o cemu se ovde radi....
kakva poznansta kakvi bakraci...vec je jednom tamo bilo sve zatarabljeno pre neki mesec pa su odande ovde jurnuli ....sada opet izgleda.....ccccccc ququ lele nama :roll:
 
Ok Žaki,kad tako lepo odgovaraš danas reci mi Ko je nadležan nad nadležnim,jer očito je da ne radi posao kako treba? Koliko puta treba da napišem da smo pokušali SVE! Administrator ne reaguje. A mi takodje znamo da ukoliko opet budemo pisali na poznanstvima samo je pitanje dana kad ce nas skloniti. A to nam nije potrebno.
 
Alexanna:
...........2. Na svastari nisam primetila da nas bilo ko umiruje vec da se jos trudi da doprinese radjanju novih tema i opstem haosu...........

ovo bas i nije tacno.....kad ste dosli prvi put ovde posle prebacivanja tema,bili ste zamoljeni javno da se ponasate po pravilima....i posle su krenula prozivanja....svakim danom sve vise....mislio sam da je to zbog revolta i da cete se posle nekoliko dana vratiti u normalu....
evo...jos uvek ste tu.....potrudite se i vi malo da tako i ostane....;)
 
Alexanna:
Ok Žaki,kad tako lepo odgovaraš danas reci mi Ko je nadležan nad nadležnim,jer očito je da ne radi posao kako treba? Koliko puta treba da napišem da smo pokušali SVE! Administrator ne reaguje. A mi takodje znamo da ukoliko opet budemo pisali na poznanstvima samo je pitanje dana kad ce nas skloniti. A to nam nije potrebno.
na odgovor od Administratora i njegovu reakciju se morate malo duze strpiti....ne ide to tek tako ;)
 
jacques:
na odgovor od Administratora i njegovu reakciju se morate malo duze strpiti....ne ide to tek tako ;)
Postovani,

Skoro sve izmene u poslednje vreme pravio je licno administrator foruma.

Nemojte vredjati moderatore ako za to nemate cvrste dokaze.

Molim Vas da vise ne zloupotrebljavate forum Poznanstva

Ovo je jedan od odgovora i jedan od razloga zasto je krenulo sve ovim tokom. Mislim da bi trebalo svi da vide sta se ovde desava i da se nesto poduzme u vezi toga. Ne znam koliko mozemo ocekivati licno od tebe ali dovoljno je da imas u vidu i ti kao i drugi moderatori da sve sto se izdesavalo na poznanstvima a koliko sam primetila siri se i na druge podforume nimalo ne cini dobro Krstarici i da vam je potrebna reorganizacija i da dovedete neke stvari u red. U krajnjoj liniji nije li dovoljno to sto Poznanstva odumiru. A ako se nesto ne poduzme to se moze i prosiriti jer ukoliko jedan Moderator sebi moze dozvoliti takve stvari uz podrsku Administratora nemojte se iznenaditi ako se otme kontroli jos poneki zbog licnih predrasuda kao sto se to desilo na Poznanstvima.
 
ajde bre sta samo kukate vi tamo sa poznastava...poznanstva pa poznanstva....pozatvarali vam teme i sta sad....pa ovde na svastari ajde sto su zatvarali nego su i pobrisali vise od pola....ukupno je imala jedno vreme svastara PREKO 950 000 postova a sad posle jedno godinu dana pobrisali ima jedva 400 000...jbg ima krsta budjave servere koji ne mogu da podnesu toliko postova......
 
Zikica:
ajde bre sta samo kukate vi tamo sa poznastava...poznanstva pa poznanstva....pozatvarali vam teme i sta sad....pa ovde na svastari ajde sto su zatvarali nego su i pobrisali vise od pola....ukupno je imala jedno vreme svastara PREKO 950 000 postova a sad posle jedno godinu dana pobrisali ima jedva 400 000...jbg ima krsta budjave servere koji ne mogu da podnesu toliko postova......


I to je moglo da se najavi kao veliko raspremanje pa bi smo sačuvali sami ono što smo godinama stvarali. A i ako mora iz tehničkih razloga da se briše, zar se brišu najnovije, aktuelne teme? Najprre su pustili nekog Vampira, želeći da razbiju društvo koje se stalno okuplja na Poznanstvima, pa kada se ne "upecasmo" na te bljutave pretnje onda preko noći nestasmo i mi i naše teme. Doduše, nisu sve obrisane, većina je PREMEŠTENA, pa se ja sada pitam kako li ih server "izdržava" na drugim lokacijama (do kulinarstva) a na Poznanstvima nije moglo. Očigledno je ipak da se ne radi o tome, već o tipičnoj ljudskoj grešci! To je verovatno i izazvalo ovoliki revolt nas, starih članova Krstarice a i ozbiljnih žena i muškaraca u realnom životu.
 
Zaista pronalazim sve više tema nalik ovoj. Pa..Moderatori,administratori etc etc..Vreme je da pocnete i da radite nesto konkretno i doprinesete radu Krste a ne samo gašenju. Pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top