DVD-ROM
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: DVD-ROM

Početnik
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DVD-ROM

Imam Pioneer dvd rezac 111r. Od pocetka mi reze dvd 30 minuta, a video sam kod drugara da njima reze 7 min. Da li to ima veze sa procesorom, ram memorijom ili maticnom plocom jer ja imam AMD Sempron 2500 sa 256 mb ram? Da li postoji neka sansa da se ubrza i kako?

Primećen član Messenger_of_Death (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: DVD-ROM

Citat Original postavio nikimiki
    Imam Pioneer dvd rezac 111r. Od pocetka mi reze dvd 30 minuta, a video sam kod drugara da njima reze 7 min. Da li to ima veze sa procesorom, ram memorijom ili maticnom plocom jer ja imam AMD Sempron 2500 sa 256 mb ram? Da li postoji neka sansa da se ubrza i kako?

Ima veze sa ljudskim faktorom! Koji program, koja brzina, koji tip diska...od svega toga zavisi...

Početnik Cartos (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Koristi NERO za rezanje, definitivno je najbolji i molim te IZABERI VECU BRZINU 32x npr; to ti je normala za rezanje diskova!

Zainteresovan član overkill (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Cartos
    Koristi NERO za rezanje, definitivno je najbolji i molim te IZABERI VECU BRZINU 32x npr; to ti je normala za rezanje diskova!

Cartose, za tvoju bezbednost ti preporucujem da odes na google i proveris maximalnu brzinu rezanja DVD-ja u rezacima, pa i u programu NERO. Decko hoce da nareze DVD...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •