Šta ima novo u Nikšiću?

Saint Andrew

Aktivan član
Poruka
1.964
Inok Georgije,daj molim te otvori neku normalnu temu na ovom podforumu. Nije Niksic Niqifor :-D ni Rufim ni Svetopelek... Daj nesto o tome sta rade obicni ljudi u Niksicu, ovaj forum valjda i postoji da se ljudi druze,a ne da se psuju i mrze do koske... Od ovoliko tema,daj Boze da ima 4 ili 5 koje nisu politikanske na ovom podforumu...


Pozdrav!
 
Пријатељу, нијесам из Никшића. Али, нема везе, покренућу неку нормалну тему, чим нешто забавно смислим. Слажем се с тобом дословно. Ово и треба да буде забава. Хвала на конструктивном предлогу. Свако добро.
 
Predlog do jaja! Ej bre, pa ovo je NIKŠIĆKI deo foruma, a ako naleti neko sa strane može da skonta da se po Nikšiću samo politizira i ništa drugo :-? Batalimo se tema tipa "čiji je pop krstio čijeg prađeda" i slično.....
Kakva su mjesta za izlazak u Nikšiću? Pošto je kafa po kafićima? Kakve su mogućnosti zaposlenja? Koliko se gradi po Nikšiću (građevinac sam, pa me interesuje :) )?
 
u niksicu sam bio prije 2 mjeseca zadnju put,a uskoro opet idem tamo,za dva nedelje,ako Bog da.sto se mjesta za izlaske,ja sam bio u trotoaru,a sada sam cuo da ima i jos neka nova gradska diskoteka.ostalo su sve uglavnom kafici,kojih naravno najvise ima po centru grada.za kafu ne znam koliko je,ali dva litra niksickog piva kostaju 1.20 evra.sta ima novo u niksicu-pa novi bulevar,nova autobuska stanica,nova gradska pijaca.....ako se sjetim jos necega javicu vam :)
 
Ima li neki sajt sa slikama Niksica (a da nije oficijelni) ? Radi li zelezara kod vas... Interesuje me posto se javljam iz zelezarskog grada :)... Samo kratko,necemo da politiziramo oko privatizacije i sl... Samo da kazem da je Niksicko pivo je oficijelno pivo Studentskog doma ''4. april'' na Vozdovcu... :) Gde je zurka tu je i Niksicko pivce... :) :) :)
 
zeljezara radi,a mislim da su je kupila neka ruska firma ciji je vlasnik crnogorac i naravno clan dps-a...toliko ja znam o tome.sto se tice piva,njega ces najvise naci ispred studentskih domova,kod 4 aprila nisam bio,ali ispred onog u karaburmi ces u svakom trenutku vidjeti likove da piju niksicko:)a da ne pricam o zurkama,gdje je casa piva (od 0.5l ) 60 dinara :)
 

Back
Top