seselj umetnik

da li mislite da je seselj umetnik

  • da, i to pravi

    glasova: 3 50,0%
  • ne, makar za mene

    glasova: 3 50,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Strela:

citam post doticne forumasice i pitam se pitam...
interesuje me koliko ima srba koji "poznaju" umetnost, narocito modernu i kojima je seselj pravi predstavnik te umetnosti. koji recimo neko delo tih navedenih umetnika uporedjuju sa delom [klipom] jednog "nadrealiste" seselja. koliko ima srba koji njegovo delo [klip] smatraju umetnickim delom
 
adem_ks:
citam post doticne forumasice i pitam se pitam...
interesuje me koliko ima srba koji "poznaju" umetnost, narocito modernu i kojima je seselj pravi predstavnik te umetnosti. koji recimo neko delo tih navedenih umetnika uporedjuju sa delom [klipom] jednog "nadrealiste" seselja. koliko ima srba koji njegovo delo [klip] smatraju umetnickim delom

'umetnicki'
OVO ti je super!!!I Volim ka ti "umjetno" potkovani komentarisu, jednostavno ....NO COMENT ....
super_smilies007.gif
 
Djindjic je rekao jednu od najvecih mudrosti..AKO MORAS DA POJEDES NEKOLIKO ZABA PRVO POJEDI ONU NAJVECU! A ko to ne shvata taj je debil...A Seselj je umetnik..Bolje da ne kazem kakav
 
Svako ko dodje iz Bosne u Beograd je pametan.
Svako ko osnuje stranku koja će svoj program izneti kad pobedi je duhovit.
Svako ko Beogradjane naziva ruljom i rasteruje pištoljem - taj je lud.

Šešelj je najpoznatiji ulični umetnik na političkoj šund sceni Srbije.
 
WIBU:
Meni miriše na 8-10, a s obzirom da je pola već odgulio evo njega sam što nije!
super_smilies105.gif

Javi kad stize, ako znas da napravim projaru sa cvarcima...A, da je 'umjetnik"Bogumi jeste, lepo se zeza tamo vec 4 god. i ne cepa cipele.... :-D ;) A, tek sto ce da inkasira !!!! :roll: :roll: :roll: Sve ima da ide po nama jadnicima sto placamo porez....Ala ce da nam ga cepnu, evo i mleko poskuplljuje, izmedju ostalog.... :cry: :cry: :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top