Blizanci

Emily_Bg

Aktivan član
Poruka
1.774
Za sve Vas koji se razumete u astrologiju.....zanima me,kakvi su muskarci blizanci?Iskreno nemam nesto iskustva sa Blizancima,poznajem nekoliko zena,ali sad me zanima nesto za jednog muskarca blizanaca.......kakvi su oni?
 
Nikakvi, ja sam zenski blizanac i imam mnogo muskih prijatelja blizanaca!
Nikada ne znas na cemu si sa njim , cas ga vidis cas ne vidis, lagace te mazace te dok te ne osvoji i cim vidi da te je osvojio (ili cak misli) gubi interesovanje i ode kod druge!
Inace su preinteligentni i izuzetno promucurni, ali u ovoj situaciji to i nije neki plus ;-)
 
to me podsjeca na onu pjesmu
"lijepo cu se ocesljati,dotjerati, opeglati, mirisacu kao ruza, volices me, to znam...
i na kraju kad ti kazem volim te ne vjeruj mi, lazem ti...tako ti je mala moja kad ljubi Blizanac!
salim se...
pa jeste, malo su vrtirepovi ti blizanci, sad zavisi i od ostalih aspekata ali moram priznati da sam rjetko srela jednog koji je "stabilan".
Ali su oni zato odlicni za druzenje i zezanje. Ako djevojka nije bas konzervativnih shvatanja onda blizanac moze dobro doci za veselu i otvorenu vezu, bez otvorene ljubomore itd..
 
Ne volim blizance...mnogo lazu...kao da ni sami nisu svesni koliko lazu..kao da su uvereni da prichaju istinu,a lazu,kontash...shta ti ja znam...Anyway,previshe brzo menjaju odluke...Ali uvek se zakachim za nekog blizanca...valjda zato shto su mi skroz blesavi i to...dobri za druzenje,sve u svemu...
 
Psihologue:
I mene interesuju ovi VEOMA dvolicni ljudi...

Nemoj, Psiho, tako. Meni su i otac i majka blizanci. Daleko od toga da su dvolični. Čak šta više, baš ono, ljudi od reči.
Ono što buni verovatno, mislim, da ne bude da ja sad tebe učim pameti... :D .., je ta njihova sposobnost da mogu čas ovako, čas onako. Kao dve osobe u jednoj. I to u istom danu, u istom satu.
 
Jao, ja romane o blizancima napisla na nekoj temi i niko nije htjeo pričati sa mnom pa sam odustala više...Blizanci su meni jako interesantni, veseli, vedri uvijek nasmijani...zrače i super su za površna druženja i ćakule ali za neko produbljivanje odnosa sa njima, ne dolazi u obzir! Prvo zato što oni ne žele imati nikakve dublje odnose ni skim, razletani su na sto strana i nemaju vremena bilo čemu se potpuno posvetiti. A drugo zato što ćemo se prije ili poslje razočarati u njih, oni nisu pouzdani...dragi su i simpatični ali ja sam se pomirila da je to sve što oni nude. Oni su kao obećanje nečega divnog ali samo na površini...
 
Moje iskustvo. Zabavljala sam se sa Blizancem tri godine, od toga godinu dana živeli zajedno...
Duhovit, inteligentan, nasmejan i vrlooo sebičan. Najbitnije mu je da on bude zadovoljan, spreman je da gazi preko leševa da bi ispunio neki svoj hir. Lažljiv, nepouzdan, neodlučan...
Čak i kada znam istinu i dokažem mu da znam, u stanju je satima da me ubeđuje da sam ja ustvari slepa kod očiju i da mi verovatno potreban očni lekar..
Napad im je najbolja odbrana, uvek i u svemu...
Inače imaju jako puno poznanika, drugova...ali ne i iskrenih prijatelja. Na svako pitanje vezano za nekakav plan ili dogovor u vezi, odgovor je " ne znam, videćemo"...
Veoma je lako zavoleti Blizanca..ali je teško sa njim ostvariti čvršću vezu...
 
Psihologue:
B12 Znaci nisam imao srece sa njima...


:D ...Možda sam ja imala sreće s njima?.. ;-)

Ne znam, ali po svojim roditeljima, nikako ne bih mogla reći da su dvolični. To, nikako. Od kako sam sinoć pročitala onaj tvoj post, analiziram tako neke situacije tražeći nešto, bilo kakav znak dvoličnosti. Znaš, ono, možda sam ja kao dete tu njihovu osobinu previdela? Ma, jok, bre. Ljudi od reči. Čak je majka jača po karakteru od ćaleta. Neumoljiva. Mada nisu mogli dugo zajedno. Razveli su se.
 
miraaa:
Moje iskustvo. Zabavljala sam se sa Blizancem tri godine, od toga godinu dana živeli zajedno...
Duhovit, inteligentan, nasmejan i vrlooo sebičan. Najbitnije mu je da on bude zadovoljan, spreman je da gazi preko leševa da bi ispunio neki svoj hir. Lažljiv, nepouzdan, neodlučan...
Čak i kada znam istinu i dokažem mu da znam, u stanju je satima da me ubeđuje da sam ja ustvari slepa kod očiju i da mi verovatno potreban očni lekar..
Napad im je najbolja odbrana, uvek i u svemu...
Inače imaju jako puno poznanika, drugova...ali ne i iskrenih prijatelja. Na svako pitanje vezano za nekakav plan ili dogovor u vezi, odgovor je " ne znam, videćemo"...
Veoma je lako zavoleti Blizanca..ali je teško sa njim ostvariti čvršću vezu...
Au.....a ti si skorpija,kao i ja?Mislim pogledala sam u tvom profilu,datum rodjena.Svaka ti cast.Mi,ljubomorne,posesivne i osvetoljubive sa nekim vetropirastim,neodlucnim.....ne ide definitivno.
 
Evo, da se javi jos jedan blizanac :)

I ja i roditelji smo blizanci (sa caletom sam cak i isti podznak... skorpija)... Ume da bude vise ili manje zabavno, ali ne verujem da je mnogo drugacije nego kod 'istoznacnih' porodica

A osobine licnosti? Ma ume da bude razlicito. Mnogo vise utice odrastanje u datim uslovima i vaspitanje, nego znak i podznak.
Cak sam mnogo blizi po karakteru majci, iako smo razliciti podznak (a ocekivalo bi se obrnuto).

Umemo da namestimo da nama bude dobro - ali umemo da namestimo da i ostalima bude ok

:D
 
Jel dovoljno dobro ako pocnes da se bavis besplatnom online igrom... pa pocnes da pravis okupljanja ljudi koji igraju - i to cisto iz zabave - jer sam ja licno za igru cuo preko Sveta kompjutera - nije mi niko licno preporucio, kao sto to biva u 95% slucajeva
I posle nekoliko okupljanja se desi da su se dvoje nasli, verili u medjuvremenu, a bice i brak i deca i sve po redu...

:?
 
Hmm... mislim da ovo što si napisao/la nema veze sa horoskopskim znakom..
Koliko si blizak sa prijateljima? Kako se ponašaš u vezi? Šta ti smeta? Šta te smara? Šta te privlači?
 
Pa.... Po sopstvenoj proceni, dobar sa prijateljima - samo sto se sa nekima cesto cujem na msn ili slicno umesto da se vidim (kao posledica toga sto su neki od njih prezauzeti, a meni je slobodno vreme uvek bilo svetinja i uvek ga je bilo puno - prespavao ga, upucao na kompu, setao po gradu, ili bilo sta)
Oduvek uz teznju da 'teram' stvari do savrsenstva (melanholik), ali smanjujem to, ne insistiram da okolina to ispunjava (a ja ako hocu, to je moja stvar). Od pocetnog savrsenstva sada zelim da budem okruzen sa kvalitetom, u svakom pogledu.
Procitavsi nekoliko knjiga, zakljucujem da 'zajedno smo jaci' mnogo vredi. Naravno, smeta ako je neko ocigledno lenj, da to ni ne pokusava da sakrije.
I drzim do toga da ako se nesto dogovorimo, za sutra ili za isti dan sledece godine, svejedno, to ce tako biti.
 

Back
Top