Blizanci

Iako mi u stvarnosti znaju imati naprono glupast humor uz njihov specifičan višak afektiranja, postoji nekoliko komičara u ovom znaku koje obožavam. Bil je svakako jedan od njih (bok uz bok sa Demetrijem),a opet, ima i ova Ejmi Šamer koja je iritantna za popizditi.
 
Nisam upoznata sa to dvoje. Samo su mi poznati.

Meni je stand up pravi blizanački posao, ono, izađe neko iz mase da lupeta šta mu padne na pamet. I priča totalno kontradiktorne stvari, bez cenzure.

Ovaj klip mi se sviđa jer je taj dijalog sa samim sobom oličenje blizanaca. I te ideje koje se pojavljuju ko zna odakle. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
E, nisam znala da je Leni Blizanac, najbolja drugarica mi je Asc Blizanci, obožava ga...

Nisam htela da spamujem tamo.

Ja sam naglašena treća kuća, i volim lupetanje, volim budale, ne volim ono glumatanje učenjaka, mudraca, ne volim uštogljenost, kada se glumi neki nivo... Volim kada s ljudima mogu da pričam kao da smo na klupi na ulici, pocepani, izgužvani.

Takođe najbolje drugarice, jedna je stelijum u trećoj, jedna Asc Blizanci. Od drugara uglavnom neki vodolijski tipovi.

Volim budale, jednom rečju, ne volim standarde i klasike... Samo blesavo.
 
ne volim ono glumatanje učenjaka, mudraca, ne volim uštogljenost, kada se glumi neki nivo..

Pa onda nemoj to da radiš lično i da glumataš kako si iznad materijalnih dokaza :hahaha: te da glumataš opasnog filologa :mrgreen: spiritualno nadmoćnog čičicu :mrgreen:

Nivo se mora održati. :kpozdrav: U astrologiji nema mesta za šarlataniju i bapske priče. :kafa::ceka:
 

Back
Top