Blizanci

lyon69 "Za njih sve sto nije logicno i sto nema brzo objasnjenje, prosto nema smisla"

Desava se... ima teznje ka tome da volim stvari i poslove koji meni imaju smisla... a sad, da li je to previse... sumnjam...
Nesto tipa brisanje prasine je dosadno - jer zivim u centru i zato se mora...
A pranje auta na primer (svojerucno, a ne u perionici) - e.... da imam mesta i uslova - to bi bila jako pozeljna delatnost :)


Mislim da do sada niko nije razmotrio... Koja vam je omiljena boja?
Kod mene najbolje prolazi zuta (limun zuta), a moze i plava :)
 
Eh ta površnost...:roll:

Dupli blizanac sam i na primer stvarno površno radim neke poslove, one koji me ne zanimaju, nemaju smisla i nametnuti su mi...Gledam samo da otaljigam to i idem dalje... Tako i sa ljudima koji mi ne "leže" a igrom slučaja, moram da budem u kontaktu s njima......U suprotnom nikako nije tako.
 
Blizanci ne gube vreme na stvari koje ih ne zanimaju, a to izgleda bas smeta ostalim znakovima, samo mi nije jasno zasto. Pa nismo mi ovde da bi trosili zivote na gluposti i prazne price.
 
Mackic:
Blizanci ne gube vreme na stvari koje ih ne zanimaju, a to izgleda bas smeta ostalim znakovima, samo mi nije jasno zasto. Pa nismo mi ovde da bi trosili zivote na gluposti i prazne price.

:lol: pa ko normalan gubi vreme na stvari koje ga ne zanimaju!
Ono sto se kod vas bas uoci je to da vas cas interesuju jedne, cas druge, cas trece stvari, cas sve istovremeno, a cas nijedna od njih.
To se verovatno ocenjuje kao povrsnost, sto mozda jesta a mozda i nije, jer znam blizance koji su bar u svojoj profesiji vrlo temeljni.
 
lyon69:
:lol: pa ko normalan gubi vreme na stvari koje ga ne zanimaju!
Ono sto se kod vas bas uoci je to da vas cas interesuju jedne, cas druge, cas trece stvari, cas sve istovremeno, a cas nijedna od njih.
To se verovatno ocenjuje kao povrsnost, sto mozda jesta a mozda i nije, jer znam blizance koji su bar u svojoj profesiji vrlo temeljni.


Ne radi se o tome...Sigurno neće niko sam da uzme da radi ono što ga ne zanima.....Medjutim ako te nešto ne zanima, a nametnuto ti je...znači moraš da ga odradiš...Nema ništa od perfekcije i gubljenja vremena na to...Nego što traljavije i površnije moguće, bez većeg napora i mnogo utrošenog vremena...Takav sam bar ja.

Da mogu da radim od po nekoliko stvari istovremeno ali sve kako treba, obično su to lakše stvari.....
 
gajic:
Ja sam cula da se vi nikad ne zaljubljujete. Kad dobijete sta hocete, okrenete se i odete. Rasiricu tamo vodolijama da znaju. :grin: :grin: :grin:

Dobro raširi (mora onda da si februarska :lol: )

Pa nije tačno....bar ne u mom slučaju....Nisam zaljubljive prirode, al kad se zatreskam onda je do kraja...:lol: Kao sad u jednu vodoliju, januarsku naravno...:wink:
 
gajic:
Ma sta fali nama februarskim......sem sto dobro sirimo :D :D :D

Pa ne znam...Takovo mi iskustvo s februraskim...Možda grešim, možda je podznak bio presudan...Keva mi vodolija februarska, a s njom se nikako ne razumem, u podznaku je devica... I još jednu znam, ni ona mi ne leži...Al' ko zna možda me neka razuveri...:wink:
 

Back
Top