Pustili šiptare iz zatvora!

VanZorich

Primećen član
Poruka
971
"Pobeglo" my ass...pustili su ih jer im opet trebaju da terorišu...znaći, spremaju se...

Pobeglo sedam zatvorenika iz "Dubrave"

Sedam osoba je pobeglo iz zatvora u Dubravi kod Istoka posle incidenta koji se dogodio popodne, potvrdio je Fonetu portparol Kosmetske policijske službe Veton Eljšani.
Svi zatvorenici koji su pobegli iz zatvora osuđeni su zbog terorizma ili nekog drugog teškog krivičnog dela, a Eljšani nije ni potvrdio ni demantovao nezvanične informacije da je na ovaj zatvor izvršen oružani napad.
Eljšani je potvrdio da je među zatvorenicima koji su pobegli i Ljirim Jakupi zvani Nacista iz Bujanovca. On je bio jedan od najbližih saradnika nekadašnjeg komandanta Glavnog štaba Oslobodilačke vojske Preševa, Medveđe i Bujanovca Muslijua.
Sudsko veće u Gnjilanu, sastavljeno od dvoje međunarodnih i jednog lokalnog sudije, osudilo je Ljirima Jakupija početkom ove godine na šest godina zatvora zbog kidnapovanja albanskih civila na Kosmetu septembra 2000. godine.
Jakupija je u odsustvu osudio i Okružni sud u Vranju zbog teroirizma zajedno sa još nekolicinom pripadnika takozvane „trnovačke grupe.
 
Obersturmfuehrer:
ako se vec izmisljaju gluposti, sto ne bi rekli da je 190 siptara pusteno iz zatvore i da su snabdeveni oruzjem kako bi u beogradu vrsili teroristicke akcije?
Nema šta da se izmišlja.Ako su odbegli kriminalci,oni će time i dalje da se bave,a ako neki od njih bude ubijen,sadašnji kosovski šiptarski političari će ih proglasiti borcima za slobodu. 8)
 
najnovija vest.
125 000 siptara pobeglo iz zatvora iz orbite Jupitera. Kako dobro obavesteni i paranoicni izvori tvrde, oni su pusteni i warp brzinom se krecu prema planeti Zemlji. Klingonci izjavljuju da nemaju nista sa tim.
 
Obersturmfuehrer:
najnovija vest.
125 000 siptara pobeglo iz zatvora iz orbite Jupitera. Kako dobro obavesteni i paranoicni izvori tvrde, oni su pusteni i warp brzinom se krecu prema planeti Zemlji. Klingonci izjavljuju da nemaju nista sa tim.

Od 2000 godine pa do sada pobegla je masa šiptara iz zatvora na Kosovu, pogotovo iz onog u vojnoj bazi Bondsteel, koji ni muva ne može da preleti a da se to ne odkrije istog momenta.

Od 2000 godine pa do sada nije uspeo da pobegne nijedan Srbin iz bilokojeg zatvora na Kosovu, mada ih ima puno po zatvorima, možda toliko kao i šiptara.

Slučajnost? Pa da, sigurno.
Šiptari so čudo od naroda - mogu da pobegnu iz svakog zatvora, a ne kao smotani Srbi koji nisu u stanju da se izvuku ni iz mokre kese iz papira. Jel, tako, a?

...a tvoj ciničan "humor" možeš slobodno da staviš na B92, objaviće ti, sigurno.
 
Ма ко зна шта се све ваља иза брда. Америка је барем показала каквим се све подвалама може служити. Нацистичка Немачка је може позавидети.
Ко је мало пратио развој сукоба на Косову деведесетих може закључити како се све лепо припремало и како су многе тада неповезане ствари добиле логичан ток (нпр. немири у Албанији, повлачење УН из Македоније и долазак НАТО-а......).
Да ли ово “ бекство” може резултирати отварањем жаришта на југу централне Србије, да би се то користило као уцена при преговорима НЕ ЗНАМ, али наше власти би требало да знају и да очекују све могуће подвале и покушаје дестабилизације Србије у току преговора.
 
Careca:
Svako ko uspe da pobegne iz zatvora znaci da je pametan i ja to postujem.
Jos ako su ih pustili,pa to je za jos vece postovanje. Izgleda da imaju izuzetnu moc ubedjivanja.

mora da si demokratski srecan sto je jos siptarskih terorista zavrsilo na slobodi i sto ce ubijati nase Srbe na Kosmetu?

mislim kad ne bude vise srba na kosmetu, moci ces mirne glave u EU nece biti tih srpskih nesrecnika da te koce...
 
POTRAGA ZA SEDMORICOM ODBEGLIH ZATVORENIKA IZ DUBRAVE NA KOSMETU
DRUŠTVO - HRONIKA - Nedelja, Avgust 19, 2007 11:04

Pripadnici Kosovske policijske službe i UN policija pretražuju planinsko područje u rejonu Istoka i Peći kako bi pronašli sedmoricu zatvorenika koji su u subotu popodne pobegli iz zatvora u Dubravi kod Istoka na Kosmetu.

Očevici kažu da se odbegla grupa krije u planinskom, vrlo nepristupačnom području prema Crnoj Gori, koje se oslanja i na područje koje gravitira ka Novom Pazaru, rekao je portparol KPS-a Veton Eljšani. On kaže i da su zatvorenici naoružani i opasni po okolinu.

Grupa od sedam zatvorenika koje je predvodio osuđenik Faton Hajziri, osumnjičen za ubistvo ruskog vojnika iz sastava KFOR-a 2000. godine, pobegla je posle incidenta koji se dogodio juče posle podne, rekao je portparol koji nije ni potvrdio, ni demantovao informacije da je na zatvorsko obezbeđenje izvršen oružani napad.

Odbegli su osuđeni za različita kriminalna dela - ubistvo, pokušaj ubistva, terorizam, pljačku, kidnapovanje - i svi su albanske nacionalnosti. KPS je objavila i njihove fotografije i zatražila od građana da, ako imaju bilo kakve informacije, pomognu policiji da ih uhapsi.

Dubrava je najveći zatvor na Kosmetu u kojem zatvorsku kaznu izdržavaju pripadnici svih nacionalnosti.
 
Careca:
Nije valjda?
Jel mogu negde da okajem grijehe ili cete odmah da me streljate?

necemo da te streljamo , samo cemo da te mobilisemo kad krenemo opet na kosovo i ici ces kao svaki srpski izdajnik u prve borbene redove da okajes grehe. to ti je inace turska srednjevekovna vojna taktika, izdajnici , kukavice i najgora vojska uvek idu prvi napred a elitne jedinice se cuvaju za kraj. zato su i izlazili kao pobednici u bitkama sa hriscanskim armijama jer su hriscani stavljali najbolje u prve redove a najgore na kraju, i kad najbolji izginu ovi najgori se razbeze kud koji mili moji.

e zato cemo mi da primenimo tursku vojnu taktiku tako da ces imati izbor ili da izvojujes pobedu za Srpstvo ili da hrabro/kukavicki(stvar licnog izbora) pogines na bojnom polju.
 
Jerry Ropero:
necemo da te streljamo , samo cemo da te mobilisemo kad krenemo opet na kosovo i ici ces kao svaki srpski izdajnik u prve borbene redove da okajes grehe. to ti je inace turska srednjevekovna vojna taktika, izdajnici , kukavice i najgora vojska uvek idu prvi napred a elitne jedinice se cuvaju za kraj. zato su i izlazili kao pobednici u bitkama sa hriscanskim armijama jer su hriscani stavljali najbolje u prve redove a najgore na kraju, i kad najbolji izginu ovi najgori se razbeze kud koji mili moji.

e zato cemo mi da primenimo tursku vojnu taktiku tako da ces imati izbor ili da izvojujes pobedu za Srpstvo ili da hrabro/kukavicki(stvar licnog izbora) pogines na bojnom polju.

Kakva ti je to taktika kada ti mene kao izdajnika stavljas u prvi borbeni red? Pa ja cu momentalo apsolutno bezuslovno da se predam neprijatelju,koji u mom slucaju i nije neprijatelj posto sam ja izdajnik.
Ne pali ti to. Imam i zapadno-izdajnicki pasos tako da,zao mi je. Jel mogu da se pokajem i za taj izdajnicki pasos?
 
to ti je taktika da se izdajnici kazne zbog svojeg krivicnog dela i da se izvojuje pobeda na bojnom polju.

neprijatelju se predati ne mozes jer inace dobijas metak u ledja. tako da imas izbor ili da se boris za nas ili da popijes takme u djale.

inace ako zivis u srbiji , taj tvoj zapadni pasos nece ti mnogo pomoci - bices mobilisan . jedino si spasen ako seruckas nekud iz inostranstva sa sigurne udaljenosti.
 
Nesto mi ta tvoja taktika nikao ne ide sa zdravim razumom. Nigde nisam video da izdajnici idu u prvi red,ali dobro. A,jeli ti si zavrsio neke vojne skole ili tako nesto?Pa ste to tamo ucili? A sto se tice seruckanja,ja ne samo da seruckam,nego i serrem bas ono...i ne biram. gde god me pritera ja tu serrem. Znas i samo kakao je kar pritera,nije lako.
Mogu da ti kazem da je srranje kao srranje isto i u Srbiji i van Srbije. Nisam primetio razliku,a ti?
 
Careca:
Nesto mi ta tvoja taktika nikao ne ide sa zdravim razumom. Nigde nisam video da izdajnici idu u prvi red,ali dobro. A,jeli ti si zavrsio neke vojne skole ili tako nesto?Pa ste to tamo ucili? A sto se tice seruckanja,ja ne samo da seruckam,nego i serrem bas ono...i ne biram. gde god me pritera ja tu serrem. Znas i samo kakao je kar pritera,nije lako.
Mogu da ti kazem da je srranje kao srranje isto i u Srbiji i van Srbije. Nisam primetio razliku,a ti?
o030.gif
 

Back
Top