Spletkarenje sa tuđom dušom...

marmelada

Obećava
Poruka
95
...manipulacije u ljubavi i sexu...

Ne ulazeći u dubinu etičke problematike i ne/opravdanost manipulativnog ponašanja, konstatujem da mu svaki pojedinačni primerak ljudskog roda(bez izuzetka) pribegava; neko više neko manje, češće ili ređe, svesno il' nesvesno, veštije ili manje vešto i sa različitim ciljem.

Kojim se manipulativnim tehnikama služite i u kojim situacijama kada su u pitanju ljubav i sex?

Ud'rite po tastaturama i pokažite svoju pokvarenu manipulatorsku stranu ličnosti.
 
alya:
Ne koritim nikakve trikove, ne spletkarim...ne podnosim ljude koji se igraju tudjim osecanjiima i gaze ih....to mi je odvratno...i takve osobe zaobilazim....

Iskrena sam u odnosima sa ljudima....naravno do onih koji to zasluzuju...

Naravno, slažem se sa tobom. Isto postupam, tačnije trudim se da postupam u odnosu sa ljudima(naročito bliskim), međutim ne misliš li da u biti svi na neki način manipulišemo? Recimo, ja sam svesna da nekad koristim tehniku "izazivanja osećanja krivice". Ograničiću se na emotivno-seksualne veze, da ne izlazim van okvira teme...npr, u raspravi sa dečkom umem da izvučem neke njegove postupke gde nije ispao fer prema meni i da koristim kao oružje. Mislim da svi u određenoj meri to radimo.
 
marmelada:
kambodza:
.......u svakoj vezi neko (emotivno i psihichki ) mora biti j.eben,ja biram da j,ebem i ne biram nachine za to ,pamcenje je najbolje oruzije i onda samo vadish iz fijoka kad zatreba ,kao CIA snajka ................... :lol:[/QUOTE

Au, ala je tobom neka manipulisala, posledice su vidljive
WitchFaceWO184.jpg
 
marmelada:
kambodza:
.......u svakoj vezi neko (emotivno i psihichki ) mora biti j.eben,ja biram da j,ebem i ne biram nachine za to ,pamcenje je najbolje oruzije i onda samo vadish iz fijoka kad zatreba ,kao CIA snajka ................... :lol:[/QUOTE

Au, ala je tobom neka manipulisala, posledice su vidljive
......ne nazalost .................. :lol: :lol: ...mada igra josh traje ,ali bilo je pokushaja ....... :wink:
 

Back
Top