Vas pubertet
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Vas pubertet

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Vas pubertet

Kakav je bio vas pubertet?Jeste li bili nemirni,divlji,pravili mnoge gluposti,ili ste uspeli da se obuzdete da budete ''normalni'',dobri u skoli,itd.........
    Ja sam imala jako buran pubertet.Danas kazem svaka cast mojim roditeljima kako su danas ostali zivi i normalni ljudi.Ponekad se plasim da moja cerka mi sve to ne vrati.ne zbog mene,vec zbog nje.
    Da li se kajate zbog necega sto ste ucinili u tim ludim godinama?

P.S
    Izvinjavam se ako je tema bila,ali me iskreno interesuje.................

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vas pubertet

Moj pubertet je , kažu moji roditelji, bio jako buran.
    Ne bih se složila.
    Ja sam jako rano sezrela, a mojima je bilo teško to da prihvate, pa im je ponašanje prema meni i dalje bilo zasnovano na predstavama koje su formirali u periodu kad sam ima 5 godina. Mentoli!
    Sa ocem sam jako slabo komunicirala, on nije umeo, a sa majkom se i danas loše slažem, pa je komunikacija izostala iz tog razloga.

Sve u svemu, imala sam celu gimnaziju jednog momka sa kojim sam bila vezana k'o pupčanikom, a njima je to bilo čudno i prečudno, da ne kažem da je moj otac u više navrata pokušao da mi objasni kako sam ja mala da imam dečka. Mogu da imam simpatiju, ali dečka nikako. Strašno je kad ne poznaješ svoje dete. Eto, mogla sam da budem i neki mentol, a oni ne bi ukačili.

Nego da se vratim na to zasto kažu da je moj pubertet bio buran! Iz razloga što sam se uvek glasno borila za svoja prava i umela i da kažem ''neću'', i da kažem '' slobodno me istuci ili kazni, ja ću opet uraditi po svom''...na kraju su ''digli ruke'', tačnije ostavili me s mirom.
    I gle čuda, izrastoh u normalnu osobu.
    Roditelji nekad stvarno umeju da gnjave.

To bi bila priča o burnoći mog puberteta.

Mirka šizika
    Guest

Citat Original postavio Sal'
    Vidis ja sam i sa svojih tries nesto u pubertetu jer mi je mama bila rodjena sestra tate pa je ovo sto sam ja normalan proizvod....
    Ko priznaje pola mu se dodaje !!!

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Hm... Imala sam dva lica. Jedno beskrajno mirno, povučeno, asocijalno i nesrećno, drugo besno, agresivno i morbidno, naoko samostalno i sposobno, vrišteći za pažnjom... Jedan čovek nikada nije znao oba lica. Srećom, nije dugo trajalo.
    Janidebi

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Hi Sal.

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Obratite paznju, Banovani Frozen74 koristi moj nik i ava, jer od besa nezna sta ce
    Zeli da me izbruka po forumu, kao i celi SF Tim, ali stat ce mu se u kraj.

Dotle, pogledajte sta vecina ljudi na forumu misli o njemu
    Molim modove da izbrisu njegove postove.

www.fekalija.bravehost.com

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Dodjite na SF Cafe sekcija naucna fantastika da pricamo o tome kako je biti gej u mladosti i pubrtetu

Obratite paznju, Banovani Frozen74 koristi moj nik i ava, jer od besa nezna sta ce
    Zeli da me izbruka po forumu, kao i celi SF Tim, ali stat ce mu se u kraj.

Dotle, pogledajte sta vecina ljudi na forumu misli o njemu
    Molim modove da izbrisu njegove postove.

www.fekalija.bravehost.com

Početnik Sal' (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Dakle i treci put ponavljam.. Frozen je manijak i obratite paznju... ja imam apostrof na kraju nika a on nema...

Dakle to sto sam ja gej ako nekom smeta neka kaze da znam...

Dakle ja sam Sal pravi a onaj bez apostrofa nije !!! Molim moderatora da ga izbrisu i banuju hahahaha

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Dakle i treci put ponavljam.. Frozen je manijak i obratite paznju... ja imam apostrof na kraju nika a on nema...

Dakle to sto sam ja gej ako nekom smeta neka kaze da znam...

Dakle ja sam Sal pravi a onaj bez apostrofa nije !!! Molim moderatora da ga izbrisu i banuju hahahaha
    Kako to da da orginalni Sal ima manje poruka i kasnije se uclanio od kopiranog?

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Ovaj umobolnik mi je iz cista mira kopiorao nik i ava da me ponizava po forumu i sada je gnjida na srecu banovana.

Orginalni nik mu je Frozen74 i taj ludak je otac maloletnog deteta.

Mislim, sta reci
    Izvinjavam se na off topicu, ali morao sam kazati svoje i braniti svoj nik na forumu.

@SuzanK, upozorio sam clanove tima na tu budalu na nasem sf forumu, u birtiji.
    Modovi su reagovali, i ta gnjida je sada samo mrvica istorije, dok ne smisli novu pakost.
    Video sam na forumu ovde postova ljudi koji su ga provalili kako se periodicno pojavljuje sa svojim gadostima.

pozz

Zainteresovan član mojickamala (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Izgleda da je usao covek u pubertet!
    Da se vratimo na temu, ja sam imala prilicno buran i nemiran pubertet sto se tice emocija. Plakala ko kisa, pisala pesme, pila, skitala, bila buntovnik.
    Pubertet mi je bio buran i kratak, pa sam vec sa 18 bila spremna za zreli zivot i odgovornosti.
    voli veruj želi

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ja sam se u pubertetu povukla u sebe i jako malo pričala. Moji roditelji su mi zbog toga jako jako zamerali, nisu mogli da shvate da od jedno ''onako živog'' deteta postane ''takav mrgud'' ... a ja sam činimi se bila najmanje kriva zbog toga. Nisam im pravila probleme, nisam divljala .... sedela sam uglavnom u sobi sa drugaricama, zaljubljivala se nesrećno i pisala neke textove .... eto ...

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Hm... Imala sam dva lica.
    Хмм...и ја тако некако....
    Сад кад гледам то и нису била тако различита лица...
    Мој пубертет је имао све што треба: био је довољно буран да буде интересантан и да га се радо сећам, а довољно ''у границама'' да бих увек остала ''добро дете'''.....бар у очима матораца и околине...(мада, у суштини и јесам)...

Пролазила сам кроз различите фазе, кроз разне авантуре, било је и озбиљних киксева...али су ми , некако, маторци усадили осећај одговорности према себи, тако да никада нисам себи дозволила да забрљам цео свој живот због младалачких будалаштина и експеримената.

Значи - много сам путовала, свашта пробала, била радознала, бунтовна...а са друге стране увек сам чувала породичну репутацију, носила ореол одличног ђака, перфектног студента и доброг детета.
    За већину мојих доживљаја из тог доба моји маторци не знају ни данас, и не слуте... :wink:
    Poslednji put ažurirao/la Hellen : 20.08.2007. u 21:07

Zainteresovan član Memory (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2007.
    Reputaciona moć
    39

Uh, izgleda da smo svi imali slična iskustva s pubertetom. Ja sam takođe pisala pesme, bila u raznim fazama depresije, nesrećna zaljubljivanja, plakala, pila takođe sa drugaricama poput mene, izlazila stalno ali sa drugarima iz škole i kraja, mada nisam napravila nikakav kiks ili nešto zašto bih se kajala. Ipak baš je bilo burno, imam mnogo lepih doživljaja kojih kada se prisetim sada umrem od smeha takvim reakcijama, razmišljanjima...

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ja sam se u pubertetu povukla u sebe i jako malo pričala. Moji roditelji su mi zbog toga jako jako zamerali, nisu mogli da shvate da od jedno ''onako živog'' deteta postane ''takav mrgud'' ... a ja sam činimi se bila najmanje kriva zbog toga. Nisam im pravila probleme, nisam divljala .... sedela sam uglavnom u sobi sa drugaricama, zaljubljivala se nesrećno i pisala neke textove .... eto ...
    Jao kao mene da si opisala u tim godinama.

Domaćin macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Nemam pojma...Valjda sam bila klasican pubertetlija..Moji se nikada nisu zalili na mene ,i sada kada pricamo uglavnom su to neke ono naj normalnije situacije.Od euforije do depresije
    Znam da je moja inace rigidna majka(ali veliki laf i drugar!)umela da kaze:Ako si u pubertertu nisi bolesna...znas koje su ti obaveze...sada vam se sve gleda kroz prste a conto tih ludih godina kao da pubertet nije ranije postojao...
    I u pravu je bila... 8)
    Slusam sada svoje prijateljice cija su deca tinejdzeri..svaku im glupost na to odbijaju...dete ne dodje kuci citavu noc,zapali na more sa deckom bez da se javi,naredja 11 :shock: :shock: :shock: keceva na polugodistu..i kao :Jao,samo da prodje pubertet bice sve lakse..
    Sipak ce da bude...

Poznat DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

Bio sam ludak, ostao sam ludak...

Poznat
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Imam 16 godina, ali svoju ludost pokusavam da zadrzim u sebi. Mirna sam i stalozena osoba, stavise povucena. Nekad mi se desavaju izlivi besa zbog malih stvari (na primer pas koji ume da probudi najgore u meni lol), nekad to zadrzavam u sebi, a nekad psujem ko konjina...
    Do 6. razreda sam bio bas nestasno dete. Tukao sam se u skoli, upadao u sranja zbog gluposti i uvek izvlacio deblji kraj. Naglo sam se promenio i postao povucen i miran. Valjda mi tako najbolje odgovara.
    Radim ono sto i tipicni pubertetlija; izlazim, pusim, sto mi je losa navika, igram igrice (morao sam da naglasim lol), svadjam se, provodim se itd.

Primećen član
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Ja sam u pubetretu bila zlato, streber mali,i sl.E al' nisam bila tjutljiva nego onako,bas,bas, svadjalacki nastrojena.Sad sam malo normalnija, nadam se.A ja pricam kao da je bilo pre 20. god. a ne pre dve.

Slične teme

1. roditelji:pubertet
    Autor vanjavictoria@sbb.co.yu u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.11.2009., 23:11
  2. DRUGI PUBERTET...
    Autor crni djordje u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 14.01.2009., 15:44
  3. DECACI I PUBERTET
    Autor gost 36952 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1