BICIKLIZAM

Nemoj nikad da se preforsiraš jer si čuo da neko vozi mnogo...Znam ljude koji voze po 50 km svakog dana al nemam vremena niti nameru da se sa njima takmičim...
 
Što se tiče njiva i rupčaga pa MTB je i pravljen za to,posebno ako imaš Kramponke a ne one '''za kišu'':)
A kod nas su putevi ionako toliko izrovani da ti planine ni ne trebaju...Mislim trebaju zbog čistog vazduha i to,al...Nemoj gledati kolko drugi voze gledaj samo sebe i svoje mogućnosti.Svako ima Svoje granice.
 
Što se tiče njiva i rupčaga pa MTB je i pravljen za to,posebno ako imaš Kramponke a ne one '''za kišu'':)
A kod nas su putevi ionako toliko izrovani da ti planine ni ne trebaju...Mislim trebaju zbog čistog vazduha i to,al...Nemoj gledati kolko drugi voze gledaj samo sebe i svoje mogućnosti.Svako ima Svoje granice.

Hvala ti na savetu.Ne bi bile rupe toliki problem da imam amortizere, makar prednje...
 
Nece to jos skoro da bude:D sa obrzirom na finansijsku situaciju, ali za prednji i trambolinu znam...cak sam i proverio

Koji ti bajk imas?
ALPINA%20Apach.jpg

I danas probuših zadnju gumu:roll::(
 
Ja ne prelazim bas puno, oko 15-ak km dnevno u proseku, a glavni problem je sto je glavni put izuzetno prometan i po njemu krstare sve vrste putnickih i teretnih vozila; znaci auti, autobusi, a poseban problem predstavljaju kamioni, razni, od "tamica" do slepera sa prikolicama, ciji vozaci su u najvecem broji slucajeva nervozni i uzurbani, pa rade svasta, provlace kroz "iglene usi" i takve rizicne stvari; tako da me uvek hvata prpa kad mi se u retrovizoru pojavi kamion i odma pocinjem da trazim prvo prosirenje na putu (sporedni put, autobuska stanica itd) da mu pobegnerm!
 
Ja ne prelazim bas puno, oko 15-ak km dnevno u proseku, a glavni problem je sto je glavni put izuzetno prometan i po njemu krstare sve vrste putnickih i teretnih vozila; znaci auti, autobusi, a poseban problem predstavljaju kamioni, razni, od "tamica" do slepera sa prikolicama, ciji vozaci su u najvecem broji slucajeva nervozni i uzurbani, pa rade svasta, provlace kroz "iglene usi" i takve rizicne stvari; tako da me uvek hvata prpa kad mi se u retrovizoru pojavi kamion i odma pocinjem da trazim prvo prosirenje na putu (sporedni put, autobuska stanica itd) da mu pobegnerm!

A iz kog si grada?
Jedno pitanje:Da li moze doci do nekih problema ako se brzinomer cesto skida sa lezista?mislim na restartovanje...
 
Prosli su praznici a i vreme je danas predivno pa sam pomislio da polako pocnem pripremu za novu sezonu. Jos je rano al hocu da je docekam spreman. Prosle godine presao sam 2500km. sto i nije bas za pohvaliti se al poso me mnogo sputava. Ove godine planiram 4000km bas sam se naostrio, sutra cu ako se obistini prognoza da zavrtim tridesetak a danas pocinjem sa trcanjem. Ima li neko plan, savet kako se najbolje pripremiti.
 
Ja za danas realizovao plan 30km jedan uspon i jedan spust. Na spustu je bilo po malo hladno al nije strasno kocio sam, a vreme predivno. Sutra idem opet ako ne dobijem upalu misica i ako vreme dozvoli.
 
obozavam da vozim bicikli,ali zbog posla i porodice nisam u mogucnosti da vozim onoliko koliko bih zelela, tako da imam u planu da kupim sobni bicikl , mozete li mi reci koji je dobar... inace sam visoka 174cm i imam 67 kg ali koji nisu pravilno rasporedjeni tako da imam stomacic koji krijem garderobom. htela sam da uradim i test netolerancije na hranu pa da vidim hoceli imati nekog efekta.
 

Back
Top