Imena, mislim, ko još može da ih pamti? :(

???

  • Jeste, samo nam smetaju! Imena, naяavno...

  • Samo nam smeta odeća!

  • Samo nam smetaju komšije, stalno nešto spletkaяe, mamu im...

  • Smeta mi što sam sam/a...

  • Zločin, ja bih ga ugazila da mi zaboяavi ime, meni, ovak'oj яibi!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Ženska imena... pih, sva zvuče slično... Ivana, Jelena, Željka, Ana, Sanja, Kataяina.. blah, blah, zar ne?

Zašto se onda ljute kad im zaboravimo imena, ili kad ih zapamtimo pogяešno? Hej, ljudi smo, gяešimo... Siguяno nije яazlog za pяavljenje scene itd...

I meni su devojke zaboяavljale imena, pa šta... big deal, who caяes, siguяno se neću svađati zbog toga, imena nam samo i smetaju anyways...

Heh, jednom je jedna devojka (obatite pažnju na jednom i jedna) mislila da se zovem JuliO, mada ja sam joj tako яekao, bio sam pijan, a i mlađi...

OK, to nije poenta...
 
Odlična tema.
Ja sam mnogo loš sa imenima i licima, zaboravim ih na keca.
Desilo mi se da je pored mene prošla devojka sa kojom sam se veče pre smuvao,
(oboje bili 'malo' pod gasom) niti sam je prepoznao, a kad me je drug iscimao
i rekao na brzinu o čemu se radi, pogledao, al' se ne setio imena.
Ne znam ni da li je ona mene prepoznala...i zapamtila ime.
To je bila moja najkraća veza 1,5h.A i devojka je pušač, to mi se ne sviđa,
izbegavam pušačice :oops:
 
Dana2503:
Ja sam Danica. 8)
Dяago mi je, ja sam Vuk.
lol.gif
lol.gif


Tj, nisam, ali ide, hehehe...
 
Ja sam Emilija!Svi me zovu Ema,a mnogi misle i da mi je to cak pravo ime(ne smeta mi,lepse je od mog)
Ne ljutim se kada mi neko zaboravi ime,ali nekako mi to deluje bezveze.Takodje i ja se osecam glupo,kada pricam sa nekim koga sam upoznala skoro,a ne mogu da se setim kako se zove.
Bzv mi da ga pitam:Ti se bese Pera,jel tako?A on mi vec sve ispricao o svojoj blizoj i daljoj porodici,zivotu,planovima,itd.........
 
Emily_Bg:
Ja sam Emilija!Svi me zovu Ema,a mnogi misle i da mi je to cak pravo ime(ne smeta mi,lepse je od mog)
Ne ljutim se kada mi neko zaboravi ime,ali nekako mi to deluje bezveze.Takodje i ja se osecam glupo,kada pricam sa nekim koga sam upoznala skoro,a ne mogu da se setim kako se zove.
Bzv mi da ga pitam:Ti se bese Pera,jel tako?A on mi vec sve ispricao o svojoj blizoj i daljoj porodici,zivotu,planovima,itd.........
meni nije bedak da pitam, misim, pera moze da bude i neki smarac, pa da posle pet minuta pobegnem, onda me bas briga za ime, a ako mi se ucini interesantnim pitam opet.. ionako ime niko ne cuje prvi put..
 

Back
Top