Dimmu Borgir

Bleak WinterFullMoon:
Mala je skrenula sa puta,pochinje da slusha black ccc.Jos samo da nabacis obrnuti krs' i onda ces biti TRUE :lol:
Pozeru jedan,ne pise se TRUE nego trOO!!! :P :P :lol: I black slusam vec DUZE VREME (pogledati temu Moras li biti satanista da bi slusao black metal,otvorena krajem avgusta - maximalno smesna tema :lol: ),sad sam jednostavno nasla za shodno da otvorim temu o bendu koji je zasluzuje... :roll: :P :lol: :lol: :lol: Dimmu Borgir su iz NORVESKE?! :shock: :shock: :shock: Ma nije moguce :lol: :lol: :lol: Fin u smislu prave finu muziku...i prave! :lol:
 
Zhibe bre...Pa ako sam ja pozer zato shto se ne mazem raznim bojama i zato sto ne nosim majce bendova i obrnute krstove,pa vala i neka sam :?
Trudim se da uzivam u muzici koju slusam,a ne da se izdvajam od ostalih radeci to sebi.
 
Bleak WinterFullMoon:
Zhibe bre...Pa ako sam ja pozer zato shto se ne mazem raznim bojama i zato sto ne nosim majce bendova i obrnute krstove,pa vala i neka sam :?
Trudim se da uzivam u muzici koju slusam,a ne da se izdvajam od ostalih radeci to sebi.
:lol: :lol: :lol: Sta se bre cimas...zna se ko je najveci pozer na forumu *Courtney sa ponosom ustaje,zrak svetlosti se spusta na nju i cuje se ona pesma k'o sa pocetka Simpsonsa AAAAAAAAA...* :lol:
 
Smem ja? Smem ja? Smem ja?


Meni se ne dopadaju, i mislim da nisu fin bend, a narocito u pesmi Da Denn Kristne Satte Livet Til, donekle Gud's Fortapelse - Åpenbaring Av Dommedag i naravno Antikrist. Za upucene, ako se budu pitali zasto su sve pesme sa jodnog CDa, e pa to je zato sto sam imala samo toliko zivaca da skinem pesme odatle.

Eto, ne svidja mi se kad chika viche na mene i ljuti se. I jos kad ima obrnut sistem vrednosti u odnosu na moj... Strashno!
 

Back
Top